Burçlar

(101 oy) 4/5 106508
1 Yorum

Burçlar temelde Zodyak’ın 360 derecesinin 30 derecelik 12 eşit parçaya bölünmesiyle oluşmuştur. Burçlar isimleri yine Zodyak kuşağındaki yıldızlara göre belirlenirler. Ayrıca gezegenler ve içerisinde bulundukları evler de yine bu denklem içerisinde yer alırlar. İşte burçlar için yapılan tüm yorumlar bütün bu yapılar dikkate alınarak yapılırlar.

Burçlar insan hayatında pek çok konuda yol gösterici olabilir. Eğer siz doğum tarihinizi ve saatinizi net olarak biliyorsanız burcunuzu ve yükselen burcunuzu bilebilir ve bu sayede geleceğinizle ilgili çok isabetli tahminlerde bulunabilirsiniz. Pek çok insan bu konuyu tam anlayamaz ve detay bilgiler bekler. Aslında burcunuz size ayrıntıları veremese de genel çerçevede olayları belirtebilir. Mesela bir sıkıntı yaşayacağınız öngörülebilir. Ama bu sıkıntının tam olarak ne olacağını söyleyemeyebilir. Bazı durumlarda böyle detaylara da ulaşılabilir ama tabii ki.

Geçmişte pek çok önemli karar yıldızların konumlarına ve durumlarına göre verilirdi. Bu alanda ileri düzeyde bilgi sahipleri olan müneccimler müneccimbaşılar vardı. Günümüzde bu konu biraz geri bırakılmış olsa da bilenler hala önemli adımlar atmadan önce danışırlar ve yine doğum haritalarını inceleterek gelecekle ilgili önemli bir çerçeve çizip ona göre hayatlarını planlarlar. Bu sayede hem daha temkinli adımlarla ilerleyebilir hem de bazı konularda önceden önlem alabilirler. İşte burçlar bizler için bu derece önemlidirler. Sizler de sitemizde hazırlanan incelemelerden, yorumlardan faydalanarak kendi burcunuzla ilgili pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Burçlar konusunda merak ettikleriniz hakkında herşeyi burcunuza ait sayfanızda bulabilirsiniz. Burç özellikleri, burç erkeği özellikleri, burç kadını özellikleri, burç yükseleni ve çok daha fazlasını burçların sayfalarında görebilirsiniz. Ayrıca burç yorumları sayfalarından da burcunuza ait günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları ve yıllık burç yorumlarını bulabilirsiniz.