Burç Uyumu

(281 oy) 4/5 637159
3 Yorum

En uyumlu burçlar hangi burçlardır? Sevgilinizle Burç Uyumunuz nasıl?

Peki kardeşinizle ya da babanızla, annenizle aranız nasıl?

İşte tüm bunların cevabını merak ediyorsanız veya sevgilinizle, kardeşinizle, babanızla, annenizle, iş arkadaşınızla bir türlü anlaşamıyorum ama nedenini bilmiyorum diyorsanız Burç uyumu konusunda yeterince bilgi sahibi değilsiniz demektir.

Burç Uyumu Nedir?

Aslında burç uyumu denildiği zaman pek çoğumuz hala sadece duygusal ilişkiler konusunda bu uyumları değerlendiriyor ya da zihnimizde öyle canlandırıyoruz. Ancak hayatın her alanında bu uyum geçerlidir. Sadece sevgilinizle ya da eşinizle olan ilişkinizi ilgilendirme aranızdaki uyum. Çalışma ortamınızda iş arkadaşlarınızla ya da yöneticinizle aranızdaki uyum da en az aşk ilişkiniz kadar önemlidir. İnsan iyi ilişkiler içerisinde olduğu sürece, mutlu olabildiği sürece hayatı severek yaşayabilir. Hayatı severek yaşayan bir insan da işini keyifle yapar ve dolayısıyla hem huzurlu olur hem de başarılı olur. Bu başarıyı iş ortamında düşünürsek, sizin geleceğini çok ciddi anlamda etkileyecektir. İşte tam da bu nedenle burç uyumu konusu basit anlamında değerlendirilmemelidir.

Burç Uyumu Konusunda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Burç uyumunu öğrenmek için önce kendi burcunuzu sonra da onun burcunu seçin!

Senin ve Onun Burcu

Bakalım ne kadar uyumlusunuz!

Tabii burada burç uyumu konusunda dikkat etmeniz gereken bir önemli nokta daha var. İnsanların burçları olduğu gibi yükselen burçları da vardır. Dolayısıyla bir insan hem hangi burçlardan ise o burcun özelliğini taşıyabilir hem de yükselen burç özelliklerini taşıyabilir. Dolayısıyla burç uyumunu değerlendirirken hem kendi yükselen burçlarınızı hem de uyumunuzu merak ettiğiniz kişinin de yükselen burçlarını dikkate almalısınız