Burçlara Göre Kayınvalideler

(7 oy) 4/5 3891
Yorum Yaz


Kayınvalidelerle ilişkiler her zaman zor mudur? Tavsiyemiz her türlü hazırlıklı olmak için kayınvalidenizin burcunu ve özelliklerini önceden bilmek. İşte burçlara göre kayınvalideler…

Koç Burcu: En zor kayınvalide burçlarındandır Koç burcu. Etrafına karşı mutlu ve sevecen görünür ama gelin ve damatlarına çok çektirirler.

Boğa Burcu: Zor bir kayınvalidedir Boğa burcu. Sürekli gelin ve damatlarını kontrol etmeye, onlara karışmaya çalışırlar.

İkizler Burcu: Biraz zor bir kayınvalidedir İkizler. Genel olarak sakin ve anlaşılır olurlar, ancak bazen de sürpriz çıkışlarıyla sizi şaşırtabilirler.

Yengeç Burcu: Evine ve ailesine düşkündür Yengeç burcu kayınvalidesi. Bu düşkünlüğü gelinlerini rahatsız edebilir, hatta bazen o kadar ısrarcı olurlar ki insan patlama noktasına gelebilir.

Aslan Burcu: Korkulacak bir kaynanadır Aslan burcu. İktidarı sever, kendi istediklerinin olmasını ister. Bunun için de gelini ve damadıyla sonuna kadar mücadele eder.

Başak Burcu: Klasik bir Başak burcudur. Titizdir, düzenli olmayı çok sever ve iyi bir ev kadınıdır. Ancak dikkatli olmakta fayda var, kendine yapılan bir kötülüğü asla unutmaz, intikam peşinde koşabilir.

Terazi Burcu: Dengenin temsilcisi Terazi burcu kaynanası, vicdanlı ve duygusaldır. Genellikle ideal kaynanalar bu burçtan çıkar.

Akrep Burcu: Tehlikeli bir burçtur Akrep kayınvalidesi. .Ne yapacağı belli olmaz, o nedenle anlamak güçtür. Kendi haline bırakmak en iyi yöntemdir.

Yay Burcu: Çok zordur Yay kayınvalidesi. Çok sivri dillidir, kırıcı olabilir. Davranışları çok hızlı değişir.

Oğlak Burcu: Biraz zordur ama anlaşılabilir bir karaktere sahiptir Oğlak kayınvalidesi. Zeki, inatçı, şüpheci ve hırslıdır.

Kova Burcu: Kendine güveni çok yüksektir Kova kayınvalidesinin. Her şeyi ben bilirim havasındadır. Ancak huyuna gidilirse anlaşması kolaydır, özünde sevecen bir insandır çünkü.

Balık Burcu:  İyi bir kayınvalidedir Balık burcu. Biraz melankoliktir ama paraya önem vermez, duygusal ve sevecendir.  Ancak bu aşırı duygusallığı ve melankolikliği sizi biraz bıktırabilir.