Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu 11 Ağustos 2014

(0 oy) 0/5 83
Yorum Yaz

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 11 Ağustos 2014 Balık Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; Haftaya başlarken 11 Ağustos, 12 Ağustos tarihleri ilişkileriniz açısından sorgulama süreci olarak değerlendirilebilir. Sizi gerçekten ruhsal olarak tatmin eden bir ilişki mi? İyi bir uyum ve ortaklık söz konusu mu? gibi sorular aklınızı meşgul edebilir. Balık Burcu özellikleriniz derin düşünmenize neden olacaktır. Balık Burcu kadını düşünceli, Balık Burcu erkeği ise bu hafta oldukça meşgul. 15 Ağustos tarihinde Merkür-Başak Burcu ilişkisi, ilişkinizi mantık zemini üzerine oturtmanız için gerekli olan zamanı size tanıyacaktır. Duygusal bir burç olmanızın yanı sıra bu tarih aralığında olaylara olabildiğince mantıkla yaklaşmak daha sağlıklı olacaktır.

İş ve kariyer yaşantınızla ilgili Balık Burçları olarak 15 Ağustos tarihinde Merkür ve Başak Burcu ilişkisinden etkilenebilirsiniz. Bu etkiyle kendinizden son derece emin ve güveniniz yüksek bir şekilde hareket edeceksiniz. Araştırmacı ve fazlasıyla enerji dolu bir çalışma sürecine girebilir, yoğun temponun akışı içinde meşgul olabilirsiniz. Eğer gerektiği kadar sabırlı olursanız iş hayatınızda liderlik rolü size yüklenebilir.

Para konusunda ise 15 Ağustos tarihinde Merkür- Başak Burcu geçişi sonucu oluşan görünüme göre  bu seyirden doğrudan etkilenecek burçlar arasındasınız. Sizi tatmin etmeyen işlerden beklenti içerisinde olmayı artık bir kenara bırakmalısınız. Fazla hırslı bir burç olmasanız da kazancınızı arttırmak için çaba göstermek isteyeceksiniz. Köklü bir muhasebe yapmanız gerekebilir ve olası atılımlarınız üzerinde uzun uzadıya düşünmeniz gerekecektir. 11 Ağustos 2014 haftasına ait Balık Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .