Balık Burcu Moda

(2 oy) 5/5 2057
Yorum Yaz


Burçlar arasında en romantik ve hayalperest olanıdır Balık Burcu kadını. Bu iki temel özelliği Balık Burcu modasında ve giyim tarzında çok rahat bir biçimde görülür.

Balık burcu kadını; naif, zarif, zevkli, minimalist ve sadedir. Abartılardan kaçınır, sadeliği ve zarifliği sever. Kıyafeti içinde kendini rahat hissetmek ister, o nedenle korse türü şeyleri hiç sevmez.

Güzel giyinmeye, çekici ve şık olmaya çok önem verir, bu nedenle modayla çok yakından ilgilenir. Yaratıcı ve hayalperest tarafları onun bu ilgisini daha da artırmaktadır.

Su yeşili, uçuk pembe, bej, mavi gibi pastel tonlar favori renkleridir. Su yeşili, Balık burcu kadınına en çok yakışan renktir. Aynı zamanda siyah rengi de çok sever ve çok güzel taşır. Arada bir de olsa gümüş ve altın sarısı gibi parlak renkleri de tercih eder. Bu renkleri daha çok özel geceler için kullanır. Bu renkleri aksesuarla birlikte modernize etmeyi ve çekici olmayı çok iyi bilir.

Şifon ve ipek kumaşlar favorisidir. Etek ve elbise dolabının vazgeçilmez parçalarıdır. Uçuşan kumaş ve etekleri çok kullanır, çünkü kendini prenses gibi hissetmek hoşuna gider. Balık burçları, büyüleyici olmak isterler ve bunu tercihleriyle çok güzel başarabilirler.

Sadeliği ve şıklığı seven Balık burcu kadını için aksesuarlar vazgeçilmez parçalardır. Özellikle yüzükler… Yüzükler konusunda çok zevklidirler ve çok geniş bir koleksiyona sahip olmak isterler. Vintage, farklı dönemleri yansıtan tasarım yüzükler, şık taşlı yüzükler vs gibi kıyafetlerine göre çok güzel yüzükler kullanırlar. Ayrıca küpe ve kemer de en çok kullandıkları aksesuarlardır.

Saçlarını dalgalı gevşek topuz yaptırmayı çok severler, çünkü romantiklerdir…

Ayakkabı konusunda belirli bir tarzları yoktur, günlük hayatta rahat ve şık olması bakımından babet tarzı ayakkabıları tercih ederler. Etek ve elbise gibi şık bir kıyafeti çok zarif bir topuklu ayakkabıyla bütünlemeyi çok iyi bilirler.

Balık burcu ünlüleri: Drew Barrymore, Rihanna, Beren Saat, Burcu Kara.