Burçlara Göre Kayınvalideler

(7 oy) 4/5 4115
Yorum Yaz


Kayınvalidelerle ilişkiler her zaman zor mudur? Tavsiyemiz her türlü hazırlıklı olmak için kayınvalidenizin burcunu ve özelliklerini önceden bilmek. İşte burçlara göre kayınvalideler…

Koç Burcu kayınvalidesi:

En zor kayınvalide burçlarındandır Koç burcu. Etrafına karşı mutlu ve sevecen görünür ama gelin ve damatlarına çok çektirirler.

Boğa Burcu kayınvalidesi:

Zor bir kayınvalidedir Boğa burcu. Sürekli gelin ve damatlarını kontrol etmeye, onlara karışmaya çalışırlar.

İkizler Burcu kayınvalidesi:

Biraz zor bir kayınvalidedir İkizler. Genel olarak sakin ve anlaşılır olurlar, ancak bazen de sürpriz çıkışlarıyla sizi şaşırtabilirler.

Yengeç Burcu kayınvalidesi:

Evine ve ailesine düşkündür Yengeç burcu kayınvalidesi. Bu düşkünlüğü gelinlerini rahatsız edebilir, hatta bazen o kadar ısrarcı olurlar ki insan patlama noktasına gelebilir.

Aslan Burcu kayınvalidesi:

Korkulacak bir kaynanadır Aslan burcu. İktidarı sever, kendi istediklerinin olmasını ister. Bunun için de gelini ve damadıyla sonuna kadar mücadele eder.

Başak Burcu kayınvalidesi:

Klasik bir Başak burcudur. Titizdir, düzenli olmayı çok sever ve iyi bir ev kadınıdır. Ancak dikkatli olmakta fayda var, kendine yapılan bir kötülüğü asla unutmaz, intikam peşinde koşabilir.

Terazi Burcu kayınvalidesi:

Dengenin temsilcisi Terazi burcu kaynanası, vicdanlı ve duygusaldır. Genellikle ideal kaynanalar bu burçtan çıkar.

Akrep Burcu kayınvalidesi:

Tehlikeli bir burçtur Akrep kayınvalidesi. Ne yapacağı belli olmaz, o nedenle anlamak güçtür. Kendi haline bırakmak en iyi yöntemdir.

Yay Burcu kayınvalidesi:

Çok zordur Yay kayınvalidesi. Çok sivri dillidir, kırıcı olabilir. Davranışları çok hızlı değişir.

Oğlak Burcu kayınvalidesi:

Biraz zordur ama anlaşılabilir bir karaktere sahiptir Oğlak kayınvalidesi. Zeki, inatçı, şüpheci ve hırslıdır.

Kova Burcu kayınvalidesi:

Kendine güveni çok yüksektir Kova kayınvalidesinin. Her şeyi ben bilirim havasındadır. Ancak huyuna gidilirse anlaşması kolaydır, özünde sevecen bir insandır çünkü.

Balık Burcu kayınvalidesi:

İyi bir kayınvalidedir Balık burcu. Biraz melankoliktir ama paraya önem vermez, duygusal ve sevecendir.  Ancak bu aşırı duygusallığı ve melankolikliği sizi biraz bıktırabilir.