Burçlar ve Bebekler

(10 oy) 5/5 2633
Yorum Yaz


Bebeğinin doğum tarihini söyle sana özelliklerini söyleyeyim. Dünyaya gelen bebekler de burçlarının özelliklerini taşıyor. Onların ağlamaları, gülmeleri yani davranışları ait oldukları burçlara göre değişebiliyor. Hatta nasıl bir bebeklik ve sonrasında nasıl bir çocukluk yaşayacakları da burçlara göre değişiyor. Sözü uzatmayalım işte burçlar ve bebekler:

Koç burçları ve bebekler (21 Mart-20 Nisan):

Koç burcu bebeği dikkat çekmek ister ve acelecidir. Yürümeyi hemencecik öğrenecek ve çok hareketli bir bebek olacaktır. Ayrıca inatçı kişiliğini bebeklik döneminde ortaya koyar. Bütün yorgunluklarınızı tatlı gülüşüyle unutturur.

Boğa burçları ve bebekler (21 Nisan-21 Mayıs):

İnatçı bir bebektir. Büyütmekten zevk duyulur. Güçlü ve sağlıklı bir bebek olacak. Kuvvetli ve ölçülü ruh haline sahip boğa burcu bebekleri dengeli kişiliklerdir. Çabuk gücenmezler. Sevgiyle yaklaşıldığında kesinlikle ailesini yormazlar.

İkizler burçları ve bebekler (22 Mayıs-23 Temmuz):

Çok hareketlidirler. Konuşmayı ve yürümeyi çabucak öğrenirler. İkizler burcu bebekleri özgürlüklerine çok düşkündür. Çok gür sesleri vardır. Bu yüzden ortalığı ayağa kaldırabilirler.  Çok hızlı öğrenirler. Meraklı kişilikleri nedeniyle daldan dala atlayabilirler.

Yengeç burçları ve bebekler (22 Haziran-23 Temmuz):

Çok çabuk huy değiştirirler. Sevimli ve komik yüz ifadeleri vardır. Yengeç burcu bebekleri hem çekingendir hem de sevilmek isterler. İstemedikleri bir şey olduğunda ağlayarak ifade etmezler.

Aslan burçları ve bebekler (24 Temmuz-23 Ağustos):

Aslan burcu bebekleri tek başına kalmayı ister. Tek başına bırakılmadığında saldırgan olabilir. Baskıyı sevmez. İlgiden çok hoşlanır. Çabuk öğrenmesine rağmen, öğrenmeye karşı ilgisiz kalabilirler. Sevimli, sempatik ve cazibeli bebeklerdir.

Başak burçları ve bebekler (24 Ağustos-23 Eylül):

Sessiz sakin yapıları vardır. Başak burcu bebeğini yetiştirmek ailesine mutluluk verir.  Başkalarının yanında sessiz ailesinin yanında etrafına mutluluk katar. Sevgisini göstermekten çekinir.

Terazi burçları ve bebekler (24 Eylül-22 Ekim):

Güzel ve sempatik bir bebektir. Kararsızlığı terazi burcu bebeğinin en temel özelliğidir. Adalet duygusu yüksek bir kişilik olacaktır. Temiz ve tertipli bir yapısı vardır. Çabuk kırılır. Yanında yüksek sesle konuşmak ya da bağırmak onu korkutabilir.

Akrep burçları ve bebekler (23 Ekim-22 Kasım):

Bir defa ağlamaya başladı mı susturmak kolay değildir. İstedikleri olmazsa hemencecik sinirlenirler. Akrep burcu bebeği birine sevmezse ona hiç yaklaşmak istemez. Sevdiklerinden vazgeçmez.

Yay burçları ve bebekler (23 Kasım-22 Aralık):

Neşeli, sempatik ve arkadaş canlısıdırlar. Yay burcu bebeği çok hareketlidir. Her şeye dokunurlar. Çok meraklıdırlar. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar.

Oğlak burçları ve bebekler (23 Aralık-20 Ocak):

Oğlak burcu bebeği çok inatçıdır. Bu inatçılıkları bazen ailesini bile bıktırabilir. Dışarı çıkmaktan hoşlanmazlar. Ailesine çok düşkündür.  İstediğini elde etmede gürültü çıkarmasa da, kesinlikle ısrarcıdırlar.

Kova burçları ve bebekler (21 Ocak-19 Şubat):

Çok inatçıdırlar. Hiç yerinde durmazlar. Birinin kendisi ile ilgilenmesini çok sever. Sürekli fikir değiştirirler. Kova burcu bebeği çok çabuk sıkılır.

Balık burçlar ve bebekler (20 Şubat-20 Mart):

Sevimliliği ile istediğini elde eder. İlgilenilmekten hoşlanır. Gece gündüz herkes yanında olsun ister. Balık burcu bebeği hassas ve duygusaldır. Yanında yüksek sesle konuşulduğunda ve bağırıldığında çabucak etkilenir.