Burçların takıntıları

(12 oy) 4/5 8221
1 Yorum


Burçların ilginç takıntıları olduğunu biliyor muydunuz? Hangi burç nasıl bir takıntıya sahip okuyunca hem çok gülecek hem de çok şaşıracaksınız. İşte size burçların takıntıları;

Koç burcu takıntıları: Kapalı yerde kalma fobisi vardır. Kışın mutlaka başına bir şey takar. Beresiz, şapkasız çıkmaz. Hız tutkusu abartılıdır. Sinirlendiğinde gözü bir şey görmez.

Boğa burcu takıntıları: Güvenlik takıntısı vardır. Arabaya bindiğinde ve eve geldiğinde mutlaka kapısını kilitler. Tüm çanta ve cüzdanında ne olur ne olmaz diye mutlaka para bulundurur. Kötü kokmaktan korkar. Mutlaka parfüm kullanır.

İkizler burcu takıntıları: teatral kişiliklerdir. Konuşurken ellerini kullanmayı sever. Cep telefonunu mutlaka yanında bulundurur. Odada kapalı kalmayı sevmez. En azından bir pencereyi açmak ister. Seyahat düşkünüdür.

Yengeç burcu takıntıları: Kaybetme takıntısı vardır. Bu nedenle eskiden yeniye ne var yok her şeyi saklar. Alışverişte pazarlıksız hiçbir şey almaz. Yengeç burcu kadınlarının gözlerinde her zaman rimel vardır.

Aslan burcu takıntıları: Birisiyle konuşurken eli sürekli saçlarındadır. Güzellik takıntısı vardır. Çantasında mutlaka ayna ve cımbız bulunur. Marka giymeyi çok sever. Altına düşkündür. Kolyesi, bilekliği ve saatinde hep altından bir şeyler olsun ister.

Başak burcu takıntıları: Temizlik takıntısı vardır. Sürekli ellerini yıkar ve parfüm sürmeden dışarı çıkamaz. Dudaklarını sürekli ısırıp duran bir hali vardır.

Terazi burcu takıntıları: Alışveriş takıntısı vardır. İhtiyacı olsun olmasın sürekli bir şeyler almak ister. Marka giyinmeye meraklıdır. Parfüm takıntısı meşhurdur. Otururken ayaklarını sürekli sallar.

Akrep burcu takıntıları: Cinsellik konusunda bitmeyen bir takıntısı vardır. Saçlarına takmış durumdadır. Sürekli jöle ve sprey kullanır. Markaya önem veriri. Akrep burcu kadınları ipek iç çamaşırlarına düşkündür.

Yay burcu takıntıları: Yay burcu erkekleri resmiyetten ve resmi giyinmekten nefret eder. Mavi ve mor renkler favorileridir. Takıntı derecesinde sürekli aynı renkleri giyer. Kapalı ve küçük yer fobileri vardır. Şans oyunlarına aşırı düşkündür. Seyahat etmeyi çok sever.

Oğlak burcu takıntıları: Entelektüel görünme takıntıları vardır. Bu nedenle boğa burcu erkekleri  fular takmaya çok meraklıdır. Kol saatinden vazgeçmez. Sürekli tanıdığı mekanlara giderler. Her durumu not etme takıntısı vardır.

Kova burcu takıntıları: Zengin ya da fakir hiç fark etmez mutlaka tek taş yüzük takarlar. Gözlüklere takmışlardır. Dükkan açacak kadar gözlükleri bulunabilir. Karanlıktan çok korkarlar.

Balık burcu takıntıları: Ayakkabı takıntıları meşhurdur. Yerlerinde duramazlar. Kıpır kıpırdırlar. Otururken bağdaş kurmaktan vazgeçemezler. Balık burcu kadınları oje süremeden dışarı çıkamaz. Balık burçları çay ve kahve almadan güne başlamazlar