Burçlara Göre Cinsel Yaşam – Burçlar ve seks

(9 oy) 4/5 5565
Yorum Yaz


Burçlar kadın ve erkeklerin cinsel yaşamları hakkında son derece önemli ipuçları sunar. Hangi burcun nasıl bir cinsel yaşamı olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu yazımızı okumanız sizin için faydalı olacaktır. Bu yazımızda burçlara göre cinsel yaşam tüm burçların erkeklerinin ve kadınlarının seks hayatına bakışı üzerinden anlatılacak siz okurlarımıza. Burçlar ve seks önemli bir referans olacak sizler için.

Koç Burçlar ve seks 

Koç burcu kadınları ilişkilerinde sekse çok önem verirler. Ancak Koç burcu kadınları sevişirken duygusal değillerdir. Kısa sürede neticeye ulaşmak isterler. Koç burcu kadınları, gündüz bol ışıkta sevişmekten haz duyarlar. Çünkü utanmak, sıkılmak onlara göre değildir. Bu nedenle loş ışıkları tercih etmezler. Fazla romantizme ihtiyaç duymazlar.

Koç erkekleri ise; duygusal ve romantik kadınlar bu erkeklerden uzak durmalıdırlar. Çünkü Koş burcu erkekleri seksi spor gibi görür. Seks için romantik aşk oyunlarından geri dururlar. Sevişirken biraz bencil davranırlar. Sonuca geç ulaştıklarından sevişmenin tadına doyamaz kısa sürede yeniden sevişme ihtiyacı duyarlar.

Boğa Burçlar ve seks

Boğa burcu kadını için seks harikulade bir deneyimdir. Boğa burcu kadını dünyadaki tüm zevkleri tatmak ister. Sevişilen mekanlar onlar için son derece önem arz eder. Lüks, iyi dizayn edilmiş, romantik mekanlar öncelikli tercihleri arasındadır. Alışılagelen seks pozisyonlarında sevişmek ister. Farklıyı denemekten kaçınır.

Boğa burcu erkekleri ise sekse üremek, neslini devam ettirmek gibi bir amaçla yaklaşırlar. Boğa burcu erkekleri için seks kutsal olmalıdır. Tek gecelik ilişkilerden haz etmezler. Sekste klasik pozisyonları tercih ederler. Ön sevişme, partneri tarafından sevilme, okşanma onlar için çok önemlidir. Uyarıcı etkiye sahiptir. Kaliteli sekse ön sevişme ile başlar. Bir kere uyarıldı mı saatlerce sevişebilir.

İkizler Burçları ve seks

İkizler kadını sekse insan için var olan en güzel ihtiyaç olarak bakar. Hemen her yerde sevişmeye meyillidir. Romantik geceler, loş ışıklar İkizler burcu kadınına göre değildir. Bu durumlar ona komik gelebilir. Hep aynı insanla sevişmek, hep aynı pozisyonda ve hep aynı mekânda bulunmak İkizler burcu kadınını biraz sıkabilir. O, değişiklikten yanadır. Sekste bile.

İkizler erkeği ise İkizler burcu kadını gibi değişikliklerden hoşlanır. Değişik mekan unsurları, tahrik edici seks pozisyonları, baştan çıkarıcı aşk sözcükleri sevişmeyi kaliteli ve büyülü kılar. İkizler burcu erkeği bu öğeler asla göz ardı etmez. Hemen her fırsatı değerlendirmekten yanadır.

Yengeç Burçları ve seks

Yengeç burcu kadını için seks kutsal bir meziyettir. Yengeç burcu kadınları sekse çocuk sahibi olmak için bir gereklilik olarak bakarlar. Sevişirken dişi olduklarını ve doğurganlık özelliklerini anımsarlar. Sevişilen mekanın sakinliği ve dinginliği onlar için son derece önemlidir. Rahat, yumuşak, gösterişli bir yatak duygularını harekete geçirmeye yeterlidir. Yengeç burcu kadını için sevişmek isteği bebek isteği ile özdeşleşir. Sevgi dolu şefkatli dokunuşlar, tutkulu öpüşler, aşk sözcükleriyle yüklü konuşmalar Yengeç burcu kadınının ayaklarını yerden keser.

Yengeç burcu erkeği ise sekste güven duygusuna önem verir. Aşık olmadığı bir kadınla sevişince kendisini güvensiz ve yetersiz hisseder. Sekste aşkı, duyguyu ve haliyle güveni ön plana çıkarmadan keyif alır. Yengeç burcu erkeği evcimen bir tip arz eder. Sıcacık, sakin yuvasında sıcacık yatağında, suçluluk hissi duymadan, kafası rahat bir şekilde sevişmekten keyif alır. Farklı mekanlar ve pozisyonlar keyfini kaçırabilir.

