Burçlara Göre Annelerimize Ne Hediye Alabiliriz?

(6 oy) 4/5 1109
Yorum Yaz


Anneler günü yaklaşıyor, annenize alacağınız hediyeyi düşünüyorsanız, işte tüyolar.

Koç Burcu Annelerimiz:

Karanfil, gelincik çiçeği veya bir demet taze papatya onu mutlu edecektir. Ayrıca şık bir saat, kullanışlı bir çanta, modern bir saç tokası, parlak renkli bir ruj, otantik bir eşarp veya parfüm de ona lâyık armağanlardır.

Boğa Burcu Annelerimiz:

Boğa burcu annenize Anneler Gününde söyleyeceğiniz bir tatlı söz, bir güler yüz onu dünyanın en mutlu kadını yapmaya yetecektir. Annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi belirten bir şiir yazabilirsiniz mesela. Bunların haricinde şık bir cüzdan, menekşe buketi veya pembe karanfiller de onu mutlu edecektir.

İkizler Burcu Annelerimiz:

İkizler annenize bu Anneler Gününde inci bir kolye satın alabilir, sarı karanfiller ve mine çiçeği armağan edebilirsiniz. Kullanışlı bir çanta, not defteri, notebook yada sevebileceği bir kitap hediye edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Annelerimiz:

Yengeç annenize bu Anneler Gününde kristal sade ama şık bir yüzük ya da inci bir kolye armağan edebilirsiniz. İpek bir gecelik takımı, mutfakta işini görecek küçük ev aletleri, annenize ait eski bir eşyayı tadilattan geçirip ona sunmanız onu hem duygulandıracak hem de mutlu edecektir. Ayrıca gece lambası ve donanımlı bir yemek kitabı da onu sevindirecektir.

Aslan Burcu Annelerimiz:

Aslan annenize bu Anneler Gününde Necef taşlı bir kolye ve küpe armağan edebilir, orkide veya sarı zambak çiçeği alabilirsiniz. Bunlardan başka zarif bir kol saati, pırıltılı taşlarla süslü bir saç tokası yahut ipek bir bluz hediye edebilirsiniz. Sinema ve tiyatro bileti de onu etkileyecektir.

Başak Burcu Annelerimiz:

Başak anneniz için mavi rengi vazgeçilmezdir. Alacağınız armağanlar mavi tonunda olması annenizin mutluluğunu ikiye katlayacaktır. Örneğin mavi mercan bir takı seti, mavi safir veya mavi bir eşarp hoşuna gidecektir. Eve hoş koku yayacak özel tütsüler, banyo için kokulu sabunlar, spor salonu üyeliği, şık bir saat veya zarif bir kemer Başak annenize lâyık hediyelerdir.

Terazi Burcu Annelerimiz:

Pembe Necef bir yüzük bu Anneler Gününde Terazi annenizi son derece mutlu edecektir. Necef bir yüzük alacak durumda değil iseniz taze kır çiçekleri de onun yüzünde gülleri canlandıracaktır. Ayrıca güzelliğini ortaya çıkaracak kaliteli kozmetik ürünleri veya hoş bir gece elbisesi çok hoşuna gidecektir.

Akrep Burcu Annelerimiz:

Akrep annenize bu Anneler Gününde koyu kırmızı karanfil veya beyaz güller hediye edebilirsiniz. Şık bir iç çamaşırı seti, kokulu tütsü, deri bir çanta ya da güneş gözlüğü onu mutlu edecektir.

Yay Burcu Annelerimiz:

Bütçeniz şayet müsaitse bir yurt dışı seyehati annenize çok iyi gelecektir. O, yeni yerler keşfetmeye hazır bir kadın. Spor bir kıyafet, şık bir kalem takımı, cep telefonu ve egzotik yerlerle ilgili bir kitap da ilgisini çekecektir.

Oğlak Burcu Annelerimiz:

Oğlak annenize bu Anneler Gününde kehribar bir yüzük alabilirsiniz. Beyaz gül, kır çiçekleri, papatya ve kamelye da ona hoş gelecektir. Bir Oğlak anne çok fazla para harcanmasından pek hoşlanmaz. Bu nedenle az bütçeyle şık hediye almanız onu daha çok sevindirecektir. Bu nedenle fazla pahalı olmayan kokulu mumlar, şık bir şal hediye edebilirsiniz.

Kova Burcu Annelerimiz:

Anneniz pozitif, dost canlısı, sosyal bir kadındır. Onun bu özelliğini bir sürprize dönüştürebilirsiniz. Annenizin arkadaşlarıyla birlikte bir dost meclisi oluşturabilirsiniz. Bu ortam anneniz için çok sıcak ve samimi bir ortam olacaktır. Uzun süredir görmediği dostlarıyla konuşup hasbihal etmek annenize çok iyi gelecektir. Ayrıca bir fitness salonu üyeliği, şık bir takı seti, yahut bir cep telefonu ona lâyık armağanlar arasındadır.

Balık Burcu Annelerimiz:

Balık anneniz için açık mavi Necef bir kolye alabilirsiniz. Ayrıca zambak, nilüfer ya da beyaz güller de değişik seçenekler olabilir. Bir deniz yolculuğu, müzikçalar, değerli şairlere ait bir şiir kitabı yahut duygu yüklü bir roman onun yüzünü güldürecektir.

Kelimelerle anlatılmayan, yerine başka hiçbir şey konulamayan, dünya üzerindeki en kutsal duygu annelik duygusudur. Her anne çocuğu için bir ilahtır. Her evlat annesi için tektir, biriciktir. Annelerimiz dünyada bizi çıkarsız, menfaatsiz seven yegâne varlıklardır. Onların kıymetini sadece bir gün değil her gün bilmeli onları her an mutlu etmek için elimizden gelen çabayı göstermeliyiz.