Çin Burcu Öküz Burçları 2015 Yıllık Burç Yorumu

(2 oy) 5/5 1405
Yorum Yaz


Öküz Burçları için 2015 hareketli bir yıl olacaktır. Aktif ve erken davranırsa hayatında birçok değişikliği yaşayacaktır. Rahat pozisyonunu sürdürmek için uyuşuk veya tembel kalamayacaktır. Fırsatları kaçırmak istemiyorsa uyanık olmasında fayda bulunmaktadır.

İş hayatında birçok değişiklik olacak. Bu değişiklikler şirketinizin içerisinde ve dışarısında olabilir. Bu değişiklikler yeni bir teknoloji, yeni bir patron, yeni bir proses ya da şirketin yeniden dönüşümü olabilir. Daha çok sorumluluk gerektirebilir. Her ne kadar Öküz burcu değişikliği sevmese de, arkada kalmamak için bu değişiklikleri benimseyecektir. Eğer dinamik bir yaklaşım sergilerse bu yıl hiç olmadığı kadar başarılı bir yıl olacaktır.

Yeni iş arayanlar için birçok fırsat olacaktır. Bunun için değişikliklere açık olması gerekmektedir. Çok çalışkan oldukları için bu yıl her zamankinden daha iyi bir yıl olacaktır. Çalışma için en iyi aylar: Mart, Nisan, Temmuz ve Eylül’dür.

Ekonomik açıdan normal bir yıl olacaktır. Kazancında artışlar olacaktır. Tasarruf yapılmalı ve harcamalara dikkat edilmelidir.

Öküz Burcu için refah çok önemlidir. Bu yıl çok çalışmayı gerektiren bir yıl olduğu için stres de daha fazla olacaktır. Öküz Burcu refahını iyi tutmak istiyorsa beslenmesine dikkat etmeli, spor yapmalı ve diyet uygulamalıdır. Her ne kadar dinlenmeyi sevmese de bir miktar tatil iyi olacaktır.

Aile yaşamında zaman eksikliği nedeniyle bir takım planları ertelemek zorunda kalacaktır. Bu yıl kişisel olarak büyük bir meşguliyetin olduğu bir yıl olmayacaktır. Aileye yardım etmek isteyecektir. Problem olmadan onlara yardım elini uzatacaktır.

Bir takım stresli durumlardan sonra aile yaşamında değişiklikler olacaktır. İş yaşamında başarılar aile içerisinde kutlanacaktır. Bu kutlama bir tatil ya da bir uzaklaşma şeklinde olabilir. Ancak güzel geçecektir.

Yoğun bir yıl olduğundan eşlere çok vakit ayrılamayacaktır. Eğer zaman varsa eş ya da sevgiliyle zaman geçirilecek ve onun istekleri dikkate alınacaktır. Bu ilişkiyi koruyacaktır. Fakat böyle bir durum olmazsa ilişkilerde soğukluk görülebilir.

Çok çalışkan olduğu ve yeniliklere adapte olabildiği için 2015 yılı öküz burcu için bir zafer yılıdır. Yaşam tarzına ve enerjinize dikkat etmeniz gerekir. Ailenize ve sevgilinize zaman ayırmanız tavsiye edilir.