Aslan Burçları ve seks

Aslan burcu kadını ihtiraslı, gizemli ve ateşlidir. Cinsel yaşamında seks vazgeçilmezdir. Ancak her önüne gelenle asla sevişmez. Sevişmeye değer erkeği bulmak ister. Bulduğunda ise ateşini ortaya çıkarmakta gecikmez. Lüks ve gösterişli bir otel odası, loş ışık ve romantik yiyeceklerle dolu bir masa ve elbette kırmızı şarap isteğini arttırır. Aslan burcu kadınının heyecanını canlı tutan bir diğer önemli özellik ise onun ne kadar mükemmel bir kadın olduğunun sürekli söylenmesi, ifade edilmesidir.

Aslan burcu erkeği için ise seks kelimenin tam anlamıyla bir güç gösterisidir. Aslan burcu erkeği tüm erkekliğini ve gücünü, asaletini sevişirken ortaya koymada ustadır. Ne denli müthiş bir erkek olduğunun söylenmesi onu aşka getirir, duygularını coşturur, gücünü artırır. Aslan burcu erkeği iş hayatında başarı elde ederse şayet seks yapma isteği ona paralel olarak artacaktır. Seks Aslan burcu erkeği için tam bir tutkudur. Ayrıca bir güç gösterisidir.

Başak Burçları ve seks

Başak burcu kadınının sekse bakışı diğer burçlara nazaran biraz farklılık gösterir. Başak burcu kadını için sekste hem kendi temizliği hem de partnerinin temizliği çok önemlidir. Yani hijyene çok önem verirler. Temizlik onların nazarında cinselliği çağrıştırır. Hijyenik olmak, temiz çarşaflar, temiz bir yatak duygularını canlı tutar ve harekete geçirir.

Başak burcu erkeği sekste farklı yöntem ve teknikler kullanmaya bayılır. Yeni pozisyonlar yeni bir deneyim, yeni bir dünyadır. Temizlik konusu Başak burcu erkeği için de son derece önemlidir. Cinsel meselelerde Başak burcu erkeği haddinden fazla mükemmeliyetçidir. Her şey kusursuz olsun ister. İnce eleyip sık dokur. Bu nedenle zaman zaman hem kendini hem de partnerini oldukça sert bir şekilde eleştirir.

Terazi Burçları ve seks

Terazi burcu kadını için sekste ten uyumu gereklidir. Sekse kendisi gibi bakan bir erkekle birlikte olmak ona haz verir. Terazi burcu kadını sekste istek ve beklentilerine uygun, anlayışlı, sevecen ve sevgi dolu bir erkeği bulduğunda sevişmenin tadına doyamaz. Adeta hastalıklı bir tutku gibi tüm benliğiyle saatlerce sevişebilir. Erotizmden zevk duyar.

Terazi burcu erkeği ise sekste biraz zordur. Onun sevişeceği kadının muhakkak güzel olması gerekir. Onu yatağa götürecek kadın ciddi, kararlı ve estetik olmalıdır. Tedbirli, detaycı, ve her şeyin bir zamanı olduğunu düşünür Terazi burcu erkeği. Onunla sevişirken dünyayı unutursunuz. Sadece o ve siz olursunuz yeryüzünde. Büyüleyicidir.

Akrep Burçlar ve seks

Akrep burcu kadını seks için yaratılmıştır. Her şartta, her yerde sevişebilme kapasitesi ile doludurlar. Akrep burcu kadını sekste müthiş performansı ile dikkat çeker. Yorulmak, bıkmak nedir asla bilmez. Onun bu baş döndürücü isteği partnerini etkiler ve daha da isteklendirir. Hele intikam için sevişiyorsa tam bir vamp kadına dönüşür.

Bir Akrep burcu erkeği için ise seks hava kadar, su kadar, ekmek kadar hayati ve gereklidir. Akrep burcu erkeği için seks hayatın büyük bölümünü oluşturur. Yani olmazsa olmazdır. Sevişmek için illa güzel kadın olmalıdır anlayışını reddeder. Sevişmek için güzel kadına ihtiyaç duymaz. Çünkü Akrep burcu erkeği için her kadın güzel ve çekicidir. Sevişmek için aşka da gereksinim duymaz. Her şartta ve her fırsatta seks için yaratılmışlardır.

