Burçlar ve Güzellik Trendleri

(6 oy) 4/5 2487
Yorum Yaz


Hangi burç için güzellik ne demektir? Burçlar ve son moda trendlerle bu yazımızda sizleri buluşturuyoruz!

Koç Burcu: Koç burcu kadınları için girdiği ortamlarda dikkat çekmek, göze hoş görünmek ve ilgi odağı olmak çok önemlidir. Saçları ile büyülemekten hoşlanır. Koç burcu kadınlarına en çok yakışan saç rengi ise kızılın tüm tonlarıdır. Saç bakımı ve saç renklerine titizlikle yaklaşırlar. Saçları Koç kadınlarının tüm sermayesidir. Giydiği kıyafetlerin şık ve gösterişli olmasına özen gösterirler. Bu anlamda Koç burçları, tam bir iddia burcudur. Güzel görünmek, hoş kokmak, saçlarının parlaklığı ve yumuşaklığı onları toplum içinde seçkin bir konuma yükseltir. Parfümlerden asla vazgeçemeyen Koç burcu insanlarının dolaplarında şişeler dolusu parfümleri mevcuttur.

Boğa Burcu: Boğa burçları bir hayli zariftirler. Asalet Boğa burçlarının bedeninde ete kemiğe bürünmüştür adeta. Boğa burcu için parlak, janjanlı ve ışıldayan renkler vazgeçilmezdir. Bu renkleri tüm giysilerinde ve saç renklerinde kullanırlar. Boğa burcu kadınına en uygun saç rengi de sarının güzel tonları ve kızıldır. Yemek yemekten keyif aldıklarından biraz etine dolgundurlar. Ancak bu durum Boğa burçlarının hoş ve zarif görünmelerine engel teşkil etmez.

İkizler Burcu: İkizler burcu kadınlarının asla taviz veremeyeceği durum kıyafet seçimleridir. İkizler burçları kıyafet seçimlerinde oldukça cesur davranırlar. Hemen hemen kimsenin giymeye cesaret gösteremeyeceği kıyafetleri büyük bir keyifle giyerler ve üzerlerinde çok güzel taşırlar. Tarz kadın olmak İkizler burcu kadını için çok önemlidir. Her zaman bakımlı, cesur, çılgın ve dinamiktirler. İkizler burçları saç renklerini sık sık değiştirmekten hoşlanırlar. Onlara en çok giden renk ise kumral, siyah ve karameldir.

Yengeç Burcu: Romantik ve duygusal Yengeç burcu kadını girişken, hareketli ve sürprizlerle doludur. Farklı olmak ister Yengeç burçları. Bunu görüntüleriyle, giydikleriyle, saçlarıyla ortaya koymaya bayılırlar. Balköpüğü rengi ve açık kumral, sıcak kahve ve sarı tonları saçlarının cazibesini arttıracaktır. Yengeç burcu kadını için aksesuar da vazgeçilmezdir. Kolyeden yüzüğe ve tokaya kadar tüm aksesuarları şık olmalıdır. Giydiği her kıyafeti ve takıştırdığı her takıyı kendisine yakıştırır.

Aslan Burcu: Aslan burcu kadınları için ilgi odağı olmak çok büyük önem arz eder. Oldukça gür saçlara sahiptirler. Saçlarını ön plana çıkarmaktan hoşlanırlar. Göz renkleri ile ten renkleri arasında ciddi bir uyum söz konusudur. Saçlarına en çok yakışan renk ise sarı ve kızılın hoş tonlarıdır. İnsanlarla iletişimi güçlü, aşka değer veren, tutkulu, ihtiraslı bir kadın olarak göze çarpar Aslan burcu kadınları.

Başak Burcu: Başak burcu kadını için popülarite çok önemlidir. Bir ortama girdiğinde tüm bakışlar onun üzerine çekilir. Dikkatleri üzerine çeker. Çünkü Başak burcu kadınları kusursuz olmak için çok çaba sarf ederler. Her daim şık ve tarz görünürler. Çarpıcı, derin ve manalı bakışlarıyla etkileyicidirler. Saç tonları için platin rengi uygundur.

Terazi Burcu: Terazi burcu kadını güzellik Tanrıçası Venüs’ün etkisi altındadır. Saçlarını abartılı bir şekilde dağıtıp kullanmayı sevmediklerinden kumral tonları ve balköpüğü rengi öncelikli tercihleri arasındadır. Saçlarını oldukça gösterişsiz kullanmayı tercih ederler. Gösterişsiz ama şık olmak kaydıyla elbette. Hassas tenlerine uygulayabilecekleri hoş meyve kokulu kremler ve vücut losyonlarından asla vazgeçmezler.

Akrep Burcu: Akrep burçları su elementinin belirgin ve ince yüz hatlarına sahiptirler. Bu nedenle doğru bir makyaja gereksinimleri fazladır. Saçları için altın sarısı ya da siyah tonları etkileyici olacaktır. Akrep burcu kadınları girdikleri her ortamda kendilerinden emin ve cesur tavırlarıyla dikkat çekerler. Duygularını canlı tutacak ve harekete geçirecek parfümlerden hoşlanırlar. Duş jelleri ve vücut losyonlarına da hayır diyemezler.

Yay Burcu: Yay burcu kadınları sadelikten ve doğallıktan hoşlanırlar. Bu nedenle koyu makyajlar, janjanlı giysiler, sıra dışı saç renkleri Yaylara göre değildir. Dingin yapılı, kendi halinde ve sakin bir görünüme sahiptirler. Yay burcu kadınına duştan çıkmışçasına ıslak görünümlü saçlar, balyaj ve koyu kumral tonları çok yakışacaktır. İşlerinde başarılı, tuttuğunu koparan, özgüveni yüksek ve özgürlüğüne düşkün bir görüntü çizerler.

Oğlak Burcu: Oğlak burcu kadınlarını, diğer burçlara mensup kadınlardan ayıran yegâne özellik Oğlak kadınlarının ne istediklerini çok iyi bilmeleri ve ona göre tavır takınmalarıdır. Oğlak kadınları modayı yakından takip eder ancak kendilerine en çok yakışan kıyafeti giymekten keyif duyarlar. Oğlak burçları için kalite ve standardı yüksek ürünler önceliklidir. Dağınık ama şık saç modellerini tercih etmekle birlikte doğal toprak ve kızıl renkleri saçlarının güzelliğini ortaya çıkaracaktır.

Kova Burcu: Kova burcu kadınları giyimde şıklığın yanı sıra rahatlığa ve güvene de önem verirler. Rahat giysiler içinde daha iyi, güzel ve güvende hissederler. Tenlerine çok iyi bakarlar. Ciltleri genelde hassastır. Kova burcu kadınları için ideal saç modelleri ise şayet saç uzunsa atkuyruğu güzel olacaktır. Kısa bir saça sahipseniz de açık, dağınık ama şık saç modellerini tercih etmelisiniz. Makyaj Boğa burçları için vazgeçilmezdir. Kırmızı ve pembe ruj cazibelerine cazibe katacaktır.

Balık Burcu: Romantik Balık burcu kadını duygusal, zarif ve duyarlıklı tavırlarıyla hayranlık uyandıran cazibeli bakışlarıyla beğenilen, takdir edilen bir kadın imajı çizer. Güzel, alımlı aynı zamanda zariftirler. Çantalarından asla vazgeçmezler. Çanta objesi onların şıklıklarını tamamlayan yegâne parçalarıdır. Balık burcu kadını kelimenin tam anlamıyla şahsına münhasırdır. Yani özgündür. Farklı olmayı çok sever. Zaten farklıdır da. Saçları toprağın tüm tonları ve siyaha yatkındır. Vazgeçilmez ürünü hoş kokulu parfümleridir.