Çin Burcu Kaplan Burçları 2015 Yıllık Burç Yorumu

(6 oy) 3/5 2669
Yorum Yaz


Kaplan Burçları için 2015 pozitif bir yıl olacaktır. Her şey birden gerçekleşecektir. Birçok fırsat ortaya çıkacaktır. Bir önceki yıl amaçlarını gerçekleştirememişlerdi. Bu sene iyi bir efor ile amaçlarını gerçekleştirebilirler.

Çalışma hayatında tüm tecrübeler kullanılacaktır. Bu Kaplan Burcuna kazanç sağlayacaktır. Fırsatlar görülecek bu fırsatlar değerlendirilerek uygun olan seçilecektir. İnisiyatif alındığında daha fazla kazanç sağlanacaktır.

Düşmanlarında olduğu gibi, kaplanlarda da çalışmaya eğilim bulunmaktadır. Daha sonra çok yorulabilir. Bu şekilde çalışma hayatına devam ederse sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Kaplanların enerjisini daha etkili ve sağlıklı biçimde kullanması gerekmektedir.

Kaplanlar iş yaşamında çok sık iş değiştirmektedirler. Bu durum onlar için sıkıntı oluşturmaz. Entelektüel kapasiteleri sayesinde yeni işlere hemen ayak uydurabilirler. Kaplanlar çalıştıkları işlerde liderlik yaparlarsa başarılı olabilirler. Kaplana göre meslekler şunlardır: reklam ajansı, seyahat ajansı, aktör, yazar, artist, pilot, hostes, komedyen ve müzisyen

Kaplanlar etkileyici ve naziktirler. Güvene önem verirler. Fakat dikkat etmelerinde fayda vardır. Kaplanlar ilişkilerini domine ederler.  Bu eğilim iç güdüseldir ve kontrol edilmesi gerekir. Eşlerin günlük aktivitelerinde birbirleriyle daha çok birlikte olması gerekir.