Burçlara Göre Aşk Hayatı

(68 oy) 4/5 16986
2 Yorum


Gelin burcunuza göre aşka hayatınıza renk katın!!!  Ama önce aşağıda sizler için hazırladığımız tavsiyeleri okumanız gerekiyor. İşte burçlara göre aşk hayatı

Koç Burcu Aşkı En Doruklarda Yaşar!

Eğer bir Koç burcu ile birlikteyseniz sürprizlere hazırlıklı olun. Koç burçları hiç umulmadık anlarda sevgilisinin ayaklarını yerden kesebilir. Henüz küçük yaşlardan itibaren karşı cinse ilgi duymaya başlar. Bu ilgi zamanla aşka dönüşür. Sürprizin ve şaşırtmanın diğer adı Koç burçları aynı zamanda otoriter ve cüretkârdırlar. Karşı tarafı avlamak gerektiğinde tüm imkânlarını seferber ederler. Koç burcu erkeklerinin aşkta egoları son derece yüksektir. Koç burcu kadınları ise cazibelerini kullanarak avını ele geçirmeye çalışırlar. Bu kadınlar şeref ve güç arayışı içindedirler. Sevdiği erkek için her türlü fedakârlığı yaparlar fakat üzerlerinde hâkimiyet kurulmasından hoşlanmazlar. Özgürlüklerine son derece düşkündür Koç burcu kadınları.

Boğa Burcuna Güven Vermeye Gayret Edin. Görün Bakın Nasıl Tutkulu Bir Aşığa Dönüşecek!

Boğa burçları aşka, sadakate ve cinselliğe çok önem verirler. Bu değerleri hayatlarının bir parçası olarak görürler. Boğa burcu erkeği bir kadını kafasına koymuşsa onu elde edene kadar asla pes etmeyecektir. Karşı taraf istemese dahi sonuna değin hayalini gerçekleştirmek için ısrarcı olacaktır. Boğa burçları genel itibariyle bir ilişkiye başlarken temkinli ve şüphecidir. Ama karşısındakine güvenmeye görsün tutkulu bir aşığa şefkatli bir sevgiliye dönüşecektir. Romantizm Boğa burçları için her daim yanması gereken bir ateştir. Romantik ortamlar yaratmada onların üzerine yoktur. Mumlar, loş ışıklar, şık akşam yemekleri, duygulu, anlamlı hediyeler vs… Çok zor âşık olurlar ancak karşı taraftan güven aldıklarında kendilerine aşkın kollarında olanca içtenlikleriyle bırakırlar.

İkizler Burcu Sürekli Bir Hareketlilik Arz Eder. Her Daim Enerjik Ve Uçarıdırlar!

İkizler burçları için düşünce ve mantık her zaman ön plandadır. İş ilişkilerinde de aşkta da bu vasıflarını asla yitirmezler. İnce eleyip sık dokuduklarından İkizler burcu insanlarına yaklaşmak hayli zordur. Görünmez duvarları vardır. Ama gönül kapılarından içeri girince gösterdikleri yoğun duyarlılık ve sevgi sizi büyüler. Genel itibariyle İkizler burcuna mensup insanların çevreleri geniştir. İnsanlarla sosyalleşmekten ve bilgi alışverişinde bulunmaktan keyif alırlar. İkizler burçlarıyla vakit geçirmek heyecan vericidir. Size her an yeni bilgiler öğretir. Dünya görüşünü sizinle paylaşır. Ancak aşk ilişkilerinde zaman zaman değişik ruh hallerine bürünürler. İkizler burcuyla olacaklar kendilerini farklı ruh hallerine hazırlamalıdırlar. İkizler burcu tek eşliliğe çoğunlukla karşıdır. Aynı anda farklı insanlarla birlikte olabilme eğilimleri mevcuttur. Bu yüzden yalnızca bir insana bağlanmak İkizler burcu için çok zordur.

Yengeç Burçlarını Kırmaktan Uzak Durun. Onlar Sevecen Ve Naiftir!

