En çok aldatan burçlar

(26 oy) 4/5 61139
4 Yorum


Sevgili okurlarımıza bu yazıyı okumadan sevgili tercihi yapmamalarını salık veriyoruz. Bu yazımızda sizlere en çok aldatan burçlar  ve en sadık burçların hangi burçlar olduğunu sunacağız. Şaşırmak garanti :))

Koç burcu:

Kontrol ettiğin sürece sadık bir burçtur. Bilenler için, Koç burcu en ateşli burçlardan birisidir. Gözlerindeki ateş sanki sizinle bundan sonra ilgilenmeyeceği hissini verir. Koç burçlarının aldatma nedenlerinden birisi cazibe merkezi olmaktan çıktığını hissediyor olmasıdır. Yani şöhret olmak için bile aldatabilirler anlamına gelir bu düşünce yapısı.

Boğa burcu:

En sadık burçlar olarak tanınır. Ancak kendisini aldattığını düşünürlerse aynı şekilde karşılık vermekten çekinmezler. Doğaları gereği tutkulu ve hassastırlar. Ayrıca çok sahiplenicidirler ve aldatılmayı asla affetmezler. Aldatmak ya da aldatılmak en çok nefret ettiği kelimeler arasında yer alır. Çünkü en gururlu burçlardan bir tanesidir boğa burçları.

İkizler burcu:

Sevgili burclar.net okurları İkizler erkeklerinin aldatma olasılığı daha yüksektir. Fiziksel aldatmadan daha çok duygusal olarak aldatırlar. Yazılı ve sözlü olarak kur yapmayı ve yapılmayı severler. Bu nedenle sosyal medyada çok tehlikelidirler.  Karakterlerinin değişken ve sabırsız olması da aldatmaya ikizler burçlarını meyilli kılar. Rutini sevmez ve hayatını renklendirecek birilerine sürekli ihtiyaç duyarlar.

Yengeç burcu:

Eşi onun melankolik ruh halini anladığı sürece yengeç burçları çok sadıktır. Yengeçler artık sevilmediklerinde sevgili arayışına girerler. İhanet olasılığını sezgileriyle çok çabuk anlarlar. Ailelerinin devamı için ihanete göz yumsalar da bu durum sınırsız değildir. Yengeç burçları bir yere kadar bazı şeylere tolerans gösterebilirler.

Aslan burcu:

Dünyanın kendilerinin etrafında döndüğünü zanneden ve oldukça gururlu olan aslan burçları ihanetten hoşlanmazlar. İhanet onların değer yargılarına ters düşer. Bununla birlikte eşleri onları biricik hissettirmediği sürece sorun olmaz. İhanet onları yaralar ve düşman haline dönüştürür. Ve intikam almak isteyeceklerdir. Bunu yaparken de yaralanan gururlarını onarmak için aşırılıklara yönelebilirler.

Başak burcu:

Detaycı ve mükemmeliyetçidir. Başak burçları sadık olmak için çok fazla çaba gösterirler. Çekici ruhu onları sürekli bir aldatma ikilemiyle karşı karşıya getirir. Başaklar sevilmek isterler. Sevilmediklerinde aldatırlar. Çünkü şansları yüksektir. Ancak tabiatlarının sadık olduğunu söylemeliyiz.

Terazi burcu:

Kararsız ruh halleri nedeniyle aldatmaya meyillidirler. Günah olsun olmasın her zaman aldatmayı düşüneceklerdir. Bununla birlikte terazi burçlarının eşleri eğer eğlenceli, maceracı ve iyi bir dost ise sadık kalmaya çalışırlar.

Akrep burcu:

Doğası gereği aktif bir seks hayatı arayışındadır. Ancak bu durum riske girme konusunda kendisinde bir tereddüt uyandırır. En çok aldatan burç belki değildir ama tehlikeye girmeyi ve macerayı çok sever. Eğer bir akrebi aldatırsanız sizden çok şiddetli biçimde öcünü alacaktır.

Yay burcu:

Maceracı yay özgürlüğüne çok düşkündür. Flört etmeye çok düşkün bir burçtur. Her zaman ilgi çekilen ve flörte davet edilen bir burç olmuştur. Bir ilişkide kendini özgür hissetmezse başka bir ilişkiye yönelir.

Oğlak burcu:

Otokontrolü çok yüksek olan oğlak burçlarının aldatması çok küçük bir ihtimaldir. Her zaman aile hayatını tercih ederler. Ekonomik rahatlık ararlar. Eğer aldatmaya karar vermişlerse bunu fark edebilme ihtimali  çok düşüktür.

Kova burcu:

Ne yapacağı öngörülemez bir burçtur. Ancak hiçkimse onun kendisine ait olduğunu hissetmez. Birçok kişi ile sosyal ilişkidedir ancak tek bir kişiyi derinden sever. Kova burcu aldattığında ne tam başarılı olabilir ne de tatmin olabilir. Çünkü bunu mutlaka ağzından kaçırır. Genellikle eşini ihmal eden bir burçtur.

Balık burcu:

Balıklar her zaman hayalperesttir ve büyük aşkların hayalini görürler. Bu sadakatsiz oldukları anlamına gelmese de çok çabuk inanırlar ve aşık olurlar. İhanete uğrarlarsa karşılık verirler. En çok aldatan burçlar sıralamasında son sıralarda yer alırlar.

Sırasıyla En Sadık Burçlar:

Boğa, Oğlak, Aslan, Balık, Başak, Koç, Kova, Yay, Akrep, Yengeç, Terazi, İkizler

Sırasıyla En Çok Aldatan Burçlar:

İkizler, Terazi, yengeç, Akrep, Yay, Kova, Koç, Başak, Balık, Aslan, Oğlak, Boğa