Burçların tartışmaları esnasında verdiği tepkiler

(0 oy) 0/5 78
Yorum Yaz


Burçların çatışma esnasında nasıl tartıştığını ve tepki verdiğini öğrenmek ister misiniz? Bu yazımızda burçların tartışma biçimleri nedir sizlere anlatmak istiyoruz. İşte Burçların tartışmaları esnasında verdiği tepkiler konulu yazımız.

Koçlar

Koç burçlarına mümkün olan en kısa sürede çatışmanın sebebini açıklama yapmak önemlidir, ancak bu durumda dahi açıklamaları duymak istemezler. Bu nedenle, sakinleşmelerinin en iyi yolu onlara bir şans vermek ve yani görüşlerini ifade etme şansı vermektir. Ancak bu durumda işe yaramazsa bu koç burçlarının senden nefret ettiklerini gösterir.

Boğalar

Boğalar her zaman tüm sorunların kendi başlarına çözüleceğini düşünür, bu yüzden nadiren tartışmaya girerler. Boğa burçları tartışırsa, memnuniyetsizliğinin en yüksek noktaya ulaştığı anlamına gelir. Öyleyse sorunu onunla tartışmanız bir anlamı bulunmayabilir. Bu nedenle boğalarla tartışmak yerine çatışmayı zamana bırakmak en iyisidir.

İkizler

Bu burcun temsilcileri, çatışma geliştikçe, bundan kaçınmaya çalışırlar. Bunu, çeşitli şekillerde yapılabilir: Odadan çıkmak ve başka bir kişi ile iletişim kurmak veya başka bir işe dalmak gibi. Onları durdurmak zorunda değilsiniz, kesinlikle geri dönecekler ve hepsini unutacaklardır. Aksi takdirde, sorun daha tutarlı bir argüman kullanılarak çözülmelidir. Bunu yapmazsanız, ikizler burçlarının temsilcisi küçük şeyler için skandal yaratabilir ve bunun gerekçesi olarak da özgür birey olduğunu sürekli vurgular.

Yengeçler

Yengeçler savaşacak kadar güçlü karakterler olamayabilir. Bu nedenle, sadece iç çatışma nedeniyle değil, yabancı fikirler konusunda bile kelimelerin diplomasisine yüklenebilirler. Bu nedenle, bu burcun temsilcileriyle konuşmaya dikkat edin ve durumu çatışma olmadan sakinleştirin. Beden dilini kelimelerden daha iyi anlarlar.

Aslanlar

Aslan burçlarına tartışma esnasında hakaret edildiğinde, gurur kaldırılır (silinir) ve kavga artık resmiyet kazanır. Bir aslanın anlaşmazlığı sırasında (yanında), sorunu sessizce çözmeye çalışın ve hakaretten kaçının. Bunu yaparsanız sonuçlarına da katlanırsınız.

Başaklar

Başak burçlarına gelince, genellikle çok düşük bir özgüvene sahip olurlar. Bu nedenle, küçük şakalara bile bozulabilir. Bu nedenle, belirli bir çatışma durumunda başak burçları ile tartışırken, her şeyden önce, kendinizin onunla olan iyi ilişkinizi güvence altına almanız gerekir. Ancak o zaman memnuniyetsizliğin nedenini rahatlıkla açıklarsın.

Terazi burçların tartışmaları

Terazile genel itibariyle duygusal burç olduklarından kavga ve tartışmanızda onu incitmemeye çalışmanız gerekir. Tartışmadan dolayı küserlerse barışmak için ilk adımı terazi burcu atmaz. Onun tekrar gönlüne kazanmak için özverili olmanız gerekebilir. Tartışmada mantığına inanır ama duygusal argümanları da araya sıkıştırır.

Akrepler

Akrepler genellikle çatışmaların ve tartışmaların kışkırtıcılarıdır. Bu durumda, yaptıklarını her zaman kişiler anlamazlar. Bir çatışmada kendilerini çok rahat hissederler. Dolayısıyla onlarla ilişki kurmak ve anlamaya çalışmak her zaman işe yaramayabilir. Akrep burçları ile tartışma yapmadan önce gerçek niyetlerini anlamaya çalışmanız her zaman önemlidir.

Yaylar

Çatışma durumunda, acımasız ve hatta zalim olabilir, ancak genel olarak bu durum kısa bir süre devam eder. Çabucak bu fikrin kendisinden ayrılır. Yaylar bu özellikleri nedeniyle çoğu zaman çatışmalarından ve tartışmalarından dolayı pişman olabilirler. Bu nedenle yaylarla çatışmaya girmemeniz durumu zamana yayarak akıllı bir strateji izlemeniz önerilir.

Oğlaklar

Oğlak burçları uzun süren çatışmalardan endişe duyarlar. Bu durumda tüm uzlaşma seçeneklerini denerler. Tartışmalara genellikle kayıtsız görünürler. Çatışma çözüldüğünde onlarla birlikte olmanın ne kadar zarif bir olduğuna inanırlar. Kimsenin onları tartışmada suçlamadığını görürlerse, çabucak geri adım atarlar ve hatta özür dileyebilirler.

Kovalar

Bu burcun temsilcileri sadece yaşamda değil, bir çatışmanın içerisinde de ne yapacağı belli olmaz. Bu nedenle, çatışma sırasında kendilerini kapatabilir, düşünmeden alay edebilir veya diğer zamanlarda duvarları dahi kırabilirler. Kova burçları ile bir çatışmanın üstesinden gelmenin en iyi yolu, bir süre beklemek ve sonra sessiz bir sohbete dönmektir.

Balık burçların tartışmaları

Balıklar savunmasız ve yaralıdır, ancak bu korunamayacakları anlamına gelmez. Evet, kendi başlarına fazla kalıp çatışmadan kaçınabilirler. Balıklar kolayca kırılırlar, ama affetmeleri de zordur. Göz kamaştırıcı ve gülen gözlerle kimseye sinsi davranmazlar. Balıklar sessiz olduğunda niye kırıldığını anlamanız ve onun sizi bağışlamasını sağlamak için her türlü yolu defalarca denemeniz gerekebilir.