Burçlara Göre Hafta Sonu Planı

(4 oy) 5/5 8466
Yorum Yaz


Hafta sonu planı yaparken zorlanıyor musunuz? Peki burçlara göre hafta sonu planı asıl yapılır? Hafta sonu için sizi plan yapmaktan kurtaracak detaylar aşağıda.

KOÇ: Koç burcu bireylerinin insanı cezbeden, tüm bakışları üzerinde toplayan, kapıdan göründüğü andan itibaren akılları baştan alan tuhaf bir tılsımları vardır. Bu tılsım bir anda eğlence mekânının havasını değiştirir. Sizin enerjiniz ve heyecanınız girdiğiniz her ortamı aydınlatır ve tazeler. Üzerinizde şahane duran mini gece elbiseniz ve baş döndüren kokunuzla erkekleri büyüleyebilirsiniz. Kendinizden emin ve özgüvenli tarzınız sizi başka kılıyor. Size kendinizi özel ve değerli hissettiren ve kanınızı kaynatan burç grupları ise Aslan, Yay ve Kova burçlarıdır. Problem yaşayacağınız burç ise İkizler burcu olabilir. Ancak bu hararetli tartışma ve konuşma ortamları yeni bir dostluğun tohumlarını yeşertebilir.

BOĞA: Bir Boğa burcu insanı şayet parti havası içindeyse dostlarına kendi evinde mükemmel bir parti organize edebilir. Anlayışı ve eli bolluğuyla gecenin tüm bakışlarını üzerinde toplar. Uzun ve kırmızı bir ipek elbise, kırmızı bir ruj ve romantik bir saç modeli ile herkes ona yaklaşmaya, kokusunu yakından duymaya can atar. Gece uzayıp gitse bile bir Boğa burcu kadını o müthiş esintisini ve büyülü varlığını gece boyu sürdürmeye devam eder. Başak ve Oğlak burçlarıyla ekonomi alanında sohbet ederken bir Akrep burcunun cinsel dürtülerini alevlendirebilir. Bu partide bir Aslan burcuna yakınlaşmanızda fayda var. Sizi ruhunun derinliklerinde bir keşif gezisi yamaya çıkaracaktır.

İKİZLER: Çılgın, muzip, enerjik ve duygusal… İşte tüm bu saydığımız vasıflar bir İkizler burcunun olmazsa olmazlarıdır. Girdiğiniz hemen her ortamda yaptığınız espriler ve muzip tavırlarla insanları başınıza toplayabilirsiniz. Ayrıca insanların sizden sıkılma gibi bir lüksleri de yoktur. İnsanları kendinize adeta âşık edersiniz. Şuh kahkahalarınız ve çocuksu gülümsemeniz baş döndürüyor. Hararetli tartışmaların fitilini de ateşliyorsunuz. Ancak bu sıcak ortamı yumuşatan da yine siz oluyorsunuz. Giydiğiniz dar pantolon ve seksi blue Jean size çok yakışmış. Etrafınızdaki Koç burcu erkekleri her an size sürprizler hazırlayabilir. Kova burcu erkeği ise size minik jestler yapacaktır.

YENGEÇ: Eğlenceye çok düşkün bir burç olarak Yengeçler başkalarını eğlendirmek adına zaman zaman kendilerinden de feragat edebiliyorlar. Öncelikle özel ve yegâne olduğunuzun farkına varın. Eğlenilecek ortamı hazırlayın ve bırakın kim nasıl eğleniyorsa eğlensin. İçinizdeki coşkuyu boş yere harcamayın. Her anınızı gerçek ve verimli kılmaya çalışın. Çünkü gece uzun. Üzerinize giydiğiniz dantel işlemeli beyaz uzun elbiseniz ve süründüğünüz yasemin kokunuzla masal diyarından gelmişçesine bir hava estiriyorsunuz. Cinselliği uçlarda ve derin yaşayan bir Akrep burcu sizi göz hapsine almış durumda. Balık burcuyla şiirsel bir konuşma yapabilir, Boğa burcuyla sonsuz bir güven duygusuyla sohbet edebilirsiniz.

