Burçlara Göre Gelinler

(4 oy) 5/5 5801
Yorum Yaz


Hangi burcun gelini nasıl bir karaktere sahip? Nasıl bir ilişki sizi bekliyor? Gelinlerinizi yakından tanımak istiyorsanız önce burçlarından başlamanızı tavsiye ediyoruz. İşte burçlarına göre gelinler için özellikler…

Koç Burcu gelinleri

Koç burçları; gelinler arasında en zor olanlardır. Söz dinlemez, kendisine karışılmasını sevmez ve kafasına göre takılır. Bu nedenle arada bir aranız bozulabilir, eğer kayınvalidenin burcu da Koç ise durum daha da vahimdir !!!

Boğa Burcu gelinleri

Boğa burçları gelinlerinin durumlarını eşi belirler Eğer kayınvalidenin oğlu gelin – kaynana arasındaki iyi bir denge kurup, ilişkileri yönetebilirse, Boğa iyi bir gelin olabilir. Aksi takdir sorunlu bir gelin –kayınvalide ilişkisi sizi bekliyor.

İkizler Burcu gelinleri

İkizler burcu en zor gelinlerdendir. Fikirler, davranışları, ruh halleri çok sık değiştiği için istikrarsız bir gelin – kayınvalide ilişkisi sizi bekliyor. Çok zekidir, çabuk sıkılır. O nedenle en iyisi fazla karışmadan, onu kendi haline bırakın.

Yengeç Burcu gelinleri

Yumuşak huylu en ideal gelinlerdendir Yengeç burcu. Duygusaldır, onu kırmamaya dikkat edin. Ancak yumuşak huylu olması onu kolay bir insan yapmaz, kolay kolay dostu olamazsınız, emek sarf etmeniz gerekiyor. Bu konuda inatçıdır.

Aslan Burcu gelinleri

Aslan burcu gelini gösterişi, parayı ve lüksü sever. Altına asla hayır diyemez. Ancak ailesine müdahale edilmesi onu çok rahatsız eder, istediği şeyi mutlaka elde etmeye çalışır.

Başak Burcu gelinleri

Başak gelini çok evcimendir, eğer çalışıyorsa kafasında hep işi bırakıp evde olma fikri vardır. Çok titizdir, düzeni çok önemser, evin dağınık olmasına dayanamaz. Temizlik hastasıdır. O nedenle evleneceği erkeğin ve kayınvalidesinin kendi benzemesinde fayda var. Aksi takdirde büyük anlaşmazlıklar çıkabilir.

Terazi Burcu gelinleri

İdeal bir gelindir Terazi burcu. Genellikle dengelidir ve adaletli olmaya özen gösterir. İyi niyetinden dolayı çok aranız bozulmaz. Ancak tembel bir Terazi burcu gelinine sahipseniz işiniz biraz zorlaşabilir. Bilin ki yardımınıza ihtiyacı olur her zaman.

Akrep Burcu gelinleri

Zor bir gelindir Akrep burcu. Çok kıskançtır, bu nedenle sık sık tartışabilirsiniz. Ayrıca egosu çok kuvvetlidir, hep kendi dediğinin olmasını ister.

Yay Burcu gelinleri

Yay burcunu gelini ruhsal, duygusal değişimlere olan gelinlerdir. Bir dönem çok iyi ve sakin, bir dönem çok aksi ve mutsuz olabilirler. O nedenle fazla karışmamakta, kendi haline bırakmakta fayda var.

Oğlak Burcu gelinleri

Zarif, hoş ve çekici gelinlerdir Oğlak burçları. Aynı zamanda çok hırslıdırlar, hedeflerine ulaşmak isterler mutlaka. O yüzden çok çalışkandırlar.

Kova Burcu gelinleri

Kova burcu ideal bir gelin ve eştir.  Duygusal ve fedakârdır. Ev işlerinde de çok patik ve beceriklidir. Ailesini mutlu etmeyi çok iyi bilir.

Balık Burcu gelinleri

Balık burçları zor bir gelindir. Çok duygusallardır, çabuk kırılırlar. Ayrıca aşırı karamsardırlar. Bu aşırı duygusallıkları ve karamsarlıkları bir süre sonra sizi bezdirmeye başlayabilir.