Burçlara Göre İlk Buluşma

(13 oy) 4/5 20153
Yorum Yaz


Hayatımızdaki ilk randevular hep çok önemlidir ve asla unutulmazlar. Ne heyecanlar, stresler, kalp atışları, aşklar ya da hayal kırıklıkları yaşanır bu süreçte. Gelin hep birlikte hangi burcun ilk randevuya nasıl baktığını, neyin önemli ya da vazgeçilmez olduğunu, nelerin hata olabileceğini  öğrenelim.

 Koç Burcu:

Koçlar için ilk randevu çok önemlidir. İlk buluşmada ve ilk bakışta güzel şeyler hissetmişse devam eder. Aksi durumda hiç zaman ve emek harcamaz, ilişkiyi başlamadan bitirir. Bu nedenle Koç burçları için ilk buluşma o kadar önemlidir ki; buluşma öncesinde tüm geceyi uykusuz, mide krampları ve stresli geçirirler. Ancak tüm enerjilerini toplayarak iyi bir hazırlıkla ilk randevularına çok güzel ve güçlü gitmek isterler.

 Boğa Burcu:

Boğalar için ilk randevuda buluşulan yer çok önemlidir. O nedenle ilk buluşma için şık, nezih ve güzel bir yer seçmek lazım. Boğa burcu ile randevunuz varsa asla yanınızda bir arkadaşınızla gitmeyin. Hiç sevmez, samimi ve sıcak bir ortam kuramaz, gerilir. İlk görüşmeden sonra biraz ara verin ve ikinci görüşme için hemen aramayın.

 İkizler Burcu:

 İkizler burcu sempatik ve güler yüzlü insanları çok sever. O nedenle ilk randevunun sıkıcı ve ağır bir hava da geçmesine izin vermeyin. Neşeli,canlı ve şakacı olun. İlk buluşmada izlenimi olumluysa yavaş yavaş sahiplenmeye ve kıskanmaya başlar. Bu hareketler İkizler bucunun hoşlanmaya başladığının göstergeleridir. Dikkatli olun ve sakın sert karşılıklar vermeyin, bilin ki sizi sevmeye başlıyor.

Yengeç Burcu:

 Yengeç burcu için anlar ve anılar çok önemlidir. İlk randevunuz bir Yengeç kadını ileyse eliniz boş gitmeyin. Mutlaka ona güzel bir gül ya da bir demet çiçek götürün. Güzel anlar yaratmaya çalışın. Konuşurken mutlaka gözünün içine ve yüzüne bakın. Uzaklara ya da başka yerlere bakarsanız onunla ilgilenmediğinizi düşünür ve kırılır. Eğer çekingen ve utangaç davranıyorsa onu rahatlatmaya çalışın.

Aslan Burcu:

Kendine güveni seven Aslan burcu için ilk randevuda sağlam bir el sıkışma yapmalısınız. Ayrıca sohbet esnasında mutlaka gözünün içine bakın. Buluşulan mekan da çok önemli ve etkilidir, lüksü seven Aslan için para harcamaktan kaçınmayın. Dostluğa önem veren Aslan için ilk randevuda samimiyet, sohbet ve yakınlık önemlidir.

Başak Burcu:

 Başak burçları yaşam şekli, giyim tarzı ve hatta vücut diline kadar kendi tarzını yaratmış farklı insanlardır. İlk randevuda onunla sohbet etmeye, sorular sormaya ve onu tanımaya çalışın. Ancak sorguya çeker gibi çok soru sormaktan kaçının. İlk buluşmanız mutlaka temiz, nezih bir yerde, iyi planlanmış şekilde olmalı. Aksaklılar, buluşmaya geç kalmalar, özensiz giyinmeler bir Başak burcu için affedilemez hatalardır. Bu konulara dikkat …

Terazi Burcu:

 İlk randevuda Terazi burcunu etkilemek için neşeli, canlı olun ve sohbetlerinizi entelektüel konulara getirin. Günlük, sosyal ya da sanatsal konular Terazilerin ilgisini çekebilir. Hatta ilk buluşmayı baş başa değil de arkadaş grubunuzla birlikte yapabilirsiniz. Sosyal bir burç olan Terazi için bu tarz bir buluşma çok daha eğlenceli ve samimi olabilir.

 Akrep Burcu:

Akrep burçları aşk konusunda çok çekingendirler. Duygularını açık ve anlaşılır bir şekilde ifade etmez. O nedenle ilk buluşmada aşk konusunda fazla iddialı ve hızlı olmadan arkadaş gibi sohbet edebilirsiniz. Böylece Akrep burcunun size alışmasına, size açılabilmesine fırsat tanımış olursunuz. Sakin bir yerde ilk buluşma yaşamak hoşlarına gider; kalabalığı sevmezler. Sinemaya gidebilir, güzel bir yerde yürüyüşe çıkabilir ya da küçük bir araba gezintisi yapabilirsiniz.

 Yay Burcu:

Yay burcu çok hareketlidir, sporu çok sever. O nedenle romantik, sakin bir buluşma yerine onunla bisiklete binmek ya da birlikte maç izlemeye gitmek gibi buluşma ayarlayabilirsiniz. Çok çabuk karar veren Yay burçları ilk buluşmada hoşlanmazlarsa hemen peşini bırakır ve başka fırsatlara bakarlar. Hoşlandığı zamanda bunu hemen kıskançlığıyla hissettirir.

 Oğlak Burcu:

 Yaşam felsefesi ‘ya hep ya hiç’ olan Oğlak burçları için ilk randevunun kusursuz, eksiksiz ve dört dörtlük olması çok önemlidir. O nedenle Oğlak burçlarıyla ilk randevunuzu çok önemseyin, çok iyi hazırlanın ve parasal konularda cimri davranmayın. Her şeyi iyi planlayın ve sakım geç kalmayın. Deniz manzaralı güzel restoranda yemek yemek Oğlak burcunun hoşuna gidebilir. Sizden hoşlandığı zaman emekleriniz asla boşa çıkmaz, sizi ömrünü sonuna kadar derin bir tutkuyla sevmek ister.

Kova Burcu:

 Sosyal bir burç olan Kova’yla çok sakin, sessiz bir mekânda buluşmamaya özen gösterin. Kalabalık mekânları sever. Ancak özgür ruhlu Kova burcu çabuk sıkılabilir. O nedenle içinde parkta yürüyüş ya da yemekten sonra dans etmeye gitmek gibi hareketli bir program hazırlayabilirisiniz. Somurtkan ve ev hayatına düşkün insanları sevmezler. Sosyal, dışarı çıkmayı seven ve hareketli insanlardan hoşlanırlar.

Balık Burcu:

Hayatını sevgi üzerine kurmak isteyen Balık burcu için ilk randevu çok önemlidir. İlerde onun için unutulmaz bir an olacaktır. Buluşmada samimi ve ilgili olun, sohbet esnasında gözlerinin içine bakın. Balık burçları için göz iletişimi çok önemlidir. Ayrıntıları önemser, mutlaka hazırlıklı, iyi giyimli ve bakımlı gidin. Ona bu anı be buluşmayı önemsediğinizi hissettirin.