Burç Yorumları

(284 oy) 4/5 467058
3 Yorum

Burç yorumları Zodyak’ta yer alan 12 burç için de gezegenlerin hareketlerine ve burçların genel karakteristik özelliklerine göre yapılmış çalışmalardan oluşmaktadır. Burç yorumları günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yapılmaktadır. Bu burç yorumları hazırlanırken astrolog gök cisimlerinin genel hareket durumlarını ve gerçekleşen bu hareketlerin detaylarına göre oluşan olumlu ve olumsuz enerjileri titizlikle değerlendirir tek tek tüm burçlar için.

Burç Yorumları Nasıl Hazırlanır?

Astrologlarımız düzenli olarak burç yorumları hazırlamak için gezegen hareketlerini ve yıldızları takip ederler. Bu hareketler sonucunda da tüm burçlar için burçların genel çerçevede bu hareketlerden nasıl etkileneceği konusunda belli çıkarımlar yaparlar. Bu çıkarımları bilgi birikimleriyle değerlendiren astrologlarımız sizler için burç yorumlarını hazırlarlar.

Bu nedenle bilinmelidir ki burç yorumları sadece eğlence için hazırlanmış yazılar değillerdir. Uzman astrologlar tarafından hazırlanan bu yorumlar ile sizler de hayat karşı daha tedbirli olabilir ve atacağınız adımlarda daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Burç Yorumları Nasıl Yorumlanmalıdır?

Burç yorumları uzmanların elinden çıktığı zaman hayatımıza dair önemli ipuçları verirler. Bu ipuçlarını değerlendirerek genel çerçevede duruma göre çeşitli önlemler alabilir veya çeşitli adımlar atabiliriz. Bu nedenle burç yorumları uzman astrologlar tarafından yazılmalı ve ciddiye alınarak takip edilmelidir.

Ancak yukarı da özellikle belirttiğimiz gibi burç yorumları uzman astrologlar tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde yapılan bu yorumlar eğlenceden öte geçemeyecektir. Ya da uzman olmayan ellerde hazırlanan bu yorumları okuyarak ve bunları ciddiye alarak adımlar atılmamalıdır.

Sitemizden uzman astrologlar tarafından hazırlanan hem günlük burç yorumları, hem haftalık burç yorumları, hem aylık burç yorumları hem de yıllık burç yorumları için astrolog ve astroloji editörümüz tarafından hazırlanmış yazılarınızı okuyabilirsiniz.

Burç yorumlarınızı okumak için yukarıdaki burçlardan burcunuzu seçebilirsiniz.

  Üzgünüz, bu içerik için benzer bir başlık bulunamadı

Yorum Yaz

Tüm alanlar doldurulmalıdır.

 • Züleyha

  Burcun yay yükselenim oğlak..Aynı ben harfi harfine 2 burçta beni taşıyo gerçekten…KOPYAM RESMEN…. Bütün özelliklerini taşıyorrrr yaaaaa……..

 • beyza

  BEN BAŞAK YÜKSELENİM de Başak

 • melek

  astroloji