ASLAN: Yapılmış, yapılagelen ve yapılacak tüm partilerin en çarpıcı kişisi: Aslan burçları…

Kendinize duyduğunuz özgüven zaman zaman sinir bozucu da olsa tüm dikkatli bakışları üzerinizde toplamaya yetiyor. Saçlarınızı toplayışınızdaki tavrınız, makyajınız ve süründüğünüz baharatlı koku partideki tüm erkekleri size yakınlaştırıyor. Taktığınız değerli mücevherler, danteller, ipek çoraplar, şık ve pahalı pabuçlar sizi karşı konulmaz kılıyor. Parti boyunca gülümsemekten geri adım atmayın. Sizin için gülümsemek yaşamın temel gerekliliğidir. Terazi burcu erkeği gülümsemenizden etkilenecek ve yanınıza gelip sizinle tanışmak isteyecektir. Yay ve İkizler burçlarıyla da anılarınızı paylaşıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

BAŞAK: Samimiyetin, içtenliğin ve şirinliğin hüküm sürdüğü küçük partiler sade ve mütevazı kıyafetler Başak burçlarına göredir. Büyük ve gösterişli partilerden hoşlanmayan Başak burçları sevdiği ve değer verdiği dostlarıyla sade ve sıcacık bir ortamda vakit geçirmekten hoşlanır. Bu gibi aktiviteler için sade giyinmeyi tercih ederler. Taze ve çiçeksi kokular güzel ve narin teninde harikulade bir etki yaratacaktır. Sade ve şık mekânlarda yemek yemeye bayılıyorsunuz. Flört tarzı kaçamak ilişkiler size göre değil. İlişkiye uzun soluklu bakmaktan hoşlanıyorsunuz. Örneğin bir Yengeç burcu ile samimi bir sohbet edebilir ve onunla geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Ancak bir Akrep’in kıskacına girerseniz ondan kurtulmanız mümkün olmayacaktır.

TERAZİ: Büyüleyici ve kendinize has tarzınız sizi diğer insanlardan farklı ve marjinal kılıyor. Bu başkalığınız çevrenizdekileri tıpkı bir mıknatıs gibi size çekiyor. Sanatçı ruhluluğunuz, şiire olan düşkünlüğünüz karşınızdaki insanları kolayca büyülüyor. Taze kır çiçekleri kokulu parfümünüz ile gecenin tüm davetlilerini etkiniz altına alıyorsunuz. Sizi izleyen herkes o gece şanslı erkeğin kim olacağına dair bahse girmiş durumdalar. Siz bir Terazi burcu kadını olarak gecenin ilerleyen saatlerinde kalbinizi çapkın bir Kova burcu erkeğine kaptırabilirsiniz. İkizler burcu erkeği ile seyahat hakkında konuşabilir ve hatta onunla tatil planları bile yapmaya başlayabilirsiniz. Aslan burcunun karizmatik bakışlarından etkilenmeniz an meselesi.

AKREP: En gerçek dişi olarak bir Akrep burcu kadını girdiği her ortamda cinsel dürtüleri şaha kaldırır. Bulunduğunuz partide büyüleyici ve şehvet dolu bakışlarınızla etrafı kesersiniz. Bakışlarınızın deli bir ceylanı andırır. Böylece çevrenizdekileri kendinize hayran bırakırsınız. Gözleriniz herkesi aşka davet eder. İpek bir seksi gömlek vücudunuzun hatlarını ortaya çıkarmış durumda. Verdiğiniz romantik ve seksi frikikler sizi ilahe gibi gösteriyor. Egzotik ve gizemli parfüm, kırmızı veya bordo renkli bir ruj ve umursamaz tavırlarınızla kıskacınızdan kurtulmak neredeyse imkânsız. Başak burcu erkeği başlangıçta ciddi ve soğuk tavırlarıyla size tuzak kurabilir. Ona dikkat edin. Oğlak burcu erkeği ile yeni tartışma konuları başlatabilir birlikte fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yengeç burcu erkeği samimi ve içten tavırlarıyla sizi güvende hissettirecektir. Bu nedenle Yengeç burçlarıyla kalıcı ve sağlam dostluklar kurabilirsiniz.

