Boğa Burcu Erkeği Yıldızname

(15 oy) 3/5 23760
Yorum Yaz

Boğa Burcu erkeği yıldızname yorumu bu burcun zevklerine olan düşkünlüğünü yazar. Boğa Burçları yemekten büyük keyif alırlar. Keyiflerine fazlasıyla düşkündürler. Fakat kimseye dalkavukluk etmezler. Karşılarındaki insana tam olarak hak ettikleri değeri verirler. Yıldızname’ye göre, erkek Boğa Burçları çocukluklarında iyi bir hayat sürseler de, orta yaşlara geldiklerinde işler kötüye gitmeye başlar. Bu yaşlarında Boğa Burçları zahmet ve sıkıntılar içinde yaşar. Bu dönemi atlattığı zaman ise işleri tekrar rayına oturur, dertlerinden uzaklaşmayı başarır. Rahat bir nefes alabilmeye başlar. Erkek Boğa Burçlarının borcu çok olsa da, ellerine beklenmedik yerlerden para gelir ve bu borçları kapatırlar. Para kazanmak onlar için dert değildir ve mal mülk sahibi olmak için ideal bir burçlardır.

Erkek Boğa Burçları ilişkilerinin başlangıcında çok samimiyet göstermezler. Bunu hayatlarından kazandıkları tecrübeler yüzünden yaparlar. Yıldızname, onların iyilik yaptığı insanların onlar için şer düşündüğünü belirtir. Sadece Allah onları kalplerinin saflığı ve temizliği sayesinde korur. Kötü insanlara karşı yıkılmaktan alıkoyar.

Akraba ve komşularından bazıları ona düşmanlık besleyebilir, o asla içinde kötü duygular barındırmamalıdır. Ailesi de ona karşı bazen iyi bazen kötü davranabilir. Erkek Boğa Burçları içlerindeki sevgi duygusunu kaybetmediği sürece hiçbir kötülük onlara yaklaşamayacaktır. Konu kadınlar olduğunda erkek Boğa Burçları için tehlike vakti gelmiş demektir. Boğa Burçlarının kadınlara olan düşkünlüğü onun belirgin bir özelliğidir. Bu düşkünlük onun büyük sorunlar yaşamasına sebep olabilir. Birden fazla kez evlenmesi kuvvetle muhtemel olan erkek Boğa Burçları, çoğunlukla ilk eşlerinden kısa süre içinde ayrılırlar. Erkek Boğa Burçları için beyaz tenli bayanlar evlenmek için en idealidir. Erkek Boğa Burçları eşlerine bütün sırlarını açmamalıdırlar. Eğer bu hataya düşerlerse sırları onlara sıkıntıya sokabilir.

Erkek Boğa Burçlarının Yıldıznamesinde kendi aile ilişkilerine dair net bir bilgi bulunmaz. Bazı aile üyeleri onları çok severken bazıları da ondan nefret edercesine uzaktır. Erkek Boğa Burçları anne ve babalarını henüz çocuk yaştayken kaybeder. Evlatlarının genellikle tamamı ömrü boyunca yaşar ama sadece bir tanesinin babalarına olan bağı kuvvetli olur. Erkek Boğa Burçları çocukluk yaşlarında çok fazla hastalık yaşarlar. Ömürleri boyunca sadece bir kez ölüme yaklaşırlar ama bunu da atlatırlar. Baş, omuz ve bel ağrıları en çok başlarına gelen hastalıklardır, buna ek olarak kalp çarpıntısı yaşarlar. Cumartesi günleri hastalanmaları onlar için iyi bir haber değildir. Yıldızname, erkek Boğa Burçlarının az seyahat ettiğini yazar. Deniz yolculuğu kara yolculuğuna göre daha hayırlıdır, bu yüzden tercihlerini bu yönde kullanırlar.