Burçlara göre erkeklerin tutkuları

(4 oy) 4/5 4053
Yorum Yaz


Sevgili okurlar, her burcun erkeği kendine has bir takım özellikleri bünyesinde barındırıyor. Hangi burcun erkeklerin tutku düzeyini nasıl etkilediğini öğrenmek istiyorsanız yazımızı sizlere tavsiye ediyoruz. İşte burçlara göre erkeklerin tutkuları ve bu özellikleri nedeniyle onları nasıl baştan çıkarabileceğinizin cevabı.

Koç erkeğini baştan çıkarmak

Başarılı kadınlara bayılırlar…

Koç erkekleri aşkın kendisinden çok avlanma sürecini ve bu esnada yaşadıkları heyecanı severler. Ona teslim olmadan önce, kelimenin tam anlamıyla, süründürmelisiniz. Sizin peşinizde deli olmak onların çok hoşuna gider. Daha sonra onu ne kadar sevdiğinizi ve farklı güzel sözler söyleyin. Koç burcunun erkekleri kariyerinde başarılı kadınlar görünce kendinden geçerler. Beklenmedik sürprizleri ve yatakta çok ateşli kadınları severler.

Boğa erkeğini baştan çıkarmak

Arada bir, cinsel ilişkilerinizi yatak odasından dışarı çıkarın…

Boğa erkekleri şefkatli ve koruyucudur. Ailesinin mükemmel olmasını isterler. Aile ve yuva onlar için çok önemlidir. Yatakta olduğu gibi, evde de her şeyin iyi ve yolunda olmasını isterler. Onun güvenini kazanmak için kendi evinize davet edin ve ne kadar sakin, düzgün bir evde yaşadığınızı ona gösterin. Evdeki düzeni gördükten sonra onun aradığı insan olduğunuzu anlayacaktır. Ayrıca, cinsel ilişkileri sadece yatak odasında yaşamayın. Gün içinde onu kucaklayın ve erotik mesajlar atın.

İkizler erkeğini baştan çıkarmak

Onlara şehvetli duygularınızı aktarın…

İkizler burçları için kadınlar çok seksi varlıktır. İkizler her anlamda rekabet edebilecekleri kadın istemektedirler. Onun şakalarına gülen hanımları çok beğenirler. Dolayısıyla kendilerinden daha büyük başarı kazanan kadınlar ikizleri memnun eder. Onu etkilemek istiyorsanız, şehvetli duygularınızı hissettirmelisiniz. Ona çok başarılı ve güçlü olduğunu kanıtlayan kadınları ikizler hiçbir zaman terk etmezler.

Yengeç erkeğini baştan çıkarmak

Onu cezbeden iç çamaşırları giyin…

Yengeç erkekleri evine bağlı ve çok duygusal olurlar. Annesi onun için en kutsal varlıktır. Bu nedenle, ona zaman zaman anne şefkati ve anne hisleriyle ile davranmanız gerekir. Samimi kadınlardan daha çok zevk alırlar. Böyle kadınlar yengeç burçlarına kendini güvende hissetmesine yardımcı olur. Ama dikkat ve ihtimamı gerektiğinden fazla göstermeyin. Onu baştan çıkarmak istiyorsanız, akıllı kadın olmanız yeterlidir. Planlı, net ve temiz olun. Yatakta ona iltifatlar edin ve onu cezbeden iç çamaşırları giyinmekten çekinmeyin.

Aslan erkeğini baştan çıkarmak

Mum ışığında açılan romantik sofra onları heyecanlandırır…

Aslan burcunun erkeklerini etkilemek için egosunu tatmin edin. Kıskançlık da onu tahrik etmeye yeterli olur. Ona ne kadar bağlı olduğunuzu gösterin ve onu paylaşmak istemediğinizi söyleyin. Hırslarını körükleyen sürprizler ve mum ışığında açılan romantik sofra onları heyecanlandırır.

Başak erkeğini baştan çıkarmak

Başak erkeklerine gizemli kadınlar çekici gelir…

Başak erkeklerini çalışkan ve akıllı kadınlar baştan çıkarır. Onlara birçok sorunu kendi başına çözen güçlü bayanlar çekici gelmektedir. Başak erkekleri güzel sözler duymayı çok severler. Dolayısıyla, onlara sürekli güzel sözler söyleyin. Yaptığı her işin başarısını ve onun tarafından sevildiğiniz için kendinizi şanslı hissettiğinizi ifade edin. Başak erkekleri gizemli kadınları severler. Çünkü gizemli gördükleri kadınları çözümlemek başak burçları için en az sevişmek kadar kışkırtıcı.

Terazi erkeğini baştan çıkarmak

Onları güzel kokularla baştan çıkarabilirsiniz…

Terazi burcunun erkekleri ona hayran olmanızı isterler. Sürekli övmek ve ona tanrı gibi bakmak Terazi burçlarını memnun eder. Annesi hakkında ne düşündüğünüz ne olursa olsun, hep iyi sözler söyleyin. Onların annesine olan düşkünlüğü en küçük problemde terk edilmenizle sonuçlanabilir. Terazi erkekleri bedeninden her zaman doğal ve güzel kokular gelen kadınları çok severler. Yani, onu baştan çıkarmak için farklı parfümlerden kullanın.

Akrep erkeğini baştan çıkarmak

Onlarla her şeye hazır olmalısınız…

Akrep burcu erkekleri her zevki ve her macerayı tatmaya hazır kadınlardan hoşlanır. Yatakta çok yaratıcı olan akrep erkekleri kadınını da buna uygun tercih eder. Çok sık seks yapmayı en az onun kadar sevmelisiniz. İhtirası artıran iç çamaşırları ve seks oyuncakları onu baştan çıkarır. Ayrıca, günlük hayatta da erotik mesaj ve fotoğraflar onların çok hoşuna gider. Bakımlı kadınları seven akrep erkekleri için hep çekici olmalısınız. Aksi takdirde, sizden çabuk bıkar ve başka kadın “avına” çıkarlar.

Yay erkeğini baştan çıkarmak

Sevişirken cinsel arzularınızı onlara söylemekten utanmayın…

Yay burcunun erkekleri de güçlü kadınlarla ilgilenir. Kendine güvenen, başarılı kariyeri olan kadınlar görünce aklı başından çıkan Yay erkekleri açık sözlülüğü sever. Sizi incittiği, ya da yanlış bir söz söylediği zaman bunu ona açıkça söyleyin. O, bağımsız insan olduğunuzu ve ona ihtiyacınız olmadığını bilmelidir. Akıllı ve muhteşem kadınlar Yay erkeklerini baştan çıkarmaya yeter. Ayrıca, yatakta nelerden hoşlandığını bilen kadınlar onları tam tatmin eder. Sevişirken cinsel arzularınızı onlara söylemekten utanmayın.

Oğlak erkeğini baştan çıkarmak

Yatakta sınır tanımayanları severler…

Oğlak burcundan olanların gözüne girmek için şefkatli bir ana, seksi ve kendinden emin kadın olmalısınız. Ona arka çıkan kadınları çok beğenirler. Bununla birlikte yatakta sınırları olmayan kadınlara bayılırlar.

Kova erkeğini baştan çıkarmak

Yatakta “Kama Sutra” pozisyonlarını bilmiyorsanız, kova burçlarına yaklaşmayın…

Kova burcunun erkeklerini vücudunuzdan önce, aklınızla tavlamalısınız. Onu davranışınızla etkileyin. Bağımsızlığına düşkün olan Kova burçları bunu sınırlayan kadınlardan uzak dururlar. Bu nedenle, kıskançlığın Kova burçları için dünyadaki en gereksiz duygulardan biri olması şaşırtıcı değildir. Onu kaybetmek istemiyorsanız, asla kıskanmayın. Yaratıcı olan kova burcu erkekleri  yatakta da yeni pozları test etmeyi severler. Bu yüzden  “Kama Sutra ” pozisyonlarını sık sık pratik edin.