Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

(7 oy) 4/5 2392
Yorum Yaz


Hepimiz ev dekorasyonu yaparken çeşitli fikirler alır ve çeşitli incelemeler yaparız. Zaten bir evin en güzel tarafı da onu zevkimize göre dekore etmektir. Pek çoğumuz bunu dönem dönem tekrarlarız. Ancak ev dekorasyonu yaparken bazı konulara dikkat etmek gerekir. Burçlara göre ev dekorasyonu yapmak bu nedenle sizin kurtarıcınız olabilir. Sizler için burçlara göre ev tasarımları konusunda bütün burçlar için birer ufak yazı hazırladık.

Koç Burçları evlerinin dekorasyonunda işlevselliğe çok önem verir. İç dizaynı ve eşyaları kullanabileceği bir şekilde dekore etmeye önem gösterirler. Kırmızı ve pembenin tonlarını severek kullanacaktır.

Boğa Burçları evlerinde kaliteli zaman geçirmek istedikleri için dekorasyon aşamasında büyük titizlik gösterirler. Her şeyin bir uyum içinde olmasına, kokulara, renklere ve estetik ince detaylara büyük bir titizlikle yaklaşırlar.

İkizler Burçları evlerini adeta bir otel olarak kullanacakları için iç dekorasyon üzerinde fazla zaman harcamaya gerek duymazlar. Evine alacağı mobilyaların ve aksesuarların işlevsel olmasına özen gösterirler. Yeniliklere açık yapıları onları değişik tarz ve denenmemiş kombinasyonlar kullanmaya iter bu burçlar için.

Yengeç Burçları’nın evlerini döşerken ince detaylara gösterecekleri önem, evin her köşesinde ben buradayım diyecektir. Evlerini kokulu ve şık çeşit çeşit mumla doldurmaktan hoşlanacak, mutfaklarında en az iki farklı yemek takımı bulunduracaklardır.

Aslan Burçları onlar için yaratılmış varlıklar olan saraylardan esinlenir evlerinin dekorasyonunu da buna göre yapmak isterler. Yaratacakları stilin etrafına ışık saçacak kadar etkili, gösterişli ve iddialı olmasını canı gönülden isterler.

Başak Burcu evini dekore ediyorken mükemmel çizgiler, sade bir tarz ve saflık emsali renkler kullanmak isteyecektir. Evin tasarımı en çok önem verdikleri alan olacaktır. Temel ile form ve estetik ile gereklilik arasında dengeli bir uyum yakalamayı başaran tasarımlar kalplerine taht kuracaktır.

Terazi Burçlarıevlerinin dekorasyonunda karakterlerinin inceliğini ve zarafetine uygun, geniş yelpazeli bir renk uyumu ararlar. Evlerinde uyumlu olmayan tek bir eşya bulamazsınız. Dekorasyon aşamasında evlerine harcayacakları büyük meblağlara takılmazlar.

Akrep Burçları evlerinin dekorasyonunun mahremiyetlerini gizlemede yardımcı olmasını isterler. Gizemli ve abartılı şeylerden hoşlansalar da ilginç bir şekilde herkesin kolay kolay fark edemeyeceği detayları uygulamayı tercih ederler. Mobilyalarının uzun ömürlü, kaliteli ve klasik olmasına dikkat ederler.

Yay Burçları evlerini dekore ederken mümkün oldukça egzotik dokunuşlar uygular, bundan büyük zevk alırlar. Farklı kültürlerin özelliklerini, göz alıcı renkleri severler. Yeniyle eski arasında köprü kuran bir yapıya sahiptirler.

Oğlak Burçları evlerini dekore ederken düz çizgilere, sadeliğe ve boş duvarlara düşkünlüklerini belli ederler. Evlerinin rahat atmosferinin “Zen”e uygun olmasını isterler. Ayrıca antika ve klasik eşyaların onları çeken bir yönü vardır.

Kova Burçları evlerini dizayn ederken ne kadar yenilikçi aksesuarlar ve tarzlar uygulayabilirse o kadar hoşnut kalır. Onların aradığı bugünün içinde yarını yaşatan çağdaş bir mekandır.

Balık Burçları evlerinin dekorasyonunda aklınıza bile gelmeyecek tezatlar kullanacak, ancak bunlardan büyük bir uyum meydana getireceklerdir. Bir çok farklı eşyayı bir araya getirerek eşsiz bir uyum yakalayıp hoş bir hava oluştururlar. Balık Burçları’nınevinde kendi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz.