Boğa Burcu

(77 oy) 4/5 65208
Yorum Yaz

21 Nisan-20 Mayıs tarihinde doğanların burcu olan Boğa Burcu genel yapı itibariyle zorlular karşısında mukavemet gösteren, sabırlı ve kararlı bir kişiliğe sahiptir. Son derece sabırlı bir yapılarının olması nedeniyle Boğa Burcu’nun, genellikle erken olgunlaşmış olduğunu düşünülebilir. Yeniliklerden ve risk almaktan hoşlanmayan Boğa Burcu’nun karar aşaması, ince eleme sık dokuma sürecinden geçtiği için, bir şeye karar vermişlerse onları kararından hiçbir şey döndüremez. Alışkanlıklarına bağlıdırlar bu burçlar. Garantici yapıları nedeniyle işi hiçbir zaman şansa bırakmadıklarından, sürprizlerden de hoşlanmazlar. Kimi insanlar başarıyı yalnızca bir ego tatmini olarak görür. Oysa o, Boğa Burcu özellikleri itibariyle komplekslerinden arınmış bir burçtur.

Boğa Burcu erkeği aceleci değildir. Hayatı tadına vararak, özümseyerek ve sindirerek yaşar. Gösterişi sevmezler ve popüler olmak gibi bir kaygıları yoktur. Onu istediğinizde ararsanız, soluğu yanınızda alacaktır. Açık mesajlardan hoşlanır bu burçlar. İstediğiniz her neyse doğrudan belli edin, ilgisini çekiyorsa adım atacaktır.

Boğa Burcu kadını fiziksel olarak güçlü dişilikleriyle öne çıkar. Bu nedenle fizikselliğe önem verir. Kalıplaşmış flört yöntemlerinden, âdet olarak sunulan hediyelerden, yapmacık davranışlardan hoşlanmaz. Hisleri ön plandadır ve bunu güçlü bir şekilde hissettirir bu burçlar. Onların duyularıyla yaşadıklarını söylemek abartı sayılmaz.