Yengeç burçları aşka ve sevgiye çok değer verir. Sevdiği insan için kendilerini feda ederler. İncinmek, kırılmak korktukları en büyük duygulardır. Hayal kırıklığına uğramaktan çok korkarlar. Bu nedenle Yengeç burçları kalp kapılarını açmakta biraz zorlanırlar. İlişkiyi uzun soluklu yaşamak isterler. Yengeçler garanticidir. Emin olmadan adım atmazlar. Bu durum da onları ilişkide pasif kılar. Bir insana tam anlamıyla âşık olmadığını anlamadan duygularını ifade etmezler. Her ‘seviyorum’ diyene de inanmazlar. Yengeç burçları için aşk kutsiyet arz eder. Bu kutsal duygu emin olmadan söylenmemelidir.

Aslan Burçları Toplum İçinde Farkındalık Yaratan İnsanlardır!

Aslan burcu bireyleri otoriter ve despot olurlar. İlişkide kontrolü kendi ellerinde tutmak isterler. Toplum içinde konuşmalarıyla ilgiyi üzerine çekebilirler. Karizmatik ve çekici olurlar. Aşk ilişkilerinde romantik ve çabuk âşık olan bir yapı arz etseler de ilişkinin ta başında dizginleri elde tutmaya çalışırlar. Cinsellik Aslan burcu insanları için yaşamdaki en gerekli faaliyettir. Bu nedenle cinselliği uçlarda yaşamaya bayılırlar. Sevişmek olmazsa olmazlarıdır. Aslan burçları kendini dünyanın merkezinde hissederler. İş dışında yaşamının büyük çoğunluğunu evde yemek yapıp yemekle, televizyon izlemekle geçirirler.

Başak Burçları Saflığın Simgesidir!

Başak burcu insanları aşkta en mükemmeli ve en kusursuzu ararlar. Cana yakın, içten ve mütevazı kişilikleriyle toplumda parmakla gösterilirler. Duygularından ve kendilerinden emindirler. Yaşamlarının sonuna değin mükemmeli arama arzuları asla dinmez. O özel insanı bulunca Başak burçlarının ayakları yerden kesilir. Mutluluktan uçarlar. Tüm samimiyetleri ve içtenlikleriyle kalbinin kapılarını sevdiğine açarlar. Özverili ve cefakârdırlar. Aşk için çekilen çileyi kutsal addederler. Saflığın ve temizliğin simgesi olarak Başak burçları, insanların kalplerinde derin izler bırakırlar. Aşk için, âşık olmak için yaratılmışlardır.

Terazi Burcu İnsana Kendini Özel Hissettiriyor!

Terazi burcu ile aşk harikulade bir deneyimdir. Terazi burçları size kendinizi dünyanın en güzel, en özel, en önemli kişisi hissettirir. Terazi burcuyla yenen bir akşam yemeği belki de hayatınız boyunca tatmadığınız ve tatmayacağınız tecrübelere gebedir. Gönlünün sultanını bulunca onu şaşırtmak ve heyecanlandırmak için elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösterir. Kalbinin kapılarını sonuna kadar açar ve varını, yoğunu aşkının önüne serer. Kendinizi Terazi burcu sevgilinizin yanında güvende ve mutlu hissedersiniz. Neşeli ve esprili yanlarıyla yüzünüzü güldürür, sizi dinlemeye bayılır, acılarınıza ortak, sevinçlerinize eş olur. Cinsel konulara meyillidirler ancak bunu alenen göstermekten yana değillerdir. Cinsellik Terazi Burçları İçin Mahremiyettir Ve Gizli Tutulmalıdır.

Akrep Burcu İçin Aşk Ya Vardır Ya Yoktur. Ortası Yok!

Akrep burcu tabir-i caizse bir kıskaçtır. Akrep burcunun gözlerinin buğusuna kapıldınız mı geri dönüşünüz imkânsızlaşır. Akrep burçları sevdiğine öylesine tutkunlardır ki doğru insanı bulduklarında fırtınalı bir aşk yaşanmasına ramak kalmıştır demektir. Akrep için yasaklar, engeller, zorluklar aşılmak için vardır. Aşkta dahi yasağa başkaldırırlar ve aykırı cümleler kurarlar. Cazibeli, tutkulu ve vamp bir cinsel yaşamları vardır. Seksten canları pahasına vazgeçmezler. Fırtına gibi sevişirler, bir volkan gibi yakıp kavururlar. Onlarla aşk müthiştir. Hayatı kıyılarda yaşarlar. Şayet sevgiliniz bir Akrep ise ona karşı anlayışlı ve sabırlı davranmanızda fayda var.

Yay Burçları Cesaretiyle Büyülüyor!

Yay burcu çevresi için bir mutluluk ve neşe kaynağıdır. Enerjik, heyecanlı ve aktif halleriyle baş döndürürler. Yay burçları cesur ve çapkın olurlar. Aşkta birisini kafasına koymuşsa elde edene kadar gerçek duygularını onunla paylaşmaz. İlişki oturunca tüm samimiyetiyle duygularını ifade eder. Müthiş cazibeleriyle bir sürü insanı peşinden sürükler. Kokuları, bakışları, duruşları asalettir. Tercih yapmak Yay burcuna aittir ilişkide. Uzun süre aynı insanla birlikte olmaktan sıkılabilirler. Bu nedenle küçük kaçamaklar yapmaktan geri durmazlar. Yay burcu ile aşk büyüleyicidir. Ancak bu ilişki uzun süreli olmayacaktır.

Oğlak Burcuna Güven Verin. Gerisi Kendiliğinden Gelecektir!

Oğlak burçları zor insanlardır. Temkinli, tutumlu, tutucu, dikkatli… Oğlak burçlarında romantizmin oluşumu biraz zaman ister. Oğlakları tutkulu ve ateşli birer aşığa dönüştürmek sizin ellerinizdedir. Kuralı ise çok basittir. Oğlak burcu sevgilinize sadece ama sadece güven verin. Onu ne kadar sevdiğinizi ve duygularınızdaki samimiyeti ona derinden hissettirin. Oğlak burçlarının güven verici güzel sözler duymaya ihtiyacı vardır. Parasal mevzularda biraz tutumlu olurlar. Alttan almakta fayda var. Gereksiz harcamalar yapmaktan mümkün mertebe uzak dururlar. Ancak sevdiği ve güvendiği bir insanla pahalı ve lüks bir mekânda bir akşam yemeği organize edebilirler. İşte o akşam bir Oğlak burcunun ne denli romantik ve ateşli bir aşığa dönüştüğüne tanıklık edeceksiniz.

Gizem, Tutku, İhtiras= Kova Burçları!

Kova burcu insanlarında gizli bir çekim, bir aura ve gizemli bir ihtiras vardır. Girdikleri her ortamda hal ve hareketleriyle farkındalık yaratıp dikkatleri üzerine çekmeyi başarırlar. Kova burçlarının bu özellikleri birçok kişinin yüreğinde yer etmelerini sağlar ve haliyle ona âşık olmak kolaylaşır. Kovalar bu durumu kendi menfaatlerine dönüştürmeyi çok iyi becerirler. Ancak ilişki başlamadan kendi iç hesaplaşmaları başlar ve bir vicdan muhasebesine girişir. Yani düşüncede bir hareketlilik başlar. Ve ilk olarak düşüncede flört eder. Düşüncelerini paylaşınca da arzuları ortaya saçılıp dökülür. Kova burcu insanları için aşk hayatı paylaşma isteği değildir. Aşkta muvaffak olmanın ön koşulunun anlayış olduğunu düşünürler. Kova burçları insanlara kolay kolay ısınamaz ve duygularını paylaşmaktan kaçınırlar.

Balık Burçları Seks İle Aşkı Doruklarda Yaşarlar. Gizemli Dokunuş, Buğulu Bir Öpüş İle Sevdiklerinin Üzerine Yaz Yağmuru Misali Damlarlar!

Balık burcu için aşk yaşamın merkezindedir. Gerçek aşkı arama eğilimleri asla nihayetlenmez. Aşk için milyonlarca hayali feda etmeye razı olurlar. Balık burcu için başlayan her aşk bir umudu filizlendirir yürekte. Sevdiğiyle geçirdiği en küçük an dahi Balık burcu için kutsaldır ve her an özeldir. Sevişirken duygulu, istekli ve şehvetlidir. Âşık olmadığı biriyle sevişmek Balık burcunun doğasına aykırıdır. Balık burçları kısa sürede bağlanır ve zor unuturlar. Ayrılık duygu dünyalarında çöküntülere sebep olsa da gerçek aşkı bulma umudu asla sönmez. Aşk, Balık burcu için en yüce duygudur. Balık burcu insanları aşk yaşamak için yaratılmış insanlardır. Duygu ve hayal dünyaları oldukça geniştir. Yaratıcı, sanatçı ruhlu ve şair yaradılışlı kimselerdir.