Başak burçlarını yüz metre öteden tanıma yöntemi

(0 oy) 0/5 462
Yorum Yaz


Burçlar hakkında söylenecek çok şeyiniz olduğuna eminiz., Çünkü ilginizin farkındayız; Farklı ortamlarda sürekli burçlar hakkında konuşulduğunu da biliyoruz. Bu nedenle, bu yazımız 12 burç içerisinde yer alan Başak burçlarını yüz metre öteden tanıma yöntemini size sunuyoruz İşte başak burçlarını tanımak için en temel 11 madde

1-Kostümleri, odaları, evleri gibi kalbi de temizdir.

Başak burçlarını giyimlerinden tanıyabilirsin. Giysileri çoğu zaman yıkandığından, kıyafetlerinden çiçek kokusu gelir, koku değil. Aynı şekilde, evleri ve çevreleri her zaman temizdir.

2-Yaptığı her şeyde başarılı olur; çünkü mottosu azim, azim, azim!

Başarısızlık, bir yayın asla kabul edemeyeceği tek şeydir, çünkü o, büyük ve küçük her konuda inanılmaz derecede azimlidir. Elindeki problemi çözmek için tereddüt etmez.

3-Onu ‘güçlü’ duruşundan tanıyabilirsin, ama aslında dünyadaki en kırılgan kişilerinden birisidir.

En kalabalık ortamlarda bile, başak burçları kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Sadece konuşmasından değil, aynı zamanda duruşundan başak burcu bir insana her anlamda daha güçlü bir görünüm kazandırır. Ancak, bu görüşün altındaki gerçeklik oldukça farklıdır. İnanılmaz derecede hassas ve kırılgan burçlardır başaklar. Bu yüzden düşünseniz bile, kırılmasının nedenini bile öğrenemezsiniz. Eğer sana sebebini anlatıyorsa, bunu bildiğin için çok şanslısındır.

4-Onlarda her zaman “bir şeyleri karıştırıyor” havası hakimdir, çünkü bu insanlar oldukça sırlı kişilerdir.

Belirli ortamlarda genellikle gizemli olma havası ile olan başak burçlarını tanıyabilirsiniz. Sevilmek gibi kaygıları olmadığından bunu insanlara da söylemekten çekinmezler. Ancak bu durum, bazı insanların ‘İşin içinde bir iş var, ama ne var?’ gibi düşünmelerine neden olur. Endişelenme, muhtemelen bir katil değil karşındaki!! … Sadece gizemli olmayı seven bir başak burcu.

5-Okyanusta ölmez ama gider küçük bir derede boğulur başak burcu!

O kadar ikirciklidir ki bir adım atmadan önce en az 6 ay beklerler. Uzun süre düşünür, sevdiklerini düşünür, eksiklikleri hesaplar.  Bu nedenle bazen küçük ayrıntılarda kaybolur ve başarısız olur.

6-Ona ulaşmanın yolu, kalın duvarları tahrip edecek güçlü bir kol değil, sağladığınız güvenli bir yaşamdır.

Başak burçlarının kalın duvarları vardır. Bu duvarın içine girebilmenin tek yolu kendine güvenmektir. Not: Güveninizi kazanmak için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Henüz kriterlerini kimse bulamadı. Kendin olduğun gibi davran ve gerisini ona bırak.

7-Çok ilginç bir mizah anlayışı vardır.

İnsanlarla konuşurken bir başağın şaka yaptığını anlayamayız, ama başak burçlarıyla güleceğinizi garanti edebiliriz. Şaka yapmazlar belki ama sizi güldürürler.

8-Tam olarak tatlı sert bir sınıf öğretmenidir.

Hiçbir şeyden çok memnun değil, çoğu zaman sıkıcı, ama öte yandan sevdiklerine çok yakın. Karakter olarak kendine yakın olmayanlara katlanamaz ama kendine yakın hissettikleriyle muhteşem arkadaşlıklar kurar.

9-Çok romantikler, ama çok zaman incinir ve ağlarlar.

Bakmayın soğuk göründüklerine, başak burçlarına içlerine atan duygusal kişiliklerdir. Duygularını ortaya koymaktan hoşlanmazlar.  Ama bu durum başak burçlarının samimi olmadığı anlamına gelmez.

10-Değişiklik? Önemli değil… Hayatlarında değişecek tek şey onların kıyafetleri.

Değişimlere uyum sağlayamadıkları için değil; Çünkü her şeye uyum sağlayabileceğini biliyor Hayatındaki her şey hakkında yeterince düşünmüş ve bugüne gelmiştir. Bu nedenle, bu takımyıldızların bir değişim veya değişmeye hiç bir zaman ihtiyaçları yoktur.

11-Başaklar düzdür; pürüzsüz bir anlayışa sahiptir. Bu yüzden hayatınızda herhangi bir bozulmaya neden olmazlar.

Başaklar genellikle “düz” ve “yetersiz” olmakla suçlanıyor. Ancak, bu durum sadelik, dürüstlükten ileri gelir. Eğer hoşuna gitmiyorsa sevmiyorum der. Başak burçları sırf romantiklik olsun diye cümleler kurmaz.