Burçlar nasıl yalan söyler

(3 oy) 4/5 75
Yorum Yaz


Hepimizin yalan söyleme nedenleri vardır. Ama gözünüzün içine bakarak sürekli yalan söylenilmesinden bıktınız mı? Yoksa yalan söyleyip söylemediğini bilmek ister misin? O zaman Burçlar nasıl yalan söyler konulu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Koç

Bu burçların altında doğanlar kişiler oldukça dürüst insanlardır. Nadiren yalan söylerler. Bu yalanlar genelde arkadaşlarına ve akrabalarına yardım etmek içindir. Koç burçları sadece gerçeğin ölümcül bir zehir olduğunu söyler.

Boğa

Boğa yalan söylediğinde, vicdanının eziyetinde boğulur. Yani, tüm mekanizması yanlış çalışır. Yalandan sonra bile, kendini zor düzeltir. Ancak, boğanın nadiren söylediği yalanı oldukça usta biçimde icra ettiğini da belirtmekte fayda var.

İkizler

Bu burçların samimi olmayan ikinci bir karakteri mevcuttur. Her yerde ve her zaman yalan söylerler. İşe geç kalsalar bile, hiç üzerine alamazlar ve çeşitli bahaneler bulurlar. En saf insanları bile gerçeğe ikna edemezler.

Yengeç

Bu insanlar risk altında olmasına rağmen, gerçeklerinden geri dönmezler. Bu nedenle de yalan söyleyenleri affetmezler.

Aslan

Bu burçların döneminde doğan insanlar doğal kişilerdir. Bu yüzden yalan söylemek çok rahattır ama iş gibi önemli meselelerde aslanlar her zaman dürüsttür.

Başak

Bu burçların, dünyayı mükemmelleştirmek gibi takıntıları vardır. Bilge başak durumu kolaylaştırmak isterse düşünmeden yalan söyleyebilir.

Terazi

Teraziler çok kurnaz bir burçtur. Bu nedenle yeri geldiğinde yalanlar konuşabilir. Ama bunu söylediği kimseye zarar vermez.

Akrep

Bu burçlar etrafındaki insanları mükemmel bir şekilde yönetir. Hile ve özel davranış ile bunu yapmaktadır. Düşmanı bir yalanla yenmek mümkün ise, o zaman akrep düşünmeden bunu yapar.

Yay

Jüpiter’in yönettiği bu burç yalan söylemekten hoşlanmaz. Çok kesin ve dürüst bir insandır. Kalplerinde taşlaşmamak için gerçeklerle yüzleşirler.

Oğlak

Bu burçların döneminde doğmuş olanlar, idealist ve kariyer odaklı olma eğilimindedir. Bazen daha yüksek hedeflere ulaşmak için yalan söylerler. Karşısındakiler yalanlarından kuşku duymazlar. Ancak günlük yaşamlarında da çok fazla kandırılırlar.

Kova

Bu burcun temsilcileri, hikâyeler uydurmak, dedikodu yapmak ve olayları abartmak ister. Bazen bu şekilde de değerlerini arttırırlar. Ama eninde sonunda yalanlar ortaya çıkar.

Balık

Balıklar fantezi fantezileri yaratma yeteneğine sahiptir. Gülünçtürler, ürettikleri hikâyelere de inanırlar. Fakat bunu nadiren yaparlar. Çünkü yalan söylemekten nefret ederler.