YAY: Sosyal yaşamlarında sosyal bir sevgi kelebeği olan Yay burçları, eğlenceye düşkün, gösterişli partileri eğlenceli hale getiren yegâne insanlardır. Hiç durmadan saatlerce dans edebilme yetisine sahipsiniz. Dans etmek sizi için bir tutku adeta. En çılgın ve en eğlenceli dakikaları Yay burçları ile yaşayabilirsiniz. Siz kaç yaşına gelirseniz gelin içinizdeki o çocuksu sevinç asla dinmeyecek. Bol aksesuar ve bir dolap dolusu parfüm şişeleriniz hayatınız boyunca evinizde yer işgal edecek eşyalarınız arasında. Ayakkabılarınız sizi şımarık bir kız çocuğu haline getiriyor. Bu tavırlarınızla size sahip olmak isteyen birçok erkeğin aklını başından alıyorsunuz. Koç ve Aslan burcu erkekleri sizin için yarışa girmiş durumdalar. İkizler burcu ile birçok şey paylaşır ama Kova burcu ile çok rahat anlaşırsınız. Uzaklarda da sizi kesen bir Boğa burcu var. Haberiniz olsun.

OĞLAK: Siz Oğlak burçları her şeyin mükemmelini istediğiniz gibi partilerinde en iyi organize edilmiş olanlarını tercih ediyorsunuz. Parti süresince hiçbir aksiliğe tahammül edemiyorsunuz. Birçok alanda kendini ispatlamış, bilgili, birikimli, tecrübeli ve donanımlı insanlarla sohbet etmekten keyif alıyorsunuz. Böyle insanları bir araya getirerek böyle eğlenceli bir partiyi bir iş toplantısı haline getirebilirsiniz. Parti demek sizin için kalite demektir. Şık ve sade giyinmekten hoşlanıyorsunuz. Oldukça sade, gösterişsiz bir elbise giyseniz de üzerinizde çok şahane duruyor. Siz o elbiseyi çok güzel taşıyorsunuz. Pırlanta ve beyaz altına asla hayır diyemiyorsunuz. Gideceğiniz partide bir Balık burcu ile romantik anlar yaşayabilirsiniz. Balık burcu erkeği size coşkulu ve tutkulu anlar yaşatacak. Akrep burcunun seksi ve aşka davet eden cüretkâr bakışları aklınızı başınızdan alabilir. Yengeç burcu ile paylaşacak çok şey bulabilirsiniz. Başak burcu ile gelecek planları yapabilirsiniz.

KOVA: Kova burcu kadını olarak gideceğiniz partiye titizlikle hazırlanırsınız. Dikkat çekmek için gerekli tüm vasıflar ve ışıltı sizde fazlasıyla mevcut. Ancak parti zamanında ortalara görünmekten çok kimsenin göremeyeceği görse dahi fark edemeyeceği tenha bir yere geçip sessizce oturmaktan keyif alıyorsunuz. Fark edilmek istemiyor, insanlardan ve ortamdan kendinizi soyutluyorsunuz. Zeki ve akıllıca yapılan sohbetler sizi cezbediyor. Gereksiz ve boş konuşmalar sizin için gereksiz zaman kaybı. Bol, uzun, dantelli ve beyaz elbiseniz size romantik bir hava katıyor. Gizemli, romantik ve zarif tavırlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Konuşmalarınız çok yerinde. Ölçülü davranmak hayatınızın gerçeği. Hayatı ölçülü ve dozunda yaşayanlardansınız. Parfüm olarak hafif meyve kokularını tercih etmişsiniz. Takı takmak hoşunuza gidiyor. Çok güzel kombinler hazırlıyorsunuz. Bir Yay burcu ile sıcak ve samimi sohbetler yapabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin her daim isteyen ve arzu eden bakışları sizi cezbediyor. Terazi burcu erkeğinin çapkın bakışlarına dikkat edin.

BALIK: Romantizmin ete ve kemiğe bürünmüş halidir Balık burcu kadını. Bakışlarınız çevrenizdekileri büyülemeye yetiyor. Bakışlarınız derin manalarla dolu. Bu anlamları insanlar çözmekte zorlanıyor. Ancak zorlandıkça tutkuları giderek artıyor ve aşka geliyorlar. Gözlerinizi çekici bir makyajla renklendirin. Dantel kıyafetler güzelliğinize güzellik katıyor. Romantik çiçek kokularıyla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde yerinizden kalkıp dans etmeniz kaçınılmazdır. Müziğin büyüsüne kapılıp güzelliğinizle içmeden sarhoş ediyorsunuz. Size tutkun olan burçlar ise Oğlak ve Akrep burcu erkekleridir. Oğlak burcu erkeğinin güvensizliğini konuşmalarınız ve sıcaklığınızla kırabilirsiniz. Akrep burcu ile samimi, sıcak ve içten sohbetler edebilir, Terazi burcu erkeği ile de sanatsal konularda fikir alışverişinde bulunabilirisiniz.