Çin Burcu Ejderha Burçları 2015 Yıllık Burç Yorumu

(5 oy) 4/5 2730
Yorum Yaz


2015 yılı ejderhalar için fazla abartmadan riske girerse ve gerekli önlemleri alabilirse iyi bir yıl olacaktır. Ejderhaların çoğu aynı işte çalışmaya devam edecekler. İşyerinde çeşitli yükselme fırsatları yakalayacak ya da daha fazla sorumluluk alacaklardır. Yeni bir proje ortaya çıktığında Ejderha Burcu kişisi projenin başına geçirilecektir. Dikkatli ve titiz çalışması gerekir.

Büyük beklentisi olan y ada olmayan iş arayan ejderha burçları için bir takım planlar değişebilir. Sürpriz yaşayabilirler. Kişisel gelişimlerinde ilerleme sağlayabilirler. Ancak bu ilerlemeye karşı olanlar bulunmaktadır. Yani rekabetçi bir durum olacaktır. Sürekli başkalarıyla kıyaslansa da, tecrübesinin fazlalığı ve gücü sayesinde öne çıkacaktır. Mart, Mayıs, temmuz, ekim ejderha burcu için çalışma aylarıdır.

Ekonomik açıdan iyi bir yıl olacaktır. İşten ya da yapılan yatırımlardan dolayı iyi para kazanılacaktır. 2015 yılı Ejderha burcu için yatırım açısından da şanslı bir yıl olacaktır. Ekstra para kazanılacaktır. Bununla birlikte eğer riske girmede aşırıya kaçılırsa çok fazla para kaybedilebilir.

Sosyal açıdan iyi bir yıl olacaktır. Ejderhalar dışa dönük kişiler oldukları için çevresiyle çok güzel ilişkiler kurulacaktır. Yüksek mevkide kişilerle arkadaşlıklar kurulacaktır.  En önemli zamanları, Nisan, Mayıs, Eylül ve Aralık olacaktır. Söylediklerine dikkat etmeli ve aşırı konuşmamalı çünkü arkadaşlarıyla sorun yaşayabilir.

Bekarlar için çok iyi bir yıl olacaktır. Dikkatli olmalı zira kolay olmayacak. Bir kişi hayatınıza giriyor ve daha sonra eşiniz olacak.

Evde iyi bir iletişim kurmak gerekecek. Ailenize destek olmanız gerekiyor. Çünkü işle çok meşgul olacaksınız hatta işinizi evinize taşıyacaksınız. Bu nedenle ailenizi bir tarafa bırakabileceksiniz.