Burçlara göre bikini seçimi

(1 oy) 5/5 565
Yorum Yaz


Değerli bayan takipçilerimiz yaza merhaba demeye yaklaştığımız şu günlerde fazla kiloların verildiğini ve yaz tatili planlarının yapıldığını biliyoruz. Hatta önemli bir sorunumuzun da deniz tatili için bikini seçiminin olduğunun da farkındayız. İşte burclar.net olarak bu yazımızda burçlara göre bikini seçiminin nasıl yapılması gerektiği sorununuza cevap arıyoruz. İşte burçlara göre bikini seçimi…

Koç burcu kadını bikini

Kırmızı ve mercan tonlarını seven koç kadını, ilgilerin merkezinde olmak ister. Koç burcu kadınlarına göre dikkat çekici parlak renkler ve iddialı modellerin kendileri için her zaman biçilmiş kaftan olduğunu düşünürler.

Boğa burcu kadını bikini

Zor beğenir ve güzel olan her şeye sahip olmak ister. Beğendiği bikininin fiyatı ne olursa olsun sahip olmak ister. Yeter ki, kaliteli olsun.

İkizler burcu kadını bikini

Genelde spor ve rahat giysileri tercih etse de değişken karakteri onu giyimde de farklı olmaya zorlar. Mavinin tüm tonlarını sever ve kendisine yakıştırır.

Yengeç burcu kadını bikini

Gösterişi sevmez. İdeal renkleri; beyaz, gümüş, uçuk gri ve mor renkleridir. Az süsle bezenmiş açık renkli bikini yengeç burcu kadını için uygundur.

Arslan burcu kadını bikini

Özgüveni seçimine de yansır. İddialı, süslü, taşlı bikiniyi, gümüş ve altın renkleri gibi cesur renkleri tercih eder.

Başak burcu kadını bikini

Çalışkan başak burcu kadını, her şeyin en iyisini ve en rahatını ister. Sarı tonları başak kadını için çok idealdir.

Terazi burcu kadını bikini

Terazi kadını basit ve açık renkleri tercih etmesine rağmen, bu tonlara farklılık katan küçük detaylara önem verir. Uyumu çok sevdiği için bikinisiyle uyumlu plaj kıyafetleri bulunmaksızın plaja gitmez.

Akrep burcu kadını bikini

Cesaretli giyinen akrep kadını, hiç kimsenin cesaret edemeyeceği seçimler yapar. Rahat ve gösterişi sevdiği için seksi mayolar tercih eder. İdeal renkleri siyah, kırmızı ve koyu kırmızıdır.

Yay burcu kadını bikini

Doğaya düşkündür, çiçek işlemeleri sever. Lacivert ve mor, vazgeçilmez renkleri arasındadır.

Oğlak burcu kadını bikini

Şık ve rahat giysileri tercih eder. Mayo ve bikini seçiminde tek renk ve sade modellerden hoşlanır. Petrol rengi ve kahverengi ona yakışır.

Kova burcu kadını bikini

Çılgın elbiseler giyinmeyi seven kova kadını, yenilik ve değişikliğe açıktır. İddialı modellerden, koyu mavi ve gece mavisi gibi renklerden çok hoşlanır.

Balık burcu kadını bikini

Ne çok parlak ne de çok soğuk olan, orta tonları tercih eden balık burcu kadını, deniz mavisini ve gri tonlarını sever. Genellikle sade giyinmeyi tercih eder.