Yay Burçları ve seks

Yay burcu kadını sekse felsefik açıdan yaklaşır. Onun için seks yeni bir kıta keşfetmek yahut bir ülke satın almakla eşdeğerdir. Yay burcu kadınının zaman zaman sekste farklı arayışlara girdiği görülür. Bu nedenle çok sık partner değişikliği yaptığı gözlenir. Farklı pozisyonlar farklı mekanlar onu her zaman cezbeder.

Yay burcu erkeği içinse seks tam bir maceradır. Olur olmadık yerlerde, örneğin sahilde kumların üzerinde, banyoda, evin her köşesinde sevişmeye hazır ve nazırdır. Yay burcu erkeği de tıpkı aynı burcun kadını gibi yeniliklerden hoşlanır. Özellikle Uzak Doğu sevişme tekniklerinden, Afrika insanlarına özgü fantezilerden zevk duyar. Onunla çılgın bir gece geçirebilmeniz an meselesidir.

Oğlak Burçları ve seks

Oğlak burcu kadını sekse oldukça ciddi ve otoriter bir bakış açısıyla yaklaşır. Sekste güven ve sadakat Oğlak burcu kadınının olmazsa olmazlarıdır. Cinsel hayatını herkesten gizlemeyi tercih eder. Çünkü cinsellik onun için çok özel bir duygudur. Mahremiyet ifade eder. Oğlak burcu kadını sevişmeden önce soğuk ve uzak tavırlar sergileyebilir. Ancak uyarılınca dişi bir kaplana dönüşebilir.

Oğlak burcu erkekleri gerçek birer erkektirler. Onlarla sevişmek güçlü bir aşk ve sağlam bir irade gerektirir. Oğlak burcu erkekleri âşık olmadıkları kadınla sevişmek istemezler. Sıcaktır, sevecendir ancak sorumluluğunun bilincindedir. Oğlak burcu erkeği ile sevişmek bir kadının başına gelebilecek en güzel, en tutkulu ve en doyurucu olaydır. Kendinizi gerçek bir erkeğin kollarında hissedersiniz Oğlak erkeğinin kollarında.

Kova Burçlar ve seks

Kova burcu kadını sekste heyecan arayışı içindedir. Evliliğe karşıdır. Çünkü evliliğin hem aşkı hem de seksi öldürdüğünü düşünür. Monotonluk, hep aynılık ve sakinlik Kova burcu kadınlarına uygun durumlar değildir. Klasik seks pozisyonlarından hoşlanmaz. Sekste anlam ona göre çok önemlidir. Kova burcu kadını seksin bir anlamı olmasını diler.

Kova burcu erkekleri için seks eğlenceli bir oyundur. Seviştiği kadının ismini ertesi gün hatırlamayabilir. Romantizm, aşk, duygusallık Kova burcu erkeği için gereksiz şeylerdir. O, hemen netice almak ister. Sonuç odaklı hareket eder. Yani kısacası seks Kova burcu erkeğinin yaşamında duygusal bir hale bürünmez. Onun için seks olmasa da olur. Bu duyguya çok önem vermez.

Balık Burçlar ve seks

Balık burcu kadını bilindiği üzere oldukça duygusal, romantik ve naiftir. Seks yapabilmesi için mutlaka aşık olması gerekir. Balık burcu kadını aşık olmadığı bir insanın elini dahi tutmak istemez. Çünkü ona göre aşk kutsaldır ve layık olanda kalmalıdır. Aşık olmadığı hiçbir erkekle münasebete girmez. Ama sevdiği erkek olursa karşısında sevişmeyi bir yana bırakın onun elini bile tutunca içinde volkanlar patlar. Heyecandan ayakları yere basmaz. Kalp atışlarına ve ellerinin titremesine mani olamaz. Balık burcu kadını sevdiğine karşı her daim sevecen ve saygılıdır. İnce öpüşler, yumuşak dokunuşlar, tatlı aşk sözcükleri onu şımartır ve isteğini artırır. Banyoda sevişmekten keyif duyar.

Balık burcu erkeğini sekse ikna etmek oldukça kolaydır. Güzel bir kadından, erotik konuşmalardan hemen tahrik olur ve kendini kadının kollarına teslim eder. Balık burcu erkeği doğası gereği duygusal, romantik ve heyecanlıdır. Partnerine dokunmak, kokusunu içine çekmek, onu okşamak bu erkeklere zevk verir. Şık bir mekanda yenilen akşam yemeği, mum ışığı ve alkollü içecekler Balık burcu erkeğinin aklına hemen sevişmeyi getirir ve onu yüreklendirir. İçki içince başı döner, çok konuşur ve hemen sevişmek ister.