Burçlara göre evlilik – Burçların evlilik hayatı

(2 oy) 5/5 1278
Yorum Yaz


Sevgili okurlar bazı burçlar evliliğe ve sıcak bir yuva kurmaya çok isteklidir. Burçların evlilikle olan ilişkisini ve eş seçimleri hakkında görüşlerini siz okurlarımıza sunuyoruz: İşte Burçlara göre evlilik – Burçların evlilik hayatı

Koç burçları ve evlilik yaşamı:

Hayatınızı inanılmaz derecede değiştirip şenlendirebilir. Koç burçlarından olan birisi ile ilişkinizde, her an her şeye hazır olmalısınız. Monoton ilişki beklemekle büyük hata edersiniz. Erkeklerin çoğu Koç burcunun kadınlarını elde etmekte zorlanırlar. Bu burcun kadınları erkeklerde onur ve güç ararlar. Aynı zamanda, karşı tarafın itaat etmesini de beklerler. Çünkü birilerinin onların üzerinde hâkimiyet kurmaya çalışmasından hoşlanmazlar. Koç kadınları ile evlenen erkeklerin hayatı çok renkli olur.

Boğa burçları ve evlilik yaşamı:

Boğa kadınları ve erkekleri genellikle gösterişli düğünlerden hoşlanır. Hatta çocuklarının düğünlerini bile gösterişli yapmaya çalışırlar. Evlilik Boğa burçları için zor verilen bir karardır. Her şeyden önce boğa burçları ilişkisinin sağlıklı olduğundan emin olmalıdırlar. Hayatının en zor kararını verdikten sonra planlar kurarak her şeyi ayrıntılarına kadar gerçekleştirmeye çalışırlar.. Hayallerini masallardaki gibi gösterişli düğünler süsler. Boğa erkekleri tercih ettiği eşi daima korur. Sadık ve güvenilir Boğa burcundan olan bir erkek ile nikâhlandığınızda tüm ihtiyaçlarınızın karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Boğa kadını için çalışmak her zaman ön plandadır. Kariyerine daha çok önem verirler. İstedikleri kariyere ulaştıktan sonra aile kurma sevdasına düşerler. Aslında, sevgi dolu insanlardır. Çocuk sahibi olduktan sonra onları iyi yetiştirmek için elinden gelen her şeyi yaparlar.

İkizler burçları ve evlilik yaşamı:

Her türlü ortama kolaylıkla uyum sağlayan ikizler burçları iyi bir hayat arkadaşıdır. İhtiyacını karşılayan ve onunla aynı hayat tarzını paylaşan bir eş ile mutlu olurlar. İkizler burcu ile sakin bir hayat sürmek zor bir meseledir. Bu burcun temsilcilerini evlenmeden önce birkaç yıl tanımak faydalıdır. Bu, onların kendilerini hazır hissetmeleri açısından çok önemlidir. Böylece hayatının özelliğini birkaç yıl içinde tanıma şansı kazanılır. Ayrıca bu süre zarfında onlara nasıl davranılması gerektiği hakkında tecrübe toplanabilir. İkizler burcundan olan bir kadınla evlenildiğinde becerikli ve işten kaçınmayan bir eşe sahip olunur. İkizler burcunun kadınları için başlangıçta her şey zor olsa da, alıştıktan sonra iyi bir eş olurlar. İkizler burçları neşeli ve zevkli insanlar arasında yerini almıştır.

Yengeç burçları ve evlilik yaşamı:

Yengeç burcu çok aile canlısıdır. Düzenli ilişki ve aile özlemi çekerler. Aile onlar için dünyanın en kutsal kavramdır. Bu nedenle ailesine değer verir ve korurlar. Eğer evlilik hayatında problem olursa, onu inatla çözmeye çalışırlar.

Aslan burçları ve evlilik yaşamı:

Aslan burçları her şeyi kontrol etmek isterler. Bazı insanlar için bunun hiçbir sakıncası olmayabilir. Ama bağımsızlığa alışmış ve otoriter insanlara bu tür davranışlar ciddi biçimde sorun yaratır. Aslında, Aslan burcunun egemenliğini kabul etmeden ayakta durabilen insan onun için daha faydalı olacaktır. Durum ne olursa olsun aslan burçlarının evlilik hayatlarının eğlenceli ve romantik geçeceğinden emin olabilirsiniz. Aslan burcunun kadınları delicesine sevilmek arzusundadır. İhmal hissederlerse, bu onun için ağır sıkıntı olur. Eşine iş hayatı da dahil olmak üzere her alanda destek olurlar.

Başak burçları ve evlilik yaşamı:

Başak burçları evlilik hayatında belli bir düzenin olmasını isterler. Maddiyat onlar için çok önemlidir. Evlenmeden önce tüm giderlerinin zamanında karşılanabileceğinden emin olmalıdırlar. Arzuladığı hayatı yaşayabilecek kadar paraları olmalıdır. Hem erkekleri hem de kadınları birbirini eleştirmeye, sorun çıkarmaya meyilli insanlardır. Bu ise karşı tarafın kendine olan güvenini kaybeder ve çok olumsuz bir durumdur. Başak burçlarının erkekleri sorun olduğu zaman canla başla çözmeye çalışırlar. Başak burçlarının temsilcileri organizasyon kabiliyeti yüksek, güçlü ve becerikli insanlardır.

Terazi burçları ve evlilik yaşamı:

Kararsız Terazilerin evliliğe karar vermesi kolay değildir. İlişkilerinin belli bir noktaya geldiğini fark ettikten sonra kolay karar verebilirler. Kendilerini güvenli ellere bırakmak ister. Aşkınızın saf ve dürüst olduğunu kanıtlamanız gerekebilir. Bazen anlamsız yere tartışma yapar ve sevginizi sınamak isterler. Ama bir kez inanırlarsa, mutlu olmak için elinden geleni yaparlar. Terazi burcu erkeği ve kadını aşık olduğu zaman kendilerini tamamen karşı tarafa bırakırlar. Gözleri başka hiçbir şeyi görmez.

Akrep burçları ve evlilik yaşamı:

Akrep burçlarının birçoğu sevgi bahçesinde özgürce dolaşmak ister. Seksüel uyum onlar için çok önemlidir. Onun parmağına bir kere evlilik halkası takabilirseniz, işler tamamen değişir. Akreplerin çoğunluğu aile kurduktan sonra attığı her adıma önem verir, yüz ölçer bir biçer. Her durumda eşine arka çıkarlar. Sevdiği insanın sevgisinden şüphelenirse, inanılmaz derecede kıskanç olurlar. Eşinin ömür boyu yanında sakin bir hayat ihsan etmesini arzularlar. Akrep burçları ailesini korumak için çok zahmet çeker ve yıllar geçtikçe, bu ilişki daha da güçlenir.

Yay burçları ve evlilik yaşamı:

Yay burçları için evlilik duygusal bir macera ve yeni bir keşiftir. Bu heyecan bittiği andan itibaren çeşitli sorunlara neden olur. Sadık bir burç değildir. Her işi birlikte yapmaktan çok, eşini sevmeyeceği işleri yapmaya mecbur ederler. Bu ise çoğu zaman kıskançlık krizi ile sonuçlanır. Yay burcunun kadınları çocuk sahibi olmayı çok isterler. Eşine bağlı olmaktan hoşlanmazlar, taviz vermeyi beceremezler. Yay erkekleri ise arzuladığı kadını bulduğu anda bu duruma nikâhla son noktayı koyarlar.

Oğlak burçları ve evlilik yaşamı:

Oğlak burçları için nikâh masasına oturmak kolay değildir. Her şeyin yolunda olmasını isterler ve sabırla beklerler. Sevdiği insanın evlilikle ilgili her ayrıntıya önem vermesini isterler. Evlilik onlar için ölesiye süren bir birlikteliğin başlangıcıdır. Maddi konulara çok dikkat ederler. Özel hayatı ve işi arasında denge kurarak ailesine de vakit ayırmaya çalışırlar.

Kova burçları ve evlilik yaşamı:

Kendisini korkularından ve şüphelerinden kurtaran insanlarla karşılaştıkları zaman ciddi ilişkilere yelken açarlar. Kova burcu sadık ve azimlidir. Eşine serbestlik ve bağımsızlık vermeyi severler. Aynı zamanda, sevecen olmaya çalışırlar. Eğer bu haklar onların ellerinden alınırsa ve kendilerini bağımsız kişilik olarak hissetmezlerse ailede çatışma çıkabilir. Kendilerini güvende hissetmek isterler ve bunu ancak iyi bir eş hissettirebilir. Evlilikte değişiklik arar ve yeni ilgi alanları bulmaya devam ederler. Sosyal hayatları zarar gördüklerinde sorun oluşabilir. Çünkü Kovalar vaktini sadece bir insana adamaktan hoşlanmazlar.

Balık burçları ve evlilik yaşamı:

Balık burçları en ulaşılmaz hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişilerdendir. Balık burcu için balayı bitmek bilmez. Evlilik yaşamları oldukça romantik olur. Bazı Balık burçları evlendikten bir süre sonra ilk günleri özlerler. Evlilik hayatındaki gerçekler bomba gibi yağmaya başlayınca hayal kırıklığı yaşarlar. Balık kadınları eşlerinin ihtiyaçlarına önem verir. Şefkatli ve fedakâr bir anne olurlar. Ailesi ile birlikte vakit geçirmekten inanılmaz derecede zevk alırlar. Balık burcundan olan kişiler eşine ve çocuklarına karşı çok hassastır.