Burçların Bilinçaltı Korkuları Nelerdir?

(6 oy) 5/5 5354
Yorum Yaz


Koç Burcu 

Hedefsiz, amaçsız kalma, tartışacak kişi ya da konu bulamama korkusu Koç burçlarını çok tedirgin eder. Koçlar hedefsiz, amaçsız yaşayamazlar!

Boğa Burcu 

Huzursuz olmaktan ve yaşam konforunun bozulmasından çok korkar Boğa burcu. Aman dikkat Boğaların huzurunu bozmayın!

İkizler Burcu 

Bildiğini paylaşamama ve konuşamama İkizler burcunun en büyük korkusudur. Konuşmak İkizler için ölüm kalım konusudur. Sakın ha onları sessiz ve yalnız bırakmayın!

Yengeç Burcu 

Yengeç burcu sürekli olarak başına bir bela gelmesinden ve bir sorun yaşamaktan korkar. Bu da onları gereksiz yere tedirgin eder. Yengeçleri rahatlatın biraz!

Aslan Burcu 

Ormanların kralı Aslan burçları, kendilerine izleyici bulamama, alkış ve övgülerden mahrum kalma korkusu yaşarlar. Aslanların sahneye çıkıp, ilgi çekip alkışlanması lazım!

Başak Burcu 

Hijyen tutkunu titiz Başak burçları hastalık ve mikroplardan çok tedirgin olurlar. Özellikle bulaşıcı hastalıklar Başakların korkulu rüyasıdır. Hastalığı olanlar Başaklardan uzak dursun!

Terazi Burcu 

Güzel ve çekici Terazi burçları ilgi çekmeye, popüler olmaya bayılırlar. Sevdiği insanda kendi gibi olmalıdır. İlgisiz ve sevgisiz yaşayamaz Teraziler!

Akrep Burcu 

Akrep burçları her zaman güçlü olmak ve öyle görünmek isterler. Akreplerin en büyük korkuları gücünü kaybetmektir. Siz siz olun Akrebe kendini güçsüz hissettirmeyin!

Yay Burcu 

İnsancıl ve sosyal Yay burcu yalnızlıktan nefret eder. En büyük korkuları bir gün yalnız kalmak ve konuşacak arkadaş bulamamaktır. Yayları yalnız bırakmayın!

 Oğlak Burcu 

İşkolik olan Oğlak burçları işsiz ve parasız kalmaktan çok korkarlar. Bu çalışkanlıklarıyla işsiz kalmayacaklarını sürekli hatırlatın Oğlaklara!

Kova Burcu 

Özgür ruhlu ve farklı kovalar için en büyük korku sıradanlaşmaktır. Birileri bu zekâ, özgür ruh ve yaratıcılık ile sıradanlığa meydan okuyacağını hatırlatmaları Kovalara!

Balık Burcu 

Romantik, hayalperest ve duygusal Balık burçları sevgilisiz ve arkadaşsız yaşayamazlar. Balıklar yalnız kalmamalı, anlatmalı ve paylaşmalı. Siz siz olun Balıklara karşı ketum olmayın!