Burçlara Göre Damatlar

(16 oy) 4/5 4091
Yorum Yaz


Damatlarınızı yakından tanımak istiyorsanız önce burçlarından başlamanızı tavsiye ediyoruz. İşte burçlarına göre damatların özellikleri…

Koç Burcu Damatları:

Koç burcu damadı olanların işi zor. Çok dikkatli olmaları gerekiyor zira. Koç burcu damadınız her an bir tos vurup sizi saf dışı bırakabilir.

İkizler Burcu Damatları:

İkizler burcu hareketli ve sıkıntılı bir damat tipidir. Tercihleri, sevdiği ya da sevmediği şeyler sürekli değişti için ona karşı nasıl bir tutum takınacağınızı bilemeyip, şaşkına dönenilirsiniz.

Boğa Burcu Damatları:

Boğa burcu damatları olanların biraz dikkatli olmaları gerekiyor.  Biraz içten pazarlıklı olabilirler.Temkinli olmakta fayda var!!!

Yengeç Burcu Damatları:

Yengeç burcu damadını en tercih edilen ve sevilen türdendir. Sakin ve iyi huyludur, evcimendir, sizi yalnız bırakmaz. Tek kötü tarafı inatçı olmasıdır.

Aslan Burcu Damatları:

Aslan burcu damadı; korumacı, sahiplenici ve aile düşkünüdür. Sevilen bir damat türüdür diyebiliriz. Evde otorite olmak ister.  Çok çabuk karar değiştirmez, neyi sevip neyi sevmediği çok nettir, istikrarlıdır.

Başak Burcu Damatları:

Başak burcu damadının varlığı ile yokluğu belli değildir. Çok ortalarda görünmeyi sevmez. Ancak temizlik ve düzen konusunda fazla titizlenerek evdekileri huzursuz edebilir.

Terazi Burcu Damatları:

Genellikle iyi damatlardır Terazi burçları. Aile içi dengeleri gözeterek ilişkilerin yürümesini kolaylaştırırlar. Aile içi denge unsurlarıdır Terazi burçları. Bu nedenle aile içinde sevilip sayılırlar.

Akrep Burcu Damatları:

Akrep burcu damatlarını anlamak zordur. Hem çok sevip hem de çok kıskanabilirler. Maddi konularda çok cömerttirler. Ancak kıskaçlıkları yüzünden çok karışmamakta ve kendi haline bırakmakta fayda var.

Yay Burcu Damatları:

Yay burcu damatları çok sosyallerdir, güzel konuşurlar ve aile içinde ikna güçleri yüksektir. Ama yine de ne yapacaklarını kestirmek ve anlamak zordur, değişkendirler.

Oğlak Burcu Damatları:

Geleneklere bağlı ve akılcı bir Oğlak burcu damadı en ideal olanlardandır. Uyumlu, sabırlı ve anlayışlıdır. Mutlu bir evlilik ve ilişki peşinde koşar.

Kova Burcu Damatları:

Kova burcu damadı en ideal olanlardandır. Huzur verir ve etrafına sevgi dağıtır. Sorunlardan hoşlanmaz, tam tersi sorun çözme odaklıdır. Mutlu bir aile için idealdir.

Balık Burcu Damatları:

Duygusal damatlardır Balık burçları, hatta gereğinden biraz fazla. Sanatsal zevkleri ve yetenekleri gelişmiştir. Bu tür aktivitelere gitmekten çok hoşlanırlar.