Boğa Burcu Para Durumu

(9 oy) 3/5 10373
Yorum Yaz

Boğa Burcu para durumu incelenirse Boğa Burçları için Zodyak’taki bankacılar diyebiliriz. Tıpkı bir banker gibi hareket ettikleri finansal konularda son derece titiz, sabırlı ve planlı davranırlar. Bireyin yaşam koşullarını belli bir standartta sürdürebilmesi için gerekli kaynakları bilmesi ve bulabilmesiyle tüm burçlardan ayrılır. Toprak Grubundan olduğu için üretime yatkın olması para kazanma ve hayatta kalma özelliklerini gelişmiştir.

Boğa Burçları kenara ayrılmış paraları olmazsa kendilerini güvende hissedemezler, bu nedenle önce ruhsal sonra fiziksel sağlık sorunları yaşamaya başlayabilirler. Borç konusu Boğa Burçları için sıkıntılıdır. Ne almayı ne de istenmesini sever bu burçlar. Kimseye muhtaç yaşamak istemez, bunu başarabilmek için de farklı çözümler üretir ve hemen uygulamaya geçer. Boğa Burçları ne kadar zengin olursa olsunlar, kendilerini gelir kaynaklarıyla ne kadar özdeşleştirirse özdeşleştirsinler paralarıyla hava atmayacaklardır. Bir yatırımın altına imzasını atmadan önce en ince detayına kadar araştırır, kendisi için güvenli ve kazanç getiren bir sistem bulana kadar pes etmez. Finansal anlamda gelecek korkusu hissetmek en korkulu rüyalarındandır.

Yatırım yaptığı alanlar parayla sınırlı kalmayıp antikaları, değerli sanat eserlerini kapsar çünkü Boğa Burçları sanatın ve güzelliklerin gezegeni Venüs’ün etkisi altındadır. Ayrıca emlak ve arazi alanlarına yapılan yatırımları da onaylar, hatta kendisi de katılır. Ancak Borsa gibi risk barındıran alanlar Boğa Burçları’nın uzak durmayı tercih edeceği alanlardır. Bir Boğa Burcu’nu rahat rahat para harcarken görüyorsanız kendini, sorumluluğunda gördüğü insanları ve özellikle de geleceğini garanti altına almış demektir. İyi kıyafetler, emniyetli bir araba, lüks ve zevkle döşenmiş bir ev Boğa Burçları’nın güzelliklere duyduğu düşkünlüğü yansıtacak, bu alanlarda para harcayacaktır.  Ayrıca yemek yemekten zevk aldığı için pahalı ve lüks restoranlarda ödeyeceği yüksek meblağlara üzülmeyecektir.  Cebinde bir akreple dolaştığı sanılsa da Boğa Burçları özellikle de sevdiklerine hediyeler almaktan, onlar için para harcamaktan büyük bir haz duyarlar. Her ne kadar kendi parasını paylaşması sevmese de yakın gördüğü insanların kendi gelir kaynaklarını yaratmalarında fikirsel ve fiziksel yardımlarda bulunmaktan geri durmaz