En günahkar burç nedir?

(0 oy) 0/5 97
Yorum Yaz


En günahkar burç sorusununun cevabını öğrenmek ister misiniz? Bence istemezsiniz. On iki de bir şansınız var. Merak ediyorsunuz değil mi? Tamam o zaman yazmaya başlıyoruz. İşte: En günahkâr burç nedir?
Hırslarınız sizi etrafınızla her konuda yarışmaya zorlar. Bu kadar iddialı ve hırslı olmak etrafınızda insan bırakmayacağı gibi, sağlık açısından da sorun yaratabilir. Rahatlayın, bazen sadece hayattan zevk almak ve nefes aldığımıza sevinmek gerekir.
Evet duygu dolu hazları seviyorsunuz. Ama biliyoruz ki, ipek döşeklerde uyumak, pahalı gümüş kaşıklarla yemek çok ve aşırı vücut hazlarına önem vermek  doğru değildir Böyle devam ederseniz nerede durabilirsiniz ki…
Yalakalıktan ve ikiyüzlü fikirlerden sakınmadığınızı biliyoruz. Bu davranış negatif bir kişilik olarak görülse de, sizi başarıya da götürebilir.

En günahkar burç: Akrep burcu

Günahkarsın işte Akrep burçları. Hem de en günahkar burçlar arasında ilk sıradasın. Yukarıda yazdıklarımız senin bünyene yerleşmiş ve vazgeçemeyeceğin duygular. Ve artık en günahkar burç olmayı benimsemişsin!