Boğa Burcu Moda

(4 oy) 5/5 2030
Yorum Yaz


Boğa burcu kadını doğal ve rahat olmayı çok sever. En sevdiği renkler mavi, pembe ve sarıdır, bu üçüne ek olarak tüm pastel ve güçlü tonları kombine etmek hoşlarına gider.Renk seçimi boğa kadını için çok önemlidir, asi ve karamsar renkleri sevmez.

Boğa burcu kadının giyim tarzında uyum ve doğallık iki önemli unsurdur. Onu kürk, abartılı ve kocaman aksesuarlar, leopar desenli kumaşlar ile asla göremezsiniz. Abartıdan rahatsız olur. Genel olarak tarzına klasik diyebiliriz, ama bu klasik tarzı küçük ve özenli ayrıntılarla modernize etmeyi çok iyi bilir. Giydikleri arasında uyum yaratma konusunda çok yeteneklidir. Uyumsuz ve rastgele özensiz giyinmek onu çok rahatsız eder.

Markalı ve kaliteli giyinmeyi severler. Çok şiddetli olmasa da lüks ve kalite merakları vardır, ancak parasal durumlarına göre kendilerini çok iyi planlarlar.Paraları yoksa herhangi bir marka için gözlerini karartmazlar. İndirim zamanını kollayıp çok iyi bir indirim dönemi alışverişçisi olurlar.

Klasik tarzını modern ve özenli dokunuşlarla şık ve güncel bir hale getiren boğa burcu kadını için ayakkabı çok önemlidir. En büyük zaaflarıdır, giysileri çok sade olsa bile şık bir ayakkabıyla bunu bütünlemek isterler.

Fazla abartı olmayan, genel uyum bozmayan şık ve küçük aksesuarları severler.

Boğa burcu ünlüleri; Audrey Hepburn, PenelopeCruz, Uma Thurman,JessicaAlba, Megan Fox,  Nükhet Duru, Demet Evgar, Sanem Çelik, Demet Akalın,