Burçlara Göre Müzik

(117 oy) 4/5 57249
11 Yorum


Burçlar farklı özelliklere sahip oldukları gibi burçlara göre müzik zevkleri de farklılık göstermektedir. Tüm burçlar doğaları gereği belirli müzik türlerine daha fazla ilgi duyarlar. İşte sizler için burçlara göre müzik türlerini hazırladık;

12 burç ve müzik:

Koç burçları

Nakarat kısımları çok sık olmayan rock türlerinden hoşlanan Koç Burçları, halk müziği dinlemekten de zevk alır. Klasik müziklerin bir saniyesine bile katlanamazken romantik şarkılarla kendilerinden geçebilirler.

Boğa burçları

Boğa Burçları için şarkının sözlerinin bir anlam ifade etmesi çok önemlidir. Heavy metale kaçmadığı sürece rock müziğin her türü hoşlarına gider. Ancak soft rock favorileridir. Bireysel şarkıcılar yerine grup müzisyenleri dinlemek daha hoşlarına gider.

İkizler burçları

Hemen hemen her müzik türüne açıktırlar ve hepsinde sevdikleri bir şey bulurlar.  İkizler Burçları Elektro müzikle kendilerinden geçerler ayrıca rock müziği de en çılgın tınılarındaysa onları mest edecektir.

Yengeç burçları

Yengeç Burçları solist enstrümanlar eşliğinde çalan kalabalık bir orkestrayı dinlemekten son derece haz alacaktır. Rock müzikle pop müzik arasında bir seçim yapmaları gerekirse popu seçerler. Yapay müziklerden hoşlanmadıklarını country müziklere duydukları ilgiden anlayabilirsiniz.

Aslan burçları

Aslan Burçları hızlı ritimlerden hoşlanmaz bu nedenle sofistike müziklere daha bir düşkündür.  Ancak rap müziğin hoşlarına giden ilginç bir yönü de vardır. Kalabalık orkestralardan dinleyebileceği güçlü müzikler onları mest edecektir.

Başak burçları

Başak Burçları’na çok efektli ve yapay elektro müzikler dinletmeye çalışmak işkence gibidir, onlar basit ve kolay anlaşılan müzikleri tercih ederler. Pop müzikten de ayrı bir zevk alırlar.

Terazi burçları

Terazi Burçları romantik müzik dinleyebileceği küçük orkestralardan çok hoşlanır ancak deneysel müziklerden nefret eder. Pop müziği sadece dans etmek ve eğlenmek istediği zamanlarda dinler.

Akrep burçları

Akrep Burçları tek bir soliste enstrümanların eşlik ettiği müziklerden çok zevk alır. Onları klasik müzik dinlerken görmeniz imkansız gibidir, özellikle de jazz dinletmeye kalkarsanız hakaret etmişsiniz gibi bir tavır alırlar. Ayrıca romantik müziğe ve halk müziğine de belli bir mesafede dururlar.

Yay burçları

Yay Burçları farklı kültürlerin müziklerini tatmaktan çok hoşlanır. Baygın müzikler dinletmeye çalışırsanız ortamı terk edeceklerdir. Jazz’a karşı şaşırtıcı bir etkileri vardır ancak bu ilgi hard rock ve rape duyduğu ilginin yanında solda sıfır kalır.

Oğlak burçları

Oğlak Burçları’na hitap eden az kişiden meydana gelen ve klasik müzik çalan orkestralardır. Ritmik disco tarzları veya elektro müzik dinletmeyi denememeniz konusunda uyarırız.  Ancak country ve folk müziğe duydukları zevk gelişmiştir.

Kova burçları

Elektronik müziğin Kova Burçları üzerinde büyüleyici bir etkisi vardır. Ayrıca Jazz ve Rock tarzlarından da çok hoşlanır, bu tarzları dinlerken mest olurlar.

Balık burçları

Balık Burçları için dünyadaki en güzel müzik romantik olanlardır. Disco müzikleri ise insanlara işkence etmek için çıkarılmıştır.  Enstrümantal sololardan çok hoşlanırlar.

  Üzgünüz, bu içerik için benzer bir başlık bulunamadı

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Zeyneeeop

  Bi oğlak olarak pop müziğe bayılıyorum folk müziği sevmem doğum tarihim 16 ocak yani oğlak

 • Zeynep Nisa

  yengeç burcluyum ve coookk duygusalim internette de oyle yaziyoooo yani yengec burcunun şarkisi çokk guzzel sahsen cokk begendimmm
  byy

 • Nehir

  Ben bir yay burcu olarak baygın müzikden nefret edip çalınca oradan uzaklaşan ve rock ve repe çok ilgi duyarmışım

 • Leyla

  Sallayın. Ben de akrebim, pop,rock,arabesk rap,klasik hepsi var. 😀

 • İbrahim

  Boğa burcuyum, doğru soylemis heavy metale kaçmam genelde metalcore dinlerim. Ama her turlu muzigi dinledigim de olur. Sozler cidden onemli benim icin.

 • Nazlinur

  Akrep burcu olarak romantik müziği hiç sevmem daha çok my demons ve alen walker ve ceapthtills ve let me love you dinliom

 • Hayrunniaa

  Ben oğlk burcuyum ama oynak ve pop müziklerinden hoşlanıyorum yanlış uymuyo bana sadece müzik kısmı

 • bilge

  ben balik burcuyum ama sanılanın aksine metal ve rock muzik severim

 • ufuk

  akrep burcuyum harfi harfine doğru duygusal romantik müziklerden nefret ederim ama öyle insanlardan”da uzak dururum çünkü bu tarz insanlar benim kimyama ters arkadaş bir insan duygulardan her zaman uzak olmalı mantık bazlı davranmalıdır hisler dünyasın”da yaşamıyoruz duygu acizlerin sığınağıdır bizler asla ve asla duygusal insanlar değiliz
  burçların en kralı”da Akrep ve aslan burçlarıdır 12 burcun içinde en yüksek seviyeli karaktere sahiptir istisnalar kaideyi bozmaz ama bu kategoriye Yay Ve Koç burçlarını”da dahile ediyorum benim yükselenim ateş burcu olan aslan hava grubu ve ateş grubu burçlar ile çok iyi anlaşıyorum toprak grupları ile o harmoniyi elde edemiyorum o havayı elde edemiyorum malesef su gruplarından olan yengeç balık toprak grubu oğlak başak boğa ne kadar gerekli ise uzak duruyorum çünkü anlaşamıyoruz,hiç bir konuda bir kere daha dünya”ya gelmek istesem yay burcu olmak isterdim 🙂

 • dilek

  ben bır oglak burcu olarak arabeskçiyim…..

 • Bilinmeyen kişi

  Ben bir koç olarak Rock müzik pek dinlemem ama duyarsam hokuma gider
  Rap müzik daha çok severim