Başak Burcu Moda

(5 oy) 4/5 1512
Yorum Yaz


 Sessiz ve sakin görünen Başak Burcu kadının içinde aslında çok heyecanlı, bağımsız ve özgür bir ruh vardır. Bağımsızlığı için hiçbir engel tanımaz, aynı zamanda bu heyecanlı yapısının altında çok mantıklı bir yanı da vardır.

Başak Burcu kadının giyim ve moda anlamında temel önceliği rahat, vücuduna uygun ve içinde kendini özgür hissettiği giysiler giymektir. Klasik, yumuşak çizgiler ama kişisel dokunuşlar ve küçük ayrıntılarla kombine ettiği bir giyim tarzını benimser. Burçlar arasında başak burçları, en az marka düşkünü ve alışverişe en az para harcayanlardır. Dolabında atılacak fazla kıyafeti yoktur. Kıyafetleri yeteri kadardır ve hepsini kullanır.

Kahverengi, lacivert, bej ve krem renkleri çok sever. Pratik ve rahat kıyafetlerden hoşlanan Başak kadını genelde yün ve keten kumaşları tercih eder. Özellikle yazın bej, krem ve lacivert renkleri kombine ederek giyer.

Son trendler, modada yenilikler gibi öncelikleri yoktur, daha çok kendini rahat hissettiği tarzda giyinir. Klasik diyebileceğimiz bu tarzı kişisel ve küçük dokunuşlarla modernize eder. Yenilikçi olmaktan ve trendlerin peşinden koşmaktan ziyade her zaman, temiz, özenli ve bakımlı görünmek birinci tercihidir.

Başak Burçları günlük hayatta rahat giyinmeyi çok sever, özellikle gömleğin en çok yakıştığı burçlardandır. Geometrik desenler birinci tercihleridir.

Aksesuarları sadece gerekli gördükleri zaman kullanırlar, kemer, yüzük, zarif saatler ve inci küpeler favori parçalarıdır.

Saçlarını atkuyruğu yapmayı ve elbiselerine broş takmayı severler.

Başak burcu ünlüleri; Beyonce, SophiaLoren, Salma Hayek, Tuğçe Kazaz, Bergüzar Korel.