Balık Burcu Kadını

(7 oy) 4/5 6789
Yorum Yaz

Tüm burçlar içinde Balık Burcu kadını güzel, çekici ve alımlıdır. Yönetici gezegeni hem Neptün hem de Jüpiter olan Balık Burcu, özellikle Jüpiter’in etkisiyle oldukça kısmetlidir. Tabi bu etki aşk hayatına da yansır; çevresinde kendisine hayran olan onca erkeğin olması şaşılacak şey değildir. Böyle çekici ve kısmetli bir kadını elde etmek kolay değildir. Özgürlüğe olan düşkünlüğü, tam yakaladığınız anca tıpkı bir balık gibi elinizden kaçmasına sebep olabilir. Ancak gerçek aşkı bulduğunda sevdiğini asla yarı yolda bırakmayacak bir karaktere sahiptir.

Balık Burcu kadını diğer kadınlar gibi erkeğinin üstünde egemenlik kurup onu yönetmeye kalkmaz. O, tüm çekiciliği ve endamıyla sevdiğinin maskülen yönünü ortaya çıkarıp kendini güçlü hissetmesini sağlar. Aynı zamanda Neptün gezegeninin etkisi altında gelişen sezgi ve içgüdülerini kullanarak erkeğini elinde tutmasını bilir. Bu sebeple kimi zaman tehlikeli “öteki kadın” olarak anılabilir. Diğer tüm iyi özelliklerinin arasında bu sıfat olumsuz bir nitelemedir ancak doğruluk payı da vardır.

Sevimli, duygusal, uyumlu, iyi kalpli ve anlayışlı olan Balık Burcu kadını daha ilk görüşte sizi etkileyecektir. Rahatlığı ve çevresine yaydığı kendine özgü ışığıyla gözlerinizi kamaştıracak ve sizi rahatlatacaktır. Kimi Balık Burcu kadınlarının bu tasasız görünüşlerinin ardında rahat ve sıkıntısız bir yaşamın olduğu düşünülebilir ancak bu kadınlar hayatlarında ne tür zorluk yaşarlarsa yaşasınlar bunu çevrelerine belli etmezler. Gizemli yapıları insanları her zaman kendilerine çekmiştir ve çekmeye devam edecektir.