Burçlara Göre Parfüm

(6 oy) 4/5 3007
Yorum Yaz


Hayatımızın her anında etkilerini hissettiren burçlar, burçlara göre parfüm seçimimizde de etkili midir? Sizin için bu yazıda bu soruyu yanıtladık. Burçlarına göre bayanlara yakışan parfümler ve sebepleri sizi bu yazıda hazır bekliyor. Beyler, bir bayana parfüm mü almayı düşünüyorsunuz? Önce bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

Su grubu burçları parfüm seçimi

Su Grubu Yengeç Burçları, Balık Burçları ve Akrep Burçları estetiğe çok önem veren kadınlardır. İnce zevkleri evlerindeki mobilyalardan tutun saçlarına taktıkları estetik tokalara kadar her yerde kendini belli eder. Giyim kuşam onlar için sadece görünüş değil felsefelerini ortaya koydukları bir alandır. Kendi modalarını kendi elleriyle yaratır, toplumu takip etmezler. Su Grubu her an her şeye hazırlıklı ve bakımlı bir kadındır, başını kaşıyacak zamanı olmasa dahi rujunu tazeleyecek zamanı olur. Kaliteye âşık bu kadın özellikle de kalabalık bir ortama girdiğinde kokusuyla ve zarafetiyle bakışları üstüne toplayacaktır. Taze çiçek kokuları ve sabunumsu kokular tam su grubu kadınları için yaratılmıştır, bu kokularla zarafetlerine zarafet katabilirler.

Hava grubu burçları parfüm seçimi

Hava Grubunun üyesi Kova Burçları, İkizler Burçları ve Terazi Burçları kadınları bir türlü yenemedikleri devamlı bir keşfetme dürtüsüne sahiptirler. Hava Grubu kadınları her daim modern, çağdaş ve meraklı olmuşlardır. Bu sayede kendinden emin, girişken ve son derece enerji dolu insanlar olurlar. Kariyerlerini sadece meslekten öte görürler, değer yargıları farklıdır. Onlar için kariyerleri hayat tarzları ve kişiliklerinin vitrinidir. Kokularının da enerjilerine ve hayal güçlerine ayak uydurmayı başarması gerekir. Seçecekleri parfümün hayat tarzlarını ve güçlü kişiliklerini yansıtmasına öncelik verirler. Hava Burcu Kadınları açık sözlü, geçmişini iyi bilen ama körü körüne de bağlanmayan kadınlardır. Hava Burcu Kadınları her konudaki seçiciliklerini parfümlerinde de devam ettirecekleri için sade ama çekici konuları tercih edecektir.

Ateş grubu burçları parfüm seçimi

Ateş Grubu Kadınları girdiği her ortamda bakışları yakıcı etkisiyle üstüne çekmek, dikkatleri üzerinde toplamak isteyecektir. Tutkulu, ateşli, detaycı, cana yakın ve bonkör yapılarıyla da bunu başaracaklardır. Özellikle Aslan Burçları’nda gözüken cinsel çekicilik ve cazibe Ateş Grubu kadınlarını ötekilerden ayırır. Koç Burçları flörte çok düşkündür. Ne zaman nerede olduklarını umursamadan küçük aşk oyunları oynayacaklardır. Özellikle de Yay Burçları için baharatlı kokular dişiliklerini ortaya çıkaracaktır. Parfümleri karakterlerini yansıtmalı, insanları yavaşça kendine çekmeli ve daha sonra bir tutkuya dönüşmelidir. Girdikleri her ortamda arzulanan Ateş Grubu Kadınları vücutlarına sinecek parfümün tıpkı kendileri gibi çekici ve gösterişli olmasını isterler.

Toprak grubu burçları parfüm seçimi

Toprak Grubu Burçları Boğa Burçları, Başak Burçları ve Oğlak Burçları düzenli karakterdedirler. Bir iş yapılacaksa çizim yapmaktan bütçe çıkarmaya, iş programından iş akışına ve işin zamanında bitirilmesine kadar tüm evreleri özümser ve uygulamaya geçirirler. Onlar hem inşaatçı hem mimardır. Bir işe başladılarsa sonuna kadar gidecek sorumluluk duygusuna sahiptirler. Pratik olmaları ve ellerindeki kaynakların yönetimini iyi bir şekilde yapabildikleri için büyük başarılara imza atarlar. Realist, sadık, sabırlı ve dengeli bir karakterleri vardır. Parfümleri hırslı ve karakterlerini yansıtacak kadar etkili, çekiciliklerine ince bir egzotik detay etkileyecek kadar da eşsiz olmalıdır.