Çin Burcu Yılan Burçları 2015 Yıllık Burç Yorumu

(3 oy) 4/5 1107
Yorum Yaz


Her şeyden biraz olduğu değişik bir yıl olacaktır. Çok hızlı ve baskı altında geçecektir. Bunlara rağmen her şey kötü olmayacak bir takım iyi durumlar da yaşanacaktır.

Çalışma hayatında öngörülemeyen bir takım değişiklikler olabilir. İhtiyatlı olmakta fayda var. İş yeri veya pozisyonunuz sürekli değişebilir. Bu değişimlere çabuk ayak uydurmakta fayda var. Yılan burcu iş hayatında geçmiş tecrübeleri ve bilgisi sayesinde ilerleyecektir.  İş arayan ve işini değiştirmek isteyenler için beklentilerini karşılayabilecek bir yıl olmayacaktır. Bu yüzden mevcut durumu devam ettirmekte fayda var. Çalışmak için en iyi aylar: Nisan, Mayıs, Ekim ve Kasım aylarıdır.

Ekonomik açıdan bakacak olursak, ihtiyatlı olmada ve çok fazla para harcamamaya çalışmada fayda var. İşine paralel olarak ya da yapılan bir hobi nedeniyle ek gelir elde edilebilir. Tatil için biraz para tasarruf etmek uygun olabilir.

Çok yorucu ve değişken bir yıl olduğundan biraz dinlenmek amacıyla boş zaman ayırmak ya da seyahate gitmek uygun olabilir. Aksi halde yorgunluk ve hastalık baş gösterebilir. Normal ya da iş yaşamında farklı insanlarla tanışmak bununla birlikte diet ve spor yapmak sağlık açısından faydalı olacaktır. Sosyal açıdan en iyi aylar: Mart, Haziran, Ağustos ve Ekim’dir.

Aşk açısından, bekarların çok kolay eş bulabileceği bir yıl olacaktır. Fakat kırılgan bir ilişki olacaktır. İlişkiye yeterince zaman ayrılmazsa, ciddi problemler yaşanabilir. Bunun için birlikte tatile gitmek gibi kaçışlar uygun olabilir. Bununla birlikte stresli bir yıl olacağı için insanların kalbini kırmamaya dikkat etmek gerekir.