Çin Burcu Fare Burçları 2015 Yıllık Burç Yorumu

(5 oy) 3/5 2175
Yorum Yaz


Fare Burçları için her şeyi yapabileceği bir yıl olacaktır. Öte yandan 2015 yılı farelerin çıkarı için yeteneklerini geliştireceği bir yıl olacaktır. Fakat dikkatli olması gerekir. Hareketlerinde sınırı aşarsa, durum ters tepecektir. Her türlü riske rağmen iyi bir yıl olacaktır. Çok şey öğrenecek ve tecrübe kazanacaktır. Sürpriz olacak ve bazı planlardan vazgeçilecektir. Diğer taraftan bazı güzel sürprizlerle karşılaşılabilir.

Kişilerle olan ilişkilere dikkat etmek gerekiyor. İlişkilerinde sempatik ve sosyal olmasına rağmen, 2015 yılı fareler için yalnız geçen bir yıl olacak ve bir takım problemlerle karşılaşılabilecektir. 2015 için sosyal geçebilecek aylar, nisan, haziran, eylül ve aralıktır.

Fareler etkilemeyi sever ve ilişkilere bir oyun olarak bakar.  Dolayısıyla 2015 yılında birçok flört yaşayacaktır. İlişkilere dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü bu ilişkilerde insanlara acı verebilir. Bazı fareler 2015 yılında aşk yaşayacaktır.

Fareler ev için de dikkatli olmalılar. Ailesi ile ilgilenmemeliler. Her şeyin merkezinde kendisinin olduğunu düşünmesine ve yardım istenmesinden hoşlanmamışına rağmen; ailesiyle problem yaşamak istemiyorsa bu düşüncesini bir tarafa bırakmak zorundadır. Herkesin düşüncesini sormalı ve çözümlere birlikte karar verilmesine dikkat etmelidir.

Fareler kapasitesi ve alışkanlıklarıyla çevresini etkileyen bir yapıya sahiptir. Analiz yeteneği ve sorunu anlamadaki çabukluğu nedeniyle çözümü çok çabuk bulabilir. Uçakla yolculuk etmesi gereken bir iş fırsatı karşısına çıkacak. Ciddi bir mücadele olacak ancak yeteneği sayesinde üstesinden gelecektir. Dolayısıyla iş yaşamında tecrübe kazanacağı bir yıl olacaktır.

Para konusunda çok dikkatli olması gerekir. Çünkü bu yıl en iyi yılı değil. Riske girmemeli. Yatırım yapacaksa küçük olmalı ve kafasında hiçbir şüphe bulunmamalı. Harcamaları için bütçe yapması gerekmektedir.

Risklerden kaçınmalı. Tecrübelerinden faydalanmalıdır. Emin biçimde yol almalıdır. Amaçlarını gerçekleştirmek için daha çok çok çaba göstermelidir.