Çin Burcu Tavşan Burçları 2015 Yıllık Burç Yorumu

(5 oy) 4/5 1165
Yorum Yaz


Tavşan Burçları 2015 yılına büyük bir aktivite ile başlıyor. Bu durum aralık ayına kadar sürüyor. Sakin bir mizaca sahip olan tavşan için abartılı olsa da 2015 yılı tavşan için büyük fırsatlar ve hoş anlar sunacaktır.

İş yaşamında ani fırsatlar önüne gelecektir. Düşünmesi için fazla zamanı olmadığından,  bu duruma ani tepkiler verecektir. Bu yıl başarının anahtarı olacaktır.

İş arayanlar için her zamanki gibi arayışta olur, hareket eder ve kendini sunarsa yeni iş imkanı açılacaktır.  Tecrübesini ve formasyonunu ortaya koymada çekingen davranmamalıdır. Rekabetçi bir ortamda bulunacak ve yeni arkadaşlar edinecektir. Bu arkadaşlar iş yaşamında kendisine yardım edecektir. Tavşan Burcunun çalışma ayları: mart, Haziran, Ağustos, Kasım

Sosyal olarak da iyi bir yıl olacaktır. Bir süre yeni insanla tanışma fırsatı yakalayacaktır. Sosyal açıdan en iyi ayları: Şubat, Mart, Ağustos, Ekim

Aşk açısından daha iyi bir yıl olacaktır. Yeni bir aşk yakalanabilir. Bu aşkın çalışma ortamında olması yüksek ihtimaldir. Bir ev taşıma durumu varsa bu aşk yeni semtinizde olabilir.

Ev hayatınızda çok hareketli olacak. Karar alınması gerekiyorsa birlikte almanız tavsiye edilir. Ailenizin gücü sizi mutlu edecek. Hep birlikte tatile çıkacaksınız ve çok eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.