Burçların dostlukları

(19 oy) 4/5 7318
Yorum Yaz


Değerli burclar.net okurları hangi burç nasıl bir arkadaştır sorusu ilginizi çekiyor mu? Bu yazımızda burçların dostluklarını başka bir deyişle burçlara göre dostluk arkadaşlık ilişkisini sayfamıza taşıdık.

Koç burcunun dostluğu

Koç burçları dostluğu sever. Herkesin “en yakın dost” dediği insan olabilir. Yakın arkadaşları Koç’un daha üstün olduğunu düşünür. Koçlar yapıcıdır ve işleri düzene sokmayı sever.

Boğa burcunun dostluğu

Hiç kimse boğa burçlarından daha sadık dost olamaz. Sağlam, sevimli ve samimi bir ilgiden daha gerçek ne olabilir ki? İşte boğa burcunun dostluğunu be kelimeler özetler.

İkizler burcunun dostluğu

Etrafında çok sayıda insan olsa da,  az kişi ile dostluk kurmak ister. İkizler burçlarının dostlukları eğlence ve ilgi içindir, zahmetli işler için değildir.  Kısaca özetlemek gerekirse dün söyledikleri sözün sorumluluğunu bugün taşımak istemezler.

Yengeç burcunun dostluğu

Yengeç burçların az sayıda olsa da gerçek dost peşinde koşarlar. Dostlarını duyguları ile seçerler. Onlara yardım ederler ve karşılığında sevgi, itibar kazanmaktan zevk alırlar.

Aslan burcunun dostluğu

Aslan burcunun sorunu çok eli açık olmasıdır. Aslan burcu sadakati yüksek ve güvenilir bir arkadaştır. Aslan burçları dostlarından da aynı davranışı bekleyecektir.

Başak burcunun dostluğu

Başak burçları yaklaşması çok kolay olmayan birisidir. Buna karşın  birçok arkadaşa sahip  olduğunu herkes bilir. Buna rağmen dostluklarında seçici davranırlar.

Terazi burcunun dostluğu

Terazi burçlarının dostları onlar için en değerli şeylerden biridir. Her zaman dostluklara ihtiyaç duyar. Dostluk onlar için gurur verici ve eğlenceli bir yoldur.

Akrep burcunun dostluğu

Dostluğu en zor olan burç olabilir. Normal olarak içindekileri çok paylaşmayı sevmez. Ancak arkadaşlarının sorunlarıyla yakından ilgilenmek ister ve bunu yapamadığı zaman onlardan uzaklaşır.

Yay burcunun dostluğu

Çok iyi dostturlar. Eğlenceli olmaları gittikleri her yerde rahatça dostluk kurmasını sağlar. Arkadaşlık ilişkilerinde sorumluluk sahibidirler.

Oğlak burcunun dostluğu

Çok fazla yakın arkadaşı olmaz. Dostları genellikle çok yakınlık gerektirmeyen gelip geçici tiplerdir. Ancak istedikleri zaman çok sıkı dost olabilir.

Kova burcunun dostluğu

Koç burçlarının dostlukları en yüksek seviyededir. Cana yakın ve samimi dostturlar. Sevgili olmasından ziyade dostlukta daha iyi oldukları söylenebilir.

Balık burcunun dostluğu

Balık burçları mükemmel arkadaşı aradıkları için doğal olarak çoğu zaman kırılırlar. Çünkü dostluktan çok fazla şey beklemektedirler. Çok sadık ve iyi dost olduklarını da not etmeden geçmek doğru değildir.