Başak Burcu

(85 oy) 4/5 66889
1 Yorum

23 Ağustos ile 22 Eylül tarihinde doğanların burcu olan Başak Burcu toprak elementi grubundandır. Her zaman şık, bakımlı ve özenlidir. Başkalarının katı bulduğu prensipleri vardır. Başak Burcu özellikleri gereğince titiz ve detaycıdır.  Zamanlama onun için önemli olduğundan, her zaman dakiktir. Bu nedenle görevlerini aksattığı pek görülmemiştir. Sorumluluklarını bilir ve bu konuda hassastır. Nezaket en çok önemsediği şeylerden biridir. Başak Burcu’nun Çoğu zaman aklı işleri ve plânlarıyla meşguldür. Tutku doludur ve yakın ilgi ile kendini kolayca teslim eden Başak Burcu, kendisini güvende hissettiği zaman, gardı düşer. Dürüst bir kişiliği vardır ve hep verdiği kadarını almayı bekler. Toprak elementi grubuna dâhil olduğundan güçlü bir çekiciliği vardır bu burçların.

Başak Burcu kadını kişisel bakımı üzerine olan düşkünlüğü neredeyse bir stilist mertebesindedir. Onun hayatındaki erkek, tüm nezaket kurallarını bilmeli ve en az onun kadar bakımlı olmalıdır. her zaman saygı duyulmayı bekler. Evlilik önemsedikleri bir konudur ve eşlerini mutlu etmek için özveri ile çaba gösterir.

Başak Burcu erkeği aşırı denecek kadar titizdir. Öncelikli olarak gözettiği şey kendi rahatıdır. Bu nedenle biraz ağırdan alan bir yapısı vardır. Hiçbir şey için fazla kaygılı ya da telaşlı değildir. Fikirlerine sadakatle bağlıdır bu burçlar.