Balık Burcu Erkeği Yıldızname

(19 oy) 4/5 26240
Yorum Yaz

Balık Burcu erkeği yıldızname yorumuna göre su grubunun içindedirler. En büyük özellikleri merhametli olmaları olan erkek Balık Burçları, orta boyludurlar, esmer veya sarışın olabilirler. Kürek kemiklerinin arasında bir siyah ben olması olasıdır, aynı zamanda el ve ayaklarında da birtakım izler görülebilir. Yıldızname’ye göre erkek Balık Burçları sıcak ortamlara tahammül edemezler. Yaz aylarında yiyeceklerini  ekşi aromalardan seçmeleri onların faydasınadır. Bu sindirimlerini düzenleyecek ve onları ferahlatacaktır. Bahar aylarında da dengesiz havalar, bir artan bir azalan sıcağa karşı çok dikkatli olmalılardır. Yıldızname, erkek Balık Burçlarının safra ve kabızlık hastalıklarının başlarına gelme ihtimalini yüksek görür. Önlem almak hastalıktan sonra uğraşmaktan çok daha kolay olacaktır. Uygun bir diyet veya düzenli doktor kontrolü erkek Balık Burçları için olmazsa olmazdır.

Yıldızname, erkek Balık Burçlarının en büyük ideallerinin rahat etmek olduğunu ve boşboğazlı olduklarını da yazmaktadır. Bu iki ayrıksı özelliği tek bünyede toplayabilirler.  Sırlarını paylaşmak için en olmadık, en kaypak insanlara güvenirler. . Erkek Balık Burçları güleç ve yardımseverdirler, fakat herkese iyilik etmekten kaçınmalıdırlar çünkü karşılığında kötülük görmeleri olasıdır. Erkek Balık Burçları orta hallidir ve genellikle ellerinin yatkın olduğu çeşitli zanaat alanlarında uzmanlaşırlar. 30-35 yaşlarında para durumu olarak kötü duruma düşseler de, bu durumu çabucak atlatırlar ve ömürlerinin geri kalanında çokça maddi sıkıntı yaşamazlar.  Ailesinin ölümüyle erkek Balık Burçlarına küçük bir miktarda miras kalabilir. Kendileri 20-30-35 yaşlarında ölüm tehlikesi içeren olaylar yaşarlar. Bu tehlikeleri atlatırlarsa ömürleri ortalama 85 yıl sürer. Yıldızname’ye göre erkek Balık Burçları aile içinde çok sevilirler. Annesi ve babası tarafından çok sevilir, hatta babası annesinden daha çok sever. Büyüklerinin yanında hatırı sayılır insanlardır. Erkek Balık Burçları tek evlilikle yaşamazlar. Bir den çok defa çeşitli insanlarla yuva kurmayı deneyeceklerdir. Yıldıznameye göre, erkek Balık Burçları, ortalama olarak 3 veya 5 kez nikah masasına otururlar.

Yıldızname’ye göre bu burç erkekleri mavi gözlü ve sarışın eşler tercih eder ve onlarla iyi geçinir. Deniz mavisi ve yeşil erkek Balık Burçlarının uğurlu renkleridir. İki eşiyle boşanma yoluyla ayrılır, diğerlerini de vefatları yüzünden kaybeder. Genellikle kız evlatları olur fakat onlardan çok zahmet çekerler. Erkek evlat bu burç erkekleri için ferahlık demektir. Erkek Balık Burçlarının en büyük arzuları dünyayı gezmek, en büyük idealleri de rahat etmektir. Salı günlerinde doğu tarafına yapacakları deniz yolculukları onlar için hayırlıdır. Çok sık seyahate çıkarlar ve bu seyahatlar onlara birçok olumlu olay getirir. Yıdızname, erkek Balık Burçlarının keten, yün veya pamuktan imal edilen beyaz veya mavi elbiseleri tercih etmeleri gerektiğini söyler. Uğurlu sayıları 4tür ve uğurlu çiçekleri beyaz gül ve zambaktır. Bu burcun erkekleri zambak ve limon kokularını tercih etmelidir. Rahatına çok düşkün olan erkek Balık Burçlarına yatıştırıcı hafif müzikler de uğurlu gelir. Yüzük tercihleri gümüş ve yakut taşlı olanlardan yana olmalıdır.

Yıldızname, erkek Balık Burçlarının devlet adamlarının yanında mertebelerinin iyi olacağını söyler. Bürokrasinin çeşitli katmanlarında yer alan tanıdıkları vasıtasıyla kazanç elde edebilirler. Böyle olursa isteklerine ulaşır ve bunların sonu hayırlı olur. Bu burç grubunda yer alan erkeklerin düşmanlarının çoğu da üzt yönetimlerdendir. Erkek Balık Burçları dengeyi korumak ve en az zararla çıkmaya bakmak durumundadırlar. Esmer yüzlü bir insan ona kötülük etmek için çok çaba gösterecektir. Su tabiatından olan erkek ve kadınlarla dost olmalı, ateş tabiatlı olan burçlardansa mümkün olduğunca kaçmalıdır. Astroloji uyumu erkek Balık Burçlarının önemli önceliklerinden olmalıdır. Dost burçları Boğadır, İkizler ise onların baş düşmanıdır. Mart ayının ikinci haftası erkek Balık Burçlarının para işlerinde şanslı olduğu dönemdir. Bu dönemde atıl kalmamalı ve atılımlar yapmalılardır. Uğurlu günleri Perşembe olan Balık Burçlarının uğursuz günü ise pazartesi günüdür.