Burçlar aşık olunca ne hisseder? 

(0 oy) 0/5 446
Yorum Yaz


hangi burç aşık olunca ne hisseder biliyor musunuz? Bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre işte Burçlar aşık olunca ne hisseder?

KOÇ BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Bir koç burcu olarak macera ve riskten korkmuyorsun. Bu yüzden, aşık olduğunuzda ilk adımın karşı taraftan gelmesini beklemiyorsunuz ve yoluna devam ediyorsunuz. Tersine, eğer aşıksanız, tatminsiz olabilirsiniz ve aynı yoğunluğu diğer tarafta görmeyi dört gözle bekliyorsunuz.

BOĞA BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Güçlü bir boğa burcu olarak en derin sevgiyi hissediyorsunuz. Fakat bu aşkı göstermek yerine, aşkınızın platonik olarak ya da kelimelere dökülmeksizin sürdürülmesini bekliyorsunuz. Sevgiyi teste dönüştürebilirsiniz.

İKİZLER BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Romantik olarak çekici ve yeniliğe açıktır. Ancak aşık olduklarında, bu aşkı en klasik olarak yaşarlar. Onlar için sevgi bir tür yaşam gibidir. Aşık olduğunda, yüzlerindeki parlaklığı ve yüzlerindeki gülümsemeyi hemen fark edebilirsiniz. Onlar için aynı sevgi ve şefkat cümlesinden geçemezler.

YENGEÇ BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Yengeç burçları takımyıldızların sevgisi sadece ilişkileri için değil, sevdikleri her şey için de hissedilir. Aileler, arkadaşlar, evler … Aşık olduklarında, ılık, yumuşak ve rahat olduklarını hissediyorlar. Aşk, onlar için rahatlık demektir.

ASLAN BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Aslanın takımyıldızları, tamamen ihtiyatlı olmaya çalışsalar bile, bu durumu garip bir duruma dönüştürebilirler.  Oldukça gösterişli ve tuhaf bir davranış sergileyebiliyorlar.

BAŞAK BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Risk almak konusunda aşırı ihtiyatlı olan başak burçları aşık olduklarında bu durumu iki katına çıkardıklarını söylememe gerek yok. Aynı zamanda, sevdiklerinin sürekli tarafında olmak isteyen başak burçları, boş zamanlarında, sevgilileriyle ilgili düşüncelerini hayal ederler.

TERAZİ BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Güzellik ve duygusallık meraklısı teraziler aşık olduğunda tamamen farklı bir kişi olabilir ve kontrolünü kaybedebilir. Aşk onlar için çok önemli olduğu için, aşk sonrası ortaya çıkan duyguları kısaca “tutku” olarak söyleyebiliriz.

AKREP BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Aşık olduklarında, yoğun duygulara kapılırlar. Ama aşk onların neşesi değil, melankolisidir. Onların aşkta daha durgun, daha düşünceli, kederli sevgili olduklarını söyleyebiliriz.

YAY BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Macera ve özgürlüğü seven Yay burçları, bu özellikleri âşık olduktan sonra tamamen ortadan kalkar. Kendilerini aşka teslim eden Yay burçlarının sevgisi, kelebeklerin kalbinde olduğunu hissetmek anlamına gelir.

OĞLAK BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Gerçekçilikten uzaklaşmak istemeyen Oğlak burçları, kimseye aşık olduklarını göstermek istemeyebilir. Ancak, onların büyüttüğü hisler onları duygusal olarak daha da yoğunlaştırıyor. Sevdiklerini çok aşırı kıskanabilecek oğlak burçları bu konuda çok zordur.

KOVA BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Akıllı ve etkileyici Kova burçları, aşık olduklarında kendilerini hayatlarında yeni bir sayfa açmaya hazır hissederler. Aşık olmak, onlar için geleceği düşünmek anlamına gelir.

BALIK BURÇLARI AŞIK OLUNCA

Romantik balık burçlarına aşık olmak çok zor bir süreç olabilir. Aşık olduklarında, aşka yoğunlaşırlar ve reddedilme korkusuyla yaşarlar.