Bu resme baktığınızda ilk ne görüyorsunuz?

(7 oy) 5/5 2013
Yorum Yaz


Sevgili burclar.net okurları başlıktaki sorunun mümkün olabilen 2 cevabı var – genç kız veya yaşlı ihtiyar. Hangisini gördüğünüzden emin olduktan sonra bu açıklamalardan birinin size uygun olduğunu da öğreneceksiniz.

Bu resme ilk baktığınızda ne görüyorsunuz?

Eğer genç kız görmüşseniz…

Eğer şekilde genç kadının başını arka taraftan görmüşseniz, bu durumda çok iyimser insan olduğunuzu söyleyebiliriz. Her şeyde ve herkeste en güzel şeyleri görmeye meyillisiniz. sizi bu pozisyondan çevirmek çok güçtür ve bu sizi karamsarlığa doğru yönlendirmek olacaktır.

Sizin her zaman parlak bir tarafınız olacaktır. Hatta bazen sizi çok itici, hassas olarak niteleseler de, siz bu durumunuzun sizi ileri taşıyacağınızı bilirsiniz. İnsanlar çevrenize yaydığınız mutluluğa daha yakın olacaklardır ve bu nedenle enerjinizle onları da fethedebilirsiniz.

Eğer yaşlı adam görmüşseniz…

Eğer resme ilk baktığınızda, yaşlı erkek görmüşseniz, bu sizin iyimser olmadığınıza, ama yine de çok sadık kişiliğe sahip olduğunuz işarettir. Eğer hayatı olduğu gibi idrak edenlerden ve empati kurmayı başaran insanlardansınız, İnsanlar size daha fazla tavsiye için müracaat edeceklerdir, çünkü insanlar onlara yol gösterebileceğinizden emindirler.

Sizin gerçekçi olmanızı çoğu zaman karamsarlıkla karıştırabilirler. Oysa, bu gerçek değildir ve karamsarlığa de karşısınız. Eleştirel düşünce sizin en karakteristik özelliklerinizden ve bu sayede sorunları kolaylıkla halletme yeteneğine de sahipsiniz.