Bu 5 burçtan uzak durun!

(2 oy) 4/5 4057
Yorum Yaz


Sevgili okurlar, burclar.net olarak bugüne kadar burçların olumsuzlukları ile ilgili birçok haber yaptık. Bu yazımızda burçların arasında en kötü olanları mercek altına alıyoruz. İşte Bu 5 burçtan uzak durun! konulu haberimiz.

Akrep burçları
Kıskançtır. Ani sinirlenir ve çabuk sakinleşir. Aşırı sert tepkiler gösterebilir. Ona yaptığınız kötülükleri asla unutmaz ve kindardır. Sevmediği insana karşı acımasızdır. Sevmediği insanların başarısızlıkları onları mutlu eder. Çok bencildir.

Aslan burçları
Sürekli küstahlık eder. Aman vermez bir karaktere sahiptir. Aslanın tüm özelliklerini bünyesinde taşır. Görevinde diktatörler gibi davranır. Lider olmak ister. Rakibini yenmek için tüm kötülükleri yapabilir. Sert olsa da, kendisi daima nazlanmak ve dikkat edilmek ister.  Bencildir.

Koç burçları
Başkalarının duygularına dikkat etmez ve bencildir. Ona göre en önemli insan kendisidir. Kaba ve kindardır.

Kova burçları
Ters ve sert mizaçlıdır. Hislerini belli etmez. Karşındaki insanı kendisine inandırmak için her şeyi yapar. Aynı zamanda sürekli huzursuz ve çekingendir. Asi ruhludur. Ona göre kendisi herkesten önemli ve dünyanın en önemli kişisi kendisidir.

Oğlak burçları
Duygusuzdur. Tamahkâr ve sorunlu bir kişiliktir. Sosyal hayatta tek başınadır. Aşırı tutkuludur. Görünüşe, paraya, şöhrete çok fazla önem verir.