En hain burç – Burçlar ve hainlik

(0 oy) 0/5 152
Yorum Yaz


Sevgili dostlar belki de en çok ihanetten ve hain insanlardan çekiyoruz. Bu kişilerin yarattığı yıkımı insanın üzerinden atması da kolay olmuyor. İşte bazı burçlar hainliğe daha eğilimli. Tabi ki herkes böyle olacak diye bir şey yok. Fakat en hain kişilerin de bazı burçlar içinde yoğun olması garip bir tesadüf. Bu yazımızda sizlere en hain burç nedir konusunu gündeme alacağız. İşte burçlar ve hainlik.

Menfaati olduğunda çok şirin gözüken ve sizi günde 3 kere hatta defalarca arayan bu burçlar işleri bittiğinde o sıcaklığı hemen azaltıp normale geçerler. Kafalarından geçen hep tüm insanların menfaatçi olduğu ve kendisinin çıkarcılığının bu nedenle anormal bir şey olmadığıdır. Hatta ne kadar o kişiye iyilik yaparsanız yapın ilk çatışmanızda sizin karşınıza geçip hainliğe başvurabilir.

Yalan söylemek bu en hain burç için çocuk oyuncağıdır.

Yüzüne yalanını vurduğunuzda ben öyle dememiştim ya da şaka yaptım deyip geçerler. Yüzlerinin kızarmadığını söylememe gerek var mı bilmiyorum. İşte hainlik kelimesinin içini sonuna kadar dolduran burçlardır bunlar.

Bu kadar açıklamadan sonra en hain burç kimdir sorusunu merak ettiniz değil mi. En hain burçlar yay burçlarıdır. Tıpkı yayın şekli gibi esneyebilir ve çıkarları için herkesi ve her erdemi gözden çıkarabilir. Bu nedenle de en hain burç olmayı sonuna kadar hak eder yay burçları.