Burçlar yaşlanınca ne yapar? Burçların yaşlılığı

(0 oy) 0/5 508
Yorum Yaz


Sevgili okurlar hepimiz yaşlanıyoruz değil mi? Bu yazımızda siz okurlarımıza Burçlar yaşlanınca ne yapar? Burçların yaşlılığı konulu haberimizi sunmak istiyoruz.

Koç burçların yaşlılığı

Koçlar yaşlarına çok fazla önem vermemeyi tercih ederler. Yarın hakkında düşünmüyorlar, amaç sadece şu anı yaşamak. Hayalci ruhları koç burçları gençlerini yaşlılığa kadar korumaya yardımcı olur. Doğru, 60 yaşındaki Koç burcu belki bir ceket giymeyecek, ancak bir motosiklete binmeyi de reddetmeyecektir. Dahası bunu büyük bir coşku ve enerji ile yapmak isteyecektir.

Boğa burçların yaşlılığı

Boğalar “aşırı sevimli” ve “çok iştahlı” oldukları için, genellikle yaşlı olduklarında kilolu olurlar. İnatçı boğalar yaşlandıktan sonra hem fiziksel hem de ahlaki olarak inatçı olma olasılığı daha yüksektir. Yine de, hastalık ve yaşlılık belirtilerine rağmen yüksek hoşgörülü ve uzun ömürlüdürler.

İkizler burçların yaşlılığı

İkizler, genç yaşlarında kariyere ve hedefe yöneliktir ve her zaman yaşamlarında ilerleme gerçekleştirmeye eğilimlidirler. Bu özellik yıllar içinde gelişir ve yaşlılıkta da gücünü kaybetmez. İkizler çok çalışkandır. Yaşlı bir ikiz burcunu görmek imkansız gibidir. Kariyer ilerlemeleri emeklilik dönemine kadar devam eder.

Yengeç burçların yaşlılığı

İki tür yengeç vardır: Asla büyümeyen ve yaşlılıkta herkesten ilgi bekleyen. Yengeçler etrafındaki kişilerden yaşlılıklarında dökülen saçlarına saygı duymasını isterler. Yengeç burçları mükemmel bir “klasik” büyükanne ve büyükbaba olurlar.

Aslan burçların yaşlılığı

Aslanlar burçları yumuşak fakat iddialı mizaca sahiptir ve uzun yıllar boyunca bu özellik daha da canlı bir şekilde değişecektir. Yaşlandıkça, kimliklerine daha fazla saygı ve otorite talep ederler.

Başak burçların yaşlılığı

Başak burçlarının çoğu yaşlandıkça etrafındaki insanları daha fazla ihmalkar hissetmeye başlar. Kendilerini iyi formda tutmayı ve kendilerini sürekli geliştirmeyi severler. Bu nedenle başak yaşlıları bilge insanlar olarak karşımıza çıkarlar.

Terazi burçların yaşlılığı

Terazi burçlarının yaşlandıklarında en korktuğu konulardan biri onların görünüşüdür. Bu nedenle, yüzlerinde kırışıklıkları ortadan kaldırmak için ciddi ve cesur bir adım atabilirler. Bakım ve dikkat nedeniyle yaşlılıkta çekici ve zarif görünürler.

Akrep burçların yaşlılığı

Akrepler yaşlılıkta gerçek bir bilgelik kaynağı haline gelirler. Onlar kendilerini büyük filozof olarak kabul etmekten hoşlanır, ama ne yazık ki, onlar bazen özel amaç ve filozof psikolojisine çok kapılmaktadırlar ki bu durum çevredekiler için o kadar da iyi olmayabilir.

Yay burçların yaşlılığı

Yay burçları, koçlar gibi yaşlandıklarına inanmak istemezler. Hatta bu durum o kadar büyür ki, onlar çevrelerine bu konuda sayısız sorular sorarak kendilerinin yaşlanmadığını kanıtlamak isterler, iltifat almaya çalışırlar. Yine de, yay burçları cazibesini yaşlılıkta koruyabilir.

Oğlak burçlarının yaşlılığı

Oğlak burçları zamanla asosyal olan burçlardan biridir. İlginçtir, erkek oğlak burçları için zaman tersine ilerler. Yani, oğlak burçları yaşlandıkça “küçük yaşlı adam”, yani bilge, sorumlu ve çocuksu olarak doğmuş gibilerdir. Daha ileri yaşlarda, oğlak burçları çocuklar gibi davranırlar.

Kova burçlarının yaşlılığı

Satürn gezegeninin kova burcu üzerindeki etkileri harikadır. Bu yüzden de onlar Oğlak burçları gibi çocuklukta çok ciddi olurlar Yıllarca Kovalar eksantrikleşir ve çevredekilerin onlar hakkında ne düşündükleri onları hiç ilgilendirmez.

Balık burçlarının yaşlılığı

Balıklar burçları panik biçimde yaşlanmaktan korkar. Özellikle, “hala yapılmadı, gerçekleşmedi” fikri onlar için çok korkutucudur. Bu yüzden balıklar yaşadıkları ve yaşamadıkları konular için kendi içlerinde çok öz eleştiri yaparlar. Bu özellik, her şeyi sürekli biçimde dengelemeye çalışmalarını sağlar.