Burçların Şanslı Günleri

(104 oy) 4/5 42014
3 Yorum


Burçların şanslı günleri olduğunu biliyor muydunuz? Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar, hangisi hangi burcun en şanslı günü ? Sizler için araştırdık. İşte burçlar ve en şanslı günleri;

Koç Burcu

Koç burcunun şanslı günü Salı’dır. Bu gün harekete geçmek istediği konularda ısrarcı, kararlı, enerjik ve cesur olmalıdır. Çünkü gücünü başkalarına kabul ettirebilme enerjisine sahiptir.

Boğa Burcu

Boğa burcunun şanslı günü Cuma’dır. Bu gün kendini güven altına almak istediği konularda daha rahat ve kararlı hareket etmelidir. İş hayatında da karar vermek ve yeni yatırımları planlamak için en uygun gündür.

İkizler Burcu

İkizler burcunun şanslı günü Çarşamba’dır. Bugün daha hızlı ve rahat iletişim kurabilme enerjisine sahiptir. Ayrıca merakı çok açıktır ve öğrenmek istediği konularla ilgili çok daha hızlı sonuç alabilir.

Yengeç Burcu

Yengeç burcunun şanslı günü Pazartesi’dir. Bugün ev ve aile ilgili meseleleri çok daha kolay çözer ve yaptığı çalışmalarla kendini ve ailesini güvende hissedebilir.

Aslan Burcu

Aslan burcunun şanslı günü Pazar’dır. Pazar günleri yeteneklerini ortaya çıkartabileceği çalışmalar içine girebilir ve alacağı sonuçlarla herkesin övgü ve takdirini kazanabilir.

Başak Burcu

Başak burcunun şanslı günü Çarşamba’dır. Bugün dikkat gerektiren detaylı araştırmalardan daha rahat sonuç alabilir ve iş hayatında mükemmel anlaşmalar yapabilir.

Terazi Burcu

Terazi burcunun şanslı günü Cuma’dır. Cuma günleri enerjisi yüksek olduğu için sosyal ortamlarda son derece başarılı ilişkiler kurabilir ve diplomasi gerektiren konularda çok verimli sonuçlar elde edebilir.

Akrep Burcu

 Akrep burcunun şanslı günü Salı’dır. Salı günleri başkalarını etkilemek ve gücünü kanıtlamak istediği tüm konularda başarılı olabilir.

Yay Burcu

Yay burcunun şanslı günü Perşembe’dir. Yay burçları kendilerini geliştirmek, inançlarını güçlendirmek, araştırmalarını ve işlerini büyütmek istediği her türlü çalışmada Perşembe gününü tercih edebilirler.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunun şanslı günü Cumartesi’dir. Oğlak burçları bugün, ulaşmak istedikleri hedefe taşıyacak çalışmalar yapabilir ve güçlü bir irade sergileyerek başarılı sonuçlar elde edebilirler.

Kova Burcu

Kova burcunun şanslı günü Cumartesi’dir. Bu günde yapacağı organizasyonlarda, geleceği ile ilgili alacağı karar ve çalışmalarda başarılı olabilir.

Balık Burcu

Balık burcunu şanslı günü Perşembe’dir. Hayallerini, planlarını gerçekleştirmek için Perşembe günleri harekete geçebilir ve yapacağı çalışmalarda şansın yanında olduğunu çok kuvvetli hissedebilir.

 

loading...
loading...
 • Burçların Bilinçaltı Korkuları Nelerdir?

  Koç Burcu  Hedefsiz, amaçsız kalma, tartışacak kişi ya da konu bulamama korkusu Koç burçlarını çok tedirgin eder. Koçlar hedefsiz, amaçsız yaşayamazl…
 • Burçlar ve Ayrılma Sebepleri

  Burçların birbirilerinden farklı sevmediği, rahatsız olduğu durumlar ve prensipler bulunmaktadır. Koç burcu özgürlüğüne ne kadar düşkünse, İkizler de …
 • Burçların Sembolleri ve Anlamları

  Zodiak’taki on iki burcun birbirinden farklı sembolleri ve kendine özgü anlamları bulunmaktadır. İşte on iki burcun sembolleri ve bu sembollerin anlam…
 • Burçlar ve Güzellik Trendleri

  Hangi burç için güzellik ne demektir? Burçlar ve son moda trendlerle bu yazımızda sizleri buluşturuyoruz! Koç Burcu: Koç burcu kadınları için girdiği…
 • Hangi Burç Neyin Peşinde Koşar?

  Her burcun, her insanın hayatta peşinden koştuğu bir amaç var. Peki siz ve burcunuz neyin peşinde koşuyorsunuz? İşte cevapları… Koç Burcu: Cesaret …

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Asya

  ben akrep burcuyum burclarla cok ilgilenirim akrep burcuyla cok kotu seyler yaziyosunuz ve benim ugurlu gunum sali diyil cumartesi

 • coni sins

  çarsamba günü şanslıdır aslan arkadaşlar inanamayın sakın ha

 • Tomris

  Ben aslan burcuyum ve pazar yazmışlar en nefret ettiğim gün