Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

(1 oy) 1/5 1012
Yorum Yaz

Sevgili Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, Eylül 2014 Başak Burcu aylık burç yorumu şu şekilde; Venüs 5 Eylül tarihinde Başak Burcu yörüngesinde ilerleyecek. Bu geçiş ilişkiler açısından dengeli ve özel paylaşımların yaşanacağını gösteriyor. Başak Burcu özellikleriniz arasında karakteristik bir şekilde kendini gösteren akılcılığınız, her zaman insanlara karşı mesafeli yaklaşmanıza neden olmuştur. Bu nedenle karşınızdaki kişiyi inceleyecek, analiz edecek ve kriterlerinizin eleğinden geçireceksiniz. Başak Burcu erkeği fiziksel görünümünüze ve kişisel bakımıyla ön plâna çıkmaya özen göstermeli. Böylelikle kendinize özgü olma özelliğinizi koruyacağınız bir hafta olacaktır. 3 Eylül tarihindeki Dolunay’ın Başak Burçları aşk hayatı üzerinde güçlü etkileri olacaktır. Manevi olarak âşık olmaya, yalnızlığınızı paylaşmaya ve yeni bir ilişkiye karşı duyduğunuz ihtiyacı pekiştirecektir. Mevcut ilişkileriniz içinse, geçmişten gelen bağı daha da güçlendirecek bir etkisi olacaktır. Başak Burcu kadını değişim etkisine dikkat etmeli. Başak Burcu erkeği ise beklentilerini karşılamaya yakın. Yeni bir haftaya başlarken ikili ilişkilerinizde ve sosyal ilişkilerinizde uyumlu davranmanız önemli olacaktır. Başak Burcu özellikleriniz gereğince son derece titizsiniz. Bu nedenle her şeyin plânladığınız gibi gitmesini istersiniz; ama biraz sağduyulu olarak karşı tarafın da isteklerini ve duygusal değişimlerini göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Objektif yaklaşmaktan ve kendinizden ödün vermeden de empati kurmaktan zarar gelmeyecektir. Başak Burcu erkeği biraz öz eleştiri yapmalı, Başak Burcu kadını ise fevri olmaktan kaçınmalı. Yeni bir haftaya başlarken Pazartesi günü, Başak Burçları için önem taşıyan bir tarih olabilir. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek, eğitim, taşınma ve ailevi nedenler gibi, pek çok konu sebebiyle önemli bir yoluculuk kararı alabilirsiniz. Bu yolculuk önemli bir proje ya da kişisel bir konu kaynaklı olabilir. Yola çıkmadan önce tereddütte kalabilir ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Hayatınıza yön verecek ve geleceğinizi şekillendirecek bu karar üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz; ama tipik Başak Burcu özellikleri olan titiz ve irdeleyici bir mantıkla, fazla detaylara boğulmamaya özen gösterin.
  • İŞ VE KARİYER
3 Eylül tarihi Başak Burçları için dikkate değer olabilir. Çünkü Merkür, Terazi Burcu geçişine başlayacak. Kariyer hayatınızla ilgili konuları ve iş çevrenizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni iş bağlantıları söz konusu olabilir. Bu nedenle dikkatli bir iletişim ve mantıklı diyaloglar ile ikna edici olmanız gerekecektir. Bu görüşmeler esnasında biraz politik olmalı ve diplomasi yeteneğinizi kullanmanız lehinize sonuçlar doğuracaktır. Başak Burçları olarak görünüşünüz ile ikna edici olabilir. İş ve kariyer açısından 11 Eylül tarihi hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanız, plânlarınızı dilediğiniz yönde uygulamanız ve girişimlerinizden olumlu sonuçlar almanız için uygun bir gün olarak görünüyor. 13 Eylül tarihinde ise girişim içerisinde bulunmayı düşünen burçlar, finansal konularda hassas dengeleri gözetmeliler. Ortaklık ve yatırım gibi durumlar söz konusu olursa aceleci davranmakla zararlı çıkabilirsiniz. İş ve kariyer meseleleri açısından değerlendirilecek olursa,  yatırım yapmak isteyen burçlar, iç piyasa durumunu göz önünde bulundurarak hareket etmeliler. Başak Burçları olarak İşlerinizi yoluna koymak istiyorsanız tüm dinamikleri doğru analiz etmelisiniz. Böylelikle birlikte çalıştığınız kişiler, dikkatiniz ve özeninizi örnek alacaklardır. Jüpiter ve Uranüs ilişkisinin, burçlar üzerindeki etkisi pazartesi günü itibariyle iş ve kariyer konusu üzerinde de kendini gösterebilir. Farklı kültürlerden, farklı bilgi kaynaklarından faydalanmak üzere sizi yenilikler dünyasının peşinden gitme arzunuzu kamçılayabilir. Başak Burcu Kadını sanattan ve felsefeyle ilgili alanlara yönelebilir.
  • PARA
Yeni bir haftaya başlarken maddi konularda Merkür’ün Terazi Burcu yörüngesindeki geçişi, kurmuş olduğunuz bağlantıların mahsulünü toplayacağınıza işret ediyor. İşiniz ile ilgili alanları iyi analiz etmeli ve bulunduğunuz çevreye uyum sağlayan bir görünüşe özen göstermelisiniz. İyi bir ekonomist ve aynı zamanda iyi bir muhasebe yeteneğine sahip olmanız nedeniyle gelecek günlerinizin verimli olmasını sağlayabilirsiniz. 10 Eylül tarihinde ise para konusunda burçlar üzerinde etkili. Doğru kişilerle doğru bir iletişim içerisinde olmanızın önemi büyük. Başak Burcu özellikleri gereği iyi iletişim kurma yeteneğinizi kullanarak, doğru saptamalar yapabilir ve yerinde adımlar atabilirsiniz. Terazi Burcu yörüngesindeki geçişini sürdürecek olan Güneş, parasal konularda bir takım yeni stratejiler oluşturmanıza neden olabilir. Bütçe dengesiniz gözetmeniz gerekmekte. Sevdiklerinizi memnun etmek için yaptığınız harcamalarda aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü hesapta olmayan giderle söz konusu olabilir. Başak Burcu erkeğinin biraz ihtiyatlı olmasında fayda var. Ek kazançlar söz konusu olabilir. Bu anlamda eşiniz ya da ortağınızın desteğini görebilirsiniz. Eylül ayına ait Başak Burcu aylık burